Anime spinner

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:137
Počet zobrazení:4 550

Otravné fidget spinnery jsou všude kolem a spousta lidí nechápe, co je na nich tak zajímavého. Ale kdybychom žili ve světě anime, byly by mnohem víc cool.

Přepis titulků

Bozo, jsi připravený na můj styl hraní? Můj spinner je ostrý jako břitva! 500 otáček za minutu! 1 000 otáček za minutu! Nemožné! Je to dokonalý spinner. Nemilosrdný a bez soucitu! Zaplatil jsem za něj balík!

Až vyhrajeme hlavní cenu, vše se nám vrátí! Abych se sem dostal, musel jsem toho spoustu obětovat, Pokud to chápu dobře, tenhle turnaj je o rychlosti. A tu jsem trénoval celý týden! Co? Proč na mě bučí? Tohle už není husté? Už jen on stojí mezi mnou a výhrou 100 dolarů. Nemá šanci!

Umí nažhavit dav! Pokud chci vyhrát, musím se soustředit! Vše to začalo před dvěma lety. Po té nehodě... Brácho! Řekli, že můj bratr už nikdy nebude chodit! Kdybych měl 100 dolarů, mohl bych mu koupit nové kosti. Moment!

Ten spinner! Už jsem ho viděl! Nyní znáš konečně pravdu. To já jsem zničil život tvého bratra. To jsi byl ty! Nemůžu vyhrát! Ne s tímhle spinnerem. Pořád mám ale jedno eso v rukávu. Profesoru Okinawovi jsem slíbil, že ho zničím. Musím ten slib porušit.

Tyhle psychické krystaly mě přivedou k šílenství. Ale jen takhle dojdu k vykoupení. Bráško, já tě pomstím! Nedokážu to změřit! Je to mimo veškeré rozsahy! Máme tu nového šampiona! Bráško, mám pro tebe nové kosti! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Probůh, co to mělo být?!?

70

Odpovědět

normalne mi z toho staly chlupy na rukou.. xDDDDDDDDDDDD tak tohle neeeee :D :D :D :D zazil jsem beyblade, to byla tehdy sranda, ale tohle? :D klidne bych taky mrkl na celej seros :D :D :D dik za preklad :D :D

103

Odpovědět

Kdyby uno bylo anime (nebo prší, obrázky na jednohlavých mariáškách by šly nádherně animenovat třeba takové žaludové eso) https://youtu.be/I1XQduS6IfA

10

Odpovědět

hodne pekna chujovinka ani by jsem se nedivyl kdybi fakt neco takoveho natocily jako celovecerak

42

Odpovědět

Po Emoji ve filmu je možné fakt všechno...

40

Odpovědět

Ačkoliv to byla chujovina, tak horší než tvůj pravopis to být nemůže. Bleh "kdybi" něco jdu blejt.

11

Odpovědět

Co to ku***?

30

Odpovědět

Tak teď na videacesky začnou dávat ještě anime + fidget spinner videa.
No nic aspoň jsou tu videa na které budu moct dávat polovinu hvězdičky :)

310

Odpovědět

Tohle mělo s anime společnýho tak málo že jediný co na tom bylo zajímavý byli ty speciální efekty na konci.

01

Odpovědět

+tvé jménoNáhodou to mělo s anime společného hodně, říkám já, který kdysi dávno viděl 83 dílů Pokémonů.

11

Odpovědět

dafuq

82

Odpovědět

Náhodou dobrý, zasmál jsem se :)

150