Sežerou divočáci Wild Frankovi oblečení?Wild Frank

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:4 206

Během jednoho ze svých dobrodružství v Brazílii se Wild Frank zastaví na cestě, aby se vykoupal a umyl. Najednou se objeví pár divočáků, kteří jsou docela zaujati Frankovým špinavým oblečením. Aby nedošlo ke konzumaci jeho oblečení, je Frank nakonec nucen masírovat jedno ze zvířat, které se zdá překvapivě potěšeno. Zachrání Wild Frank své oblečení, nebo skončí v žaludku divočáků?

Poznámky:
Frank Cuesta (Wild Frank) je španělský ex-tenista, který vystudoval herpetologii (nauka o studenokrevných čtvernožcích, tedy plazech). Po nehodě na motorce se odstěhoval do Thajska, kde otevřel svou tenisovou akademii a časem se začal zajímat o místí floru a faunu. Proslavil se v televizní show jako Frank z džungle, která se točila ve všech kontinentech a která měla ve Španělsku velkou sledovanost.

Přepis titulků

Nadešel den koupele. Produkty, které používám, jsou biologicky rozložitelné. Neznečišťují. Našel jsem takovou velkou louži, která je dost čisťoučká. Jdu na to. Musím si sundat mikrofon. Podívejte, jak ho nosím. Připíchnutý. Čím více se potím, tím více se zapichuje.

Vezmu si mýdlo a mikrofon dám sem. Taštičku nechám tady a jdu se koupat. Nemůže se mi nic stát. Kdyby náhodou přišel nějaký predátor nebo anakonda, prostě bych je neviděl. Také jsem přicházejí pít zvířata. Důležité je, že já se můžu vykoupat. Kšiltovka je čistá. Velké prádlo nechám na později. Jsem velmi čistotný chlap.

Něco mi žere kšiltovku. Opravdu mi ji žere. Co to je za zvíře? Jen mi žer kšiltovku. Papej, papej. Vidíte? Teď mi žere tričko. A jestli mi sežere botu, tak uvidí. Přiblížím se. Je to malé prase divoké. Divočák neboli prase divoké.

Když se naštvou, tak se jim zvednou štětiny a pak vypadají jako pankáči. Je dost složité je najít a natočit, protože se hned dají na útěk. Tamhle je další. Je to samice. Vidíte, jak se jí zvedají štětiny? Nejsou to bodliny, ale štětiny.

Poprvé vrhne samice jen jedno sele. Podruhé vrhne dvě selata. A pak už vždy dvě. Jsou březí tři měsíce. Co žerou? Jsou to všežravci. Sežerou rybu, tvarohový koláč a neodmítnou ani kořínky. Jak vidím, tak se jí to líbí. Přišel jsem se vykoupat a nakonec se tady rochním s prasnicí. Podívejte na ty špičáky.

Srst má velmi silnou, vypadá jako z plastu. Má hrubou srst, aby se dostalo kamkoliv. Největší nepřítel divočáka je jaguár. A anakonda také. Má dvě kopýtka a jeden prst vzadu. A má malinkatý ocásek. Malinkatý ocásek. Má prasečí čumák, který vypadá jako trubka.

Já jsem se přišel vykoupat a místo toho vypadám jako prase. Na zadnici má žlázu, kterou když se naštve nebo chce značkovat, vypustí silný puch. Líbí se ti škrábání? Doufám, že mě nekousne. Líbí se ti masáž? Masáž to je blaho, že? Víc nic, jo?

Já jsem ženatý. Já nevím, takhle před tvým přítelem? Máš velmi malá očička, víš proč? Protože máš tak dobře vyvinutý čich, že nepotřebuješ dobrý zrak. Dobrý sluch a dobrý čich. Tak a já se jdu vykoupat. Tamhle máš přítele, jdi si za ním. On mi žere čepici.

Ty raubíři jeden, já ti ukážu! Jsem špinavý jako prase. To je super. Přeložila: Pauli www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nove prasačlovek Wildporno nazivo

10