Animácká KámasútraRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
35 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:293
Počet zobrazení:6 986

Ve zlaté éře TV Nova jsme jako malí mohli po ránu sledovat spoustu zábavných kreslených seriálů. Mezi ně určitě patřili Animáci - Yakko, Wakko a jejich malá ségra Dot. Určitě znáte Národy světa a legendární písničku o amerických prezidentech u nás taky máme. A tvůrci Robot Chicken se rozhodli složit pro Yakka nový hit...

Přepis titulků

A nyní přichází Kámasútra v podání oblíbeného zpěváka seznamů - Yakko Warnera! Na pejska, Na loďku, Opírač ramenní, Žába a Větrák, Delfín a Orel, Ropucha. Zádová klouzačka, Motýlek, Mistr schodů, Indrani, Dámské sedlo, Lehátko a Sklad. Stojící kolečko, V kleče, Visací zámek a Catherine Wheel, Skloněný tygr, Lodní šroub, Nirvana, Štípání bambusu, Vzletná touha. V podřepu, Vítězný oblouk, Bod G, Houpací koník, Jupiter vycházející, Pavouk a Bandalír, Mořská panna, Opička, Černá třešeň na meníčku.

Super osma, Svítící trojúhelník, Skloněný lotos, Pravý úhel, Na stojku, Ypsilon, Galeje, Kovbojka, Sfinga, Hrdina a pes. Ty krávo, kolik jich je?! Amazonka, Sedící míč, Vášnivá noha, Andílek v klubíčku, Zkřížené klíče a Klečící kolečko. Uhnaná koza, Krok sun krok, Nickelback, Dvoukolák, Páv, Datel a Vrabec. Křížovka, Výzva a Klasika, Double decker a Prohnutý hrudník. Neexistuje Jurský park, ale máme Právníka na záchodě a Křupnutí. Lavina, Svádění, Starý lotosový květ, Rokenrol, Thajský mistr a Stisk Supernova, Šepot, Hardcore návštěvník, Anální vetřelec a Tříska.

Balancování, Most a Záběr zblízka, nezapomeň trochu kuckat, Chňapající želva, Dědečkovo křeslo, Arktická pařba a Shia LaBeouf. Překlad: hAnko www.videacesky.cz Štípající pálkař, Jazzové máslo, Otvírač ledničky a Thajský schod, Doktor bez licence, Francouzský vrtulník, zkusíme si to na Dot! Fuj, co?

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jednou jsem našel video kdy to týpek zpíval a měl u toho tričko https://bezvatriko.cz/cs/student/1208-intelligence-is-sexy.html vtip byl v tom že to byl jeden z nejméně přitažlivých lidí co jsem kdy viděl a celkově to bylo hrozné :D po tomhle si aspoň nechcete lít do očí bělidlo.

01

Odpovědět

jedinou vtipnou částí byl "anal invader" :D

31

Odpovědět

Škoda jen, že bez tohohle to nedává žádný smysl. Celkem by pomohlo, kdyby byl tento odkaz v popisku.

20

Odpovědět

+PichiŠkoda jen, že už tam dávno je.

20

Odpovědět

Celá tahle epizoda Robot Chicken byla velmi slabá.

152

Odpovědět

Uberte prosím na kvantitě videí a raději se zaměřte na kvalitu.. Jinak pohřbíte mé oblíbené videacesky..

2625

Odpovědět

Robot Chicken je náš stálý a velmi oblíbený pořad a nelze nikdy 100% říct, co se líbit bude a co ne. Holt jestli tady nemá být furt jen to samé "na jistotu", tak se občas nezadaří trefit do vkusu většiny. Rozhodně kvůli tomuhle videu neutrpělo nic z obsahu, který byste označil za kvalitní a na který se tady můžete dívat.

412

Odpovědět

+Corwin8Jasně, já to myslel spíše obecně. Ono přidávat každý den kolem 6 videí které stojí za to, je těžký úkol. Zatím se vám to poměrně daří. Já to myslel spíš tak, že bych byl raději za 3 dobrá videa než 7 videí kde jsou 4 dobré a 3 špatné. To co na videacesky mám rád, je to že si někdo dal tu práci a z bahna internetu vyhrabal dobré videa, která stojí za shlédnutí. Ale nechci rejpat, odvádíte dobrou práci a jsem věrný fanoušek těchto stránek.

45

Odpovědět

Asi nejhorší Robot Chicken co jsem kdy viděl...

342

Odpovědět

Bože to bola len nudná kravina...aký malo zmysel to vôbec prekladať ? o,o

286

Odpovědět

Po letech se mi podařilo zcela zapomenout na melodii "Národů světa" a teď už ji zase nemůžu dostat z hlavy…

161