Spider-ManAngry Video Game Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 43
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:506
Počet zobrazení:6 738

Po delší odmlce způsobené technickými problémy se vám opět hlásím s dalším dílem Angry Video Game Nerda. Tentokrát jsem vybral jeden ze svých oblíbených. V dnešní části se James poprvé pustil do recenze s "hostem", kterým není nikdo jiný než titulní hrdina recenzovaných her - Spider-Man. A spolu s týmem VideaČesky.cz jsme si pro vás připravili překvapení. Na vaše četná přání se tento týden Angry Video Game Nerd přesouvá mezi pravidelné seriály a nový díl očekávejte každý pátek od 20:00. Pokud máte Facebook, přidejte se do této skupiny, kde najdete informace o stavu překladu dalších dílů a ankety, ve kterých budete moci hlasovat, jakou recenzi zde chcete vidět příště.

Video není vhodné pro osoby mladší 18 let!

Přepis titulků

Spider-Man na Atari 2600. Narveme ho tam. Dnes budu hrát s bezdrátovým ovladačem. Šikovná věcička. Atari předběhlo svou dobu. Šplháte po budově a střílíte pavučinu, která je z nějakého důvodu černá. Jako by Spider-Man vystřeloval dlouhej kus hovna. Nesmíte se dotknout ničeho kromě žlutých polí. Takže když pavučina nedosáhne... a už padám. Ale můžete se zachránit další pavučinou.

Snažím se dostat až nahoru a zkouším střílet šikmo, ale s tímhle ovladačem si musíte dát záležet. Kurva! Bože... Nasrat! Ta hra je děsnej vopruz! No do prdele! To je Spider-Man! Potřebuješ pomoc? Jo, tahle zasraná hra mě přivede do Bohnic.

Nemůže být špatná, vždyť je to Spider-Man! Jo, je to Spider-Man, ale promiň, Spider-Mane, fakt stojí za hovno. Asi to hraješ špatně. Ukaž, pomůžu ti s ní. - Pomůžeš mi? - Samozřejmě. Panečku, tak děkuju, Spider-Mane. - Hele, musíš mačkat nahoru, víš? - Jo, tohle náhodou vím. Je to tak snadné, až je to nuda. Pořád lezeš nahoru. Můžeš lézt i šikmo, aby ses nenudil.

Lezu na vrchol, lezu na vrchol. James vystřelil pavučinku. Maličkou pavučinku. Co je ta věc nahoře? Vypadá jako šachovnice nebo disko kostka. - To je superbomba! - Superbomba? Superbomba. Vždyť už ve hře bomby jsou, proč nemůže taky vypadat jako bomba? - Ale je to Spider-Man! - Jo, chápu. - Nesmíš se jí dotknout.

- To ji mám oblézt? No vidíš... bacha, dostane tě! Padáš! Padáš! Panebo... Víš, co se stane, až pustíš tlačítko? Spadneš. Víš, už mě to začíná docela srát. Vidíš, jde ti to. Ale ne, seš mrtvej. Protože na mě mluvíš! - Kokotina zasraná! - Tohle je tvá hra! Tvoje hra! Do prdele!

Kurva! Kurva!!! Ta hra smrdí jak moje pavoučí koule! Hrůza! To nic, Spider-Mane. Je to jenom hra. Dej si pivo. Tyhle korporátní chcanky nepiju. - To je Rolling Rock. - Pěkná sračka. Drž se místního piva. Ochutnej. Další hra je na NES a zahrajeme si ji v toploaderu. Jo, dneska jsme nóbl. Spider-Man - návrat zasrané šestky.

Snažím se pochopit, jak to ovládat. Áčkem boxuju, ale když ho pomačkám, udělám kop s výskokem. A když ho podržím, vystřelím pavučinu. Ovládání je děs, ale to se bohužel v recenzi nedá nijak popsat. Skáčete jen rovně nahoru, pokud předtím nezmáčknete... - Mačkáš špatná tlačítka. - Ne, nemačkám. Nemůžu ho vůbec trefit! - Vidíš to?

- Sejmi ho! Proč skáčeš jak čamrda? Ani když padám, tak se nemůžu hýbat. - Proč poskakuješ kolem? - Protože ať zmáčknu cokoliv, skočím. Tak počkej, až k tobě přiletí. Ve vzduchu nemůžete kopat. Nejde vyskočit a pak kopnout. - No tak to nedělej! - Ale jinak ho tam nesejmu. Tak počkej, až sletí k zemi. Vidíš, co dělá? Nechce vyletět nahoru! Ani nevím, jestli jsem ho trefil.

- Dostal jsi ho. - Fakt? Ubral jsi mu zdraví, ale ty zhebneš dřív. - No tak, sakra! - Čekej, nemáš tam žádné hodiny. Akorát v pozadí jich je snad dvacet. Díky bohu! Tak fajn... - Vidíš, taky ho netrefíš. - Je snad nutné pořád někoho zabíjet? Takhle hraje nerd.

Houpu se tam a zpátky. Tam a zpátky. Už mě to přestává bavit. Nahoře nic není, tak jdete dolů. Pak něco zabijete a zase dolů. A tudy to nejde, takže zase nahoru. Zatraceně! Tady zas nic není. Co to má kurva za význam? Tahle hra je kopa sraček. Nevím, kde jsem, kam jdu... - Nemůžu se tam dostat. - Tak dělej! Skoč! Skoč! Skoč! Taková sračka! Píčovina na entou. Další hra je na Game Boy.

Když máte Game Boy, potřebujete hru. Tohle je hra, to je boy a máme Game Boy. Hra se jmenuje Úžasný Spider-Man a ovládání je ještě horší. Úder pěstí je o vteřinu zpožděný. To měla být pavučina? To si dělají prdel. - Jak tam mám vylízt? - Vyskoč! - Skáču, nevidíš? - Vypadáš jak retard. Takhle to dělá Spider-Man. - Do prdele.

- A je po tobě. Teď tu na mě padají nějaký kameny. Cože? Mám tu tlačítko na sebevraždu! Co čekáš? Když lezu po baráku, tak přeci neskáču. - Nedostane se dovnitř. - Vlez tam! - Tak tam vyskoč! - Aha, tak na to bylo to tlačítko. Některé skoky bez pavučiny nezvládnete. Ale jak ji udělat? Hra si dělá co chce. Viděli jste to? Kurva! Panebože, chtěl jsem skočit, přísahám.

To je otřesný. Děs běs. - Dej to sem, zkusím to. - Posluž si. Co děláš na stropě, kurva? Souhlasím, ovládání je trochu zpožděné. A teď jsem se zaseknul? - Co uděláš? - Netuším. Panebože! Toho hajzla nemůže dát! Polez sem, ty zkurvenej hajzle! Co si ti tvůrci hry mysleli?

Proč, kurva? Proč mi to udělali? Udělali hru s mým jménem, která stojí za hovno. To je hnus! Poslední hra. Spider-Man 2 na Game Boy Advance. Já ji budu hrát na DSku. - To je první level, kde roznášíš pizzu. - Tohle dali do hry? Jo, je to divný, ale taky jsi rozvážel pizzu, ne? - Ne, to jsem nikdy nedělal. - Ale jo. Ve filmu Spider-Man 2. Tak fajn, ale lidi o tom vědět nemusí. - Rozbil jsi někdy při roznášce okno?

- Jo, ale byla to nehoda. Proč to dali do hry? Uráží mě to. Jsem superhrdina, ne roznašeč pizzy. - Já bych si od tebe nechal nosit pizzu. - Můžu ti ji třeba narvat do prdele! Spider-Man, Spider-Man, sere do plechovky na kafe. Když paří, je naštvanej, nejradši by se na to vysral. Pozor, jsou tu další debilní hry. Sílu hledá v alkoholu, pak chčije jak protrženej kůň. Šplhá po domě, pak spadne. Ty hry smrděj jak jeho koule. Ale ne, hraje debilní hry.

Když paří své hry, strašně se za ně stydí. Nejdřív střílel sítě z ruky, ale teď už je nachcanej. Naštvaný Nerd, Naštvaný Nerd, radši by cucal zmrzlý hovno. Nebo sežral sračku od losa a vysál ji do poslední kapky. Ty hry jsou taková sračka, až se mu z nich chce vrhnout Spider-Manovi za límec. Překlad: DJ Obelix www.videačesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jand: Snazim sa jak chcem, nic nepocujem.

181

Odpovědět

Úžasňácky krutopřísný a ten song na konci je geniální

180

Odpovědět

super, Nerd každý týden, budu se těšit na porovnávání originálů a verzí s titulkama =)

180

Odpovědět

vyborny... a tu hru Spiderman 2 na game boy advance mam :)

180

Odpovědět

dobré ako vždy

180

Odpovědět

To Spider-Man 2 na Game Boy Advence jsem měl a je to celkem v pohodě a zábavné. Nevím jestli mě to bavilo díky kvalitě hry, nebo mímu nízkýmu věku, ale tu hru jsem už stratil, takže to nemůžu posoudit :D

181

Odpovědět

Více dílu Angry Video Game Nerd :D

182

Odpovědět

NechMě: Ked sa ti to nepáči tak si chod hrať CoD na svojom ps alebo xboxovom hriankovači !

181

Odpovědět

Tak tohle je fakt cool dil hlavně ten spider man :D

182

Odpovědět

nejlepsi dil AVGN tady na videacesky! ;)

183

Odpovědět

nj, kritizovat je lehke. A ted at se ozve ten, kdo v roce vydani tech her, dokazal takovu hru udelat...nebo lepsi :-D

186

Odpovědět

Jak někdo může hrát na takový s****a konzoli v dnešní době... Pičovina.

1870

Odpovědět

KONEČNĚ !!! :)

183

Odpovědět

buh vam zehnej ! to ze je AVGN pravidelnej serial je pro me lepsi jak narozeniny!

181

Odpovědět

mam rad ten serial ale tuto cast nemozem pozerat, to piskanie stej starej telky mi ide strasne na nervy a trha mi uši.

1917

Další