Anonymní svědek

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:2 489

Kde získávájí televizní pátrací programy tolik svědků ve stínu, aby jim zachovali anonymitu? Existuje nějaký druh úřadu práce, který zaměstnává anonymní svědky? Našli jsme odpověď.

Poznámka:
Hoy no, maňana (dnes ne, až zítra) je vtipný televizní program, který uvádí Santiago Segura. Je to formát krátkých příběhů souvisejících s každodenním životem, pod vedením José Moty.

Přepis titulků

Ano, je to tak. Byl jsem svědkem toho, jak drogový kartel fungoval. A od té doby nemohu spát. Díky našemu chráněnému svědkovi byl tento zlověstný děj konečně odhalen. A to je vše z našeho pátracího týmu. Děkujeme a tady je váš šek. - Potřebujete doprovodit k východu?

- Ne, děkuji. Na shledanou. Ať se vám daří. Sbohem. Taxi. Ano, vystupuji ve vyšetřovacích programech jako anonymní svědek. Mají o mě zájem kvůli mému hlasu a obličeji. Vystupoval jsem i v televizi, třeba v Televizních novinách a v pořadu Na vlastní oči. Práce je bez problémů, ale každodenní život je těžký.

- Kdo volá? - Ahoj, co děláš? Co tě to zajímá? Ty prase, ty hovado! Neobtěžuj, nebo zavolám policii. - Miláčku, to jsem já, tvůj muž. - To jsem se ale vyděsila. Nikdy si nezvyknu na ten tvůj hlas. Na letištích mívám problémy. S tímto mě nikam nepustí. V New Yorku to byl takový problém, že jsem málem skončil v Guantanámu. Alespoň mám kamaráda, který mi rozumí. - Jaký jsi měl den?

- Dobrý, natáčeli jsme u jednoho politika. A teď mi volali z televize na další práci. Musíme zorganizovat nějaký letní víkend s manželkami. Můžeme jít na nudistickou pláž, nahatý nás nepoznají. S manželkou čekáme dítě. Mám z toho radost. Třeba se mi bude podobat. Co to má znamenat? Jednou přišel k nám a ty jsi nebyl doma. No, vždyť víš…

jedna věc vedla k druhé a dopadlo to takhle. Dívej se na to pozitivně. Teď ti budou volat i z pořadů o paroháčích. Je třeba to říci takto: Dnes ne, až zítra. A tohle všechno zde, na „dnes ne, až zítra“. Brzy na viděnou. Přeložila: Pauli www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten Hejma na konci mě dostal

81