Power GloveAngry Video Game Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 43
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:498
Počet zobrazení:7 281

Protentokrát jsem si AVGN připravil já, hlavně taky proto, že Obelix má teď Monster Madness. Každopádně jsem si pro vás přichystal díl věnovaný Power Glove. Zvláštní rukavice "fungující" jako ovladač pro NES si James vyzkouší na nejedné hře a vy si tak můžete udělat obrázek o tom, zda-li tehdy stálo za to si Power Glove kupovat. Odpověď už ale určitě znáte. ;)

Profil tohoto webseriálu s přehledem jednotlivých epizod najdete zde.

Přepis titulků

Vezme vás do minulosti. Hrát ty největší zhovadilosti. Radši by si nechal od buvola nasrat do ucha. Radši by sežral shnilou řiť přejetého skunka a zapil to pivem. Je to nejnaštvanější hráč, jakého znám. Je to Naštvaný Nintendo nerd.

Je to Naštvaný Nintendo nerd. Překlad: Rizyk www.videacesky.cz Miluju Power Glove! Je tak moc špatná. A tím myslím hodně špatná. Tahle věc je špatná. Proč bych měl hrát hru rukavicí? Co je na tomhle špatného? Já nevím, ale mně to přijde v pořádku hrát s ovladačem.

Power Glove je zajímavý experiment v herních technologiích. Škoda, že si s tím akorát honili péra. Proč je tak na hovno? Mám jednu jedinou výtku k téhle rukavici. Nefunguje. Co je nejdůležitějším aspektem každé hry? Schopnost si ji zahrát. Než tuhle sračku rozchodíte, musíte na televizi umístit tyhle tři senzory.

Do prdele! Krám zasranej, do prdele! Pokud vlastníte Power Glove, tak musíte znát programové kódy. Přesně tak. Musíte zadat ke každé hře jiný kód. Běžte na internet, sežeňte si hromadu debilních kódů pro všechny hry, a pokud si chcete něco zahrát, budete muset zadat kód. Kurva!

Tak jo, hrajem Super Gloveball. Ve hře v podstatě hrajete za rukavici a chytáte míče. Chyť ty lítající ryby! Chyť je! Nechápu to. Stačilo, už toho mám dost. Omlouvám se. Ukážu vám jinou hru na Power Glove. Střílím sevřením pěsti.

Sakra! Kurva. Běž nahoru! Nemůžu se dostat nahoru. Do prdele práce. Jednoduší je dělat stojku při sraní. Jak útočím? Nějak jsem kopnul, ale netuším, jak se mi to podařilo.

Dostávám na prdel. No tak, do něj! Zmlať ho! Kurva. Nemůžu se dostat přes první obrazovku v Double Dragon. K čertu! To bych rovnou mohl použít ovladač. Jaký to má smysl? Castlevania! Když takhle hýbu prstem, tak švihám bičem.

No tak. To je lepší. Jak se skáče? Jak kurva vyskočím? Máčkání? Tím skáču? Běž po schodech. Běž po těch posraných schodech. Kurva! Jak se dostanu na ty schody? Zvládnu přes to přeskočit?

Pojď do toho, skoč. Jo, to je ono! Skočili jsme. Super. Je to zajímavé, když se vám to podaří zprovoznit. Běž dolů, přesně tak. Tam nechoď. Běž tamtudy. Dělej, blbečku. Nechoď nahoru po schodech, běž dolů. Nechoď nahoru, běž dolů! Nechoď kurva nahoru, běž dolů!

Jak jsem se tam zase dostal? Ježíši. Najednou všude skáčeš, ani jsem nevěděl, že umíš skákat pozpátku. No tak, ty jeden rybáku. Hodně štěstí, teď spadnu do vody a umřu. Kurva! Páni, tohle je na hovno. Fakt moc.

Skoč, skoč, skoč! To pomohlo. Dobře, běž dál. Do prdele! Castlevania 2: Simon's Quest. S rukavicí můžeme téhle hře udělat jen jedinou věc. Moc to nereaguje. Můžu jít nahoru, dolů, doleva a doprava. Ale všechno ostatní, včetně kopání a mlácení, se zdá být náhodné. Hodně štěstí při praskání těch bublin.

Stojí to za opičí hovno. Za opičí hovno. Dolů, běž dolů, dolů. Běž kurva dolů. Dolů. Dolů. Vlevo, běž zpátky. Běž doleva! Tady nikoho nezastřelím, běž zpátky. Nahoru.

Nahoru. Ježíší. Kurva, běž! Sakra. Srát na takový hovna. Tahle bitva přivede vaši krev do varu. Hodně štěstí. Hodně štěstí se mi bude hodit, používám Power Glove. Nedokážu ani jet rovně, abych střelil ten tank. Tref ten tank, sakra. Střílej na tank!

Myslím, že už vím. Nemůžu se dostat přes kámen. Pohni se, do prdele. Nahoru, vlevo. No tak, doleva. Zvládneš jet doleva. Vlevo, nahoru. Nemůžu se dostat kolem stromů. Jo, už to jde. Pokračujeme. Pokračujeme.

Ale ne, do prdele! Problém je, že nemůžu přestat skákat nebo se krčit. Nechci se s ním moc bavit. Ne, nechci! Vážně, nechci s tebou mluvit. Běž, vypadni z té chaty nebo domu, nebo co to kurva je. No tak, běž. Sem jsem ani nechtěl jít.

Odejdi. Odejdi a běž doleva. Doleva, no tak. Doleva. Jsem zase v domě, to jsem nechtěl. Kurva! Vypadni z toho baráku! Běž pryč. A doleva. Ježiši, proč střílím meče? Tak jo, tohle jde!

Máme to! Podařilo se nám to! Víte co je super na Rad Racerovi? Když zmáčknete select, tak je hra 3D. Hraju Rad Racera s Power Glove a s 3D brýlema. Krutopřísnější už být nemůžu. Páni, hrát Top Gun s Power Glove. Je to jako zvracet na hromadu hoven. Panebože, o co se to kurva snažím?

Snažím se přistát s letadlem v Top Gunu s Power Glove? Nezvládnu to ani s normálním ovladačem. Punch-Out! Nevím, jak mám uhýbat. To je vážně problém. Údery tak nějak fungují. Kurva! Do prdele.

Prohrál jsem se Skleněným Joem. Prohrál jsem se Skleněným Joem. Zkuste si Contra kód s touhle blbostí! Střílím hýbáním prstu. Skáču sevřením pěsti. Jo, tohle jde. Tak jo, pojď. Dostaň ho!

A kurva! Ty jedna sračko. Jestli chcete zkusit nějakou výzvu se svými Nintendo hrami, zkuste Power Glove. Rozhodně bude všechno obtížnější. Je to téměř nefunční zařízení určené k oškubání malých dětí. Je to největší podvod od dob ovladače Atari 5200. Měly ji jen bohatší děti, které si myslely, že jsou cool. Nejsou cool. Já taky nejsem cool. Myslíte, že jsem cool?

Mám na ruce rukavici. Snažím se s tím hrát hry a vypadám jako idiot s hovnem na ruce. Ale co. Pojďme to ukončit klasikou. Super Mario Bros. Nemusíš pořád skákat, Mario. Aspoň ses dostal přes Goombu. Měl jsi štěstí, ty zmrde. No tak, to se nemůžu dostat na potrubí? Vždyť ani nic nedělám. Dotýkám se podlahy. Dotýkám se podlahy a on pořád skáče.

Dostaň se přes to potrubí, ty blbečku. Nemůžu se přes něj dostat. A kurva! Vrať se. To ne! No tak! Do prdele, ty hajzle. "Teď hrajete se silou." Teď hrajete se zkurveným hovnem. Sraní je lepší než se zaplést s touhle posranou věcí. Srát na to.

Vůbec nevíte, jak na hovno je tahle sračka. Je úplně na hovno. Je to pěkně kurva na hovno! A já už to prostě nezvládám.

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ty zavody co mu tak sli od RARE - firmy ktera udelala hity jako Viva Pinata, Donkey Kong Country, TimeSplitters, Battletoads, COlin Mcrae raly, perfect dark zero a kameo

181

Odpovědět

Is the Angry..Video Game..Nerd! :D

200

Odpovědět

Skoro sem se při jídle udusil:D

180

Odpovědět

Na to že TopGun zmákl dokonale a závody aut mu šli taky na výbornou si dost stěžuje. Tož fungovalo to na mnohem míň her než kolik by mělo a hlavně, nebyl by to AVGN

180

Odpovědět

power glow!!! :-D

182

Odpovědět

Super, už se těším na další díl :)

180

Odpovědět

Tyvole.. Teď hrajete se silou........... Teď Hrajete se ZKURVENÝM HOVNEM !!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Tak to sem se válel na podlaze.. :DDD

195

Odpovědět

Hraju Rad Racera s PowerGlove a ve 3D, víc krutopřísnější už ani nemůžu být :D :D

183

Odpovědět

Paladius 21:25 - 7.10.2011 - a ses na sebe pysnej jo ?

181

Odpovědět

jo, angry video nerd je nejlepší, a jednou týdně rozhodně nestačí! jinak díky za překlad... :-))))

180

Odpovědět

DVAKRÁT TÝDNĚ SAKRA !!!!!! :)))

180

Odpovědět

rekl slovo Sh*t nejvickrat v jedny vete co sem kdy videl :D

180

Odpovědět

Je to mnou nebo ma youtube nejaky technicke problemy? Video se mi z nicehonic se po par vterinach pretoci na zacatek a nekdy uprostred videa se zhorsi kvalita videa.

1812

Odpovědět

Now you're playin' with fuckin' s**t :-D

BTW: Dva dny stará nová epizoda, ke konci jsem z ní brečel smíchy :-D http://www.gametrailers.com/video/angry-video-screwattack/721808

190

Odpovědět

Mohl by být příště díl Zelda Timeline?

181

Další