Aprílové vyučování

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:899
Počet zobrazení:11 836
Dnes uvidíte další video od učitele, který při hodině občas studenty rád nachytá. Pojďme se společně podívat na to, jak je dokáže příjemně naladit na velikonoční prázdniny.

Přepis titulků

Pokud se věci... Počkat! Počkat, co se stalo? Každopádně... Nevím, co se děje. Takže pokud čtete Flatland... Něco se děje s mým stínem. Nechová se tak, jak by měl. A mám tě!

Poslouchej, stíne, zůstaneš hezky za mnou a budeš dělat to, co já. Já jsem skutečný, ty jenom stín. Musíš dělat to, co já. Hej! Takhle se nechovej! Kdo si myslíš, že jsi? Můžu tě nechat zmizet, když odejdu z plátna. Každopádně, jak jsem říkal... Tento druh 3D interakce ve Flatlandu překvapuje... Čtverec je tím překvapen...

Co se děje? Hej! Myslím, že si ze mě utahuje. Nevím, co se to děje. Hej, to nevyhazuj! Hej, přestaň! Co to děláš? Dělá mi bordel v počítači. Chci, abys toho hned nechal. Natropí spoustu neplechy.

Ne, přestaň! Přestaň! Nevím, co s tím provedl. Zresetuju to. Dobře. Rozhasí mi celý počítač, raději ho vypnu. Tady to je... Hej, počkej! Přerušil to. Musím to vypnout. Vypínám, vypínám. Hej, hej!

Co to dělá? Potřebuju pomoc. Zapnu si nápovědu. Můžu použít své laserové ukazovátko. Kruci, udělal jsem... Tak a je to! Přivolal jsem si pomoc. Dobře, dobře. Moc vám děkuji. Kdo to vlastně je? Posvítím si na něj baterkou, abych viděl, kdo to je. Kdo jste?

To jsem jenom já. A mimochodem, popřej studentům, aby si užili velikonoční prázdniny. Užijte si volna. Odpočiňte si a pobavte se. Přednáška skončila. Dobrá. Užijte si prázdniny. Překlad: Sonia www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:)
:-)
:D
:-D
:'-D
:'D
:(
:-(
:'(
:P
:p
:-p
:-P
:o
8-0
:@
:s
:S
;)
;-)
:$
:|
+o(
:-#
|-)
8-)
:-/
:
*-)
:-
8-|
8o|
:-*
:*

00

Odpovědět

Neni to ten isty, co mal tez taketo "vystupenie" a mal tam aj video ktore sa akoze zacalo loadovat, a pritom to bolo vsetko ako chcel. Nenajdem odkaz fakt.

190

Odpovědět

Odpovědět

Velie povedené! Proč my jsme takového učitele neměli? :)

200

Odpovědět

Perfektní, originální :)

190

Odpovědět

2videacesky: Uděláte nějaký aprílový vtip jako minulé roky (PápáRacci, Videačesky Párty, Děti Reagují na Rytmuse)? Mě celkem bavily :D

191

Odpovědět

Mi to hned připomnělo jeden díl My z Kačerova, jak Magika von Čáry (za její správně napsané jméno neručím) dala moc svému stínu a ten jí přestal poslouchat :D

191

Odpovědět

Sry za dislike, byl to preklik :-)

193

Odpovědět

Vysvětlí mi někdo, jak to udělal? :) Na tohle už moje chabé znalosti nestačí :D

197

Odpovědět

Trolle? Jsi to ty?

1828

Odpovědět

Jednoduše nahrál to na zeleném plátně, pak ztmavil. Další efekty dodal v after effectu nebo v něčem takovém a pak už to jenom hrál podle toho, co viděl na monitoru.
A nebo jen chyba v Matrixu :D

201

Odpovědět

Kde je dneska naka jistota....kdyz uz aji stin si dela co chce... :D

193

Odpovědět

Asi v daních.

205


Odpovědět

+BeesmanOdpoved na Zlosyna:

Ficu u nas s istotami vyhral celu kampan. Vsetci ti hlupaci mu skocoli na lep. A teraz sa dane zvysuju...jedna radost.

K teme. Super video.

191