Musel jsem napsat esejVe zkratce

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 27
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 851
Počet zobrazení:20 421

Po delší době se opět vracíme ke geniálnímu projektu skupiny Almost Cool. Kolik z vás se může s tímto videem ztotožnit? Nezapomeňte se podělit o své zážitky!

Přepis titulků

Ve zkratce: Musel jsem napsat esej. Bylo poledne. Neděle. Deadline byl o půlnoci. Téma: Ekonomika v Nikaragui. 500 slov. Paráda. Napsal jsem své jméno. Potřebuju název. Důmyslný, ale výstižný. Nikaragua, město ekonomiky. Blbost. Nikaragua, ekonomické město. Blbost. Nemohl jsem se soustředit. Na stole jsem měl binec. Uklidil jsem ho. V pokoji jsem měl binec.

Uklidil jsem ho. Našel jsem popcorn. Baterku. Fotku s mojí ex. Začal jsem na ni myslet. Zajímalo mě, jestli už si našla někoho nového. Kouknul jsem na facebook. Je tam s nějakým týpkem z Guatemaly. Pak jsem si vzpomněl na tu esej. Tak co ten název? Guatemala, ekonomické město, které stojí za povšimnutí. Už to skoro mám. Dostal jsem hlad. Vzal jsem si chipsy. Pár jsem jich snědl.

Umastil jsem si ruce. Umyl jsem si je. Chtěl jsem psát dál. Nic mě nenapadlo. Snědl jsem další chipsy. Zase jsem si umastil ruce. Znovu jsem si je umyl. Chipsy jsem schoval. Pustil jsem se do úvodu. Úžasná věc na... Ne. Systém ekonominky... Ne. Argentina... Počkat, ne, mám psát o Guatemale. Přišel Joe, spolubydla. Zeptal se: "Už máš tu esej?" Řekl jsem: "Skoro." Pak řekl: "Já jdu do vířivky, jdeš taky?"

Představil jsem si svou profesorku: "Urči si priority, Thomasi!" Tak jsem řekl: "Měl bych to dopsat." Ale on řekl: "Bude tam Natalie." Natalie. Představil jsem si, jak jsme v bazénu. Jak se líbáme. Jak sedíme na okraji vířivky a já udělám tu věc, kdy kluk zastrčí holce vlasy za ucho. Jak mi udělá...

Představil jsem si svou profesorku: "Urči si priority, Thomasi." Bolívie může počkat. Dorazili jsme do vířivky. Joe a jeho holka se líbali. A já ne. Zeptal jsem se: "Kde je Natalie?" "Kde je Natalie?" Marissa řekla: "Musela napsat nějakou esej o čili, nebo co..." Šel jsem domů.

Osprchoval jsem se. Oblékl jsem se. Sednul jsem si. Nastudoval jsem si téma. Přečetl jsem si jeden článek, dva, tři. Začal jsem psát. Přišli Joe a Marissa. Líbali se. Joe řekl: "Nebudeme tě rušit, že?" Slyšel jsem: "Budeme tě rušit." Řekl jsem: "Ne." Joe řekl: "Budeme v obýváku." Zavřel dveře. Šli do obýváku. Bylo 10:17.

Začínám druhý odstavec. Bylo 10:30. Píšu třetí odstavec. Bylo 11:10. Závěr. Byli hotoví. Já byl hotový. Zkontroloval jsem si jméno. Datum. Instrukce. Pak mi došlo, že to nemá být Chile, ale Nikaragua. Není to město, ale stát. A není to 500 slov, ale 5 000. Řval jsem.

Stoupl jsem si. Zasvinil jsem si stůl. Zasvinil jsem si pokoj. Roztrhal jsem fotku se svou ex. Přišel Joe: "Seš v pohodě, vole?" - "Jo!" - "Nevadí ti, když si Marissa vezme pár tvých pizza rolek? Po sexu má vždycky hlad." - "Fajn!" Sednul jsem si. Napsal jsem nový název. Přečetl jsem si jeden článek, dva, tři. Začal jsem psát.

11:40. Úvod. 11:42. Odstavec číslo tři. 11:51. Odstavec číslo patnáct. 11:57. Závěr. Hotovo. Dvě minuty rezerva. Machr. Email profesorce. Přiložit. A teď mám... Promiň! Ohřívali jsme ty rolky dvacet minut. Omylem jsem tam přidal nulu.

Potřebujem novou mikrovlnku. Ve zkratce: Musel jsem napsat esej. Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (57)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

konečně vtipné video

50

Odpovědět

Aspoň našel tu baterku. :D

90

Odpovědět

John Snow zemře.

689

Odpovědět

ok někdo zemře... :D a co já s tím ? má to být někdo slavnej či co ? :D

544

Odpovědět

+ShadowBrain:D :D :D Tak teďka si mě rozsekal :D :D parádní setěr trola :D

813

Odpovědět

Ve zkratce? vzdyt o tom krafa celou dobu...

321

Odpovědět

Aj by mi to pripadalo vtipné, keby sa mi nestalo niečo podobné. Mal som do polnoci odovzdať protokol z laborky. Samozrejme všetko som si nechal na poslednú chvíľu a začal o osmej. Popritom kukal na facebook, youtube a stihnnul jedno kolo LoLka. 23:30, píše kamarát, či už to mám, že by potreboval poslať ako som robil úlohu 3. Ja na to: ona bola úloha 3? V skratke nabušil som za 25 minút 50 hodnôt do Excelu podľa vzorca. 23:58, idem na školský web poslať projekt. Vzhľadom na to, že v prílohe bolo plno grafov, upload na web chvíľu trval. Klikol som odoslať. 0:02 Termín odovzdávania lab. prác bol ukončený. FUUUUUCK!!!

1131

Odpovědět

Haha, to je velmi podobné ! :) Dávám ti like

127

Odpovědět

Taky bych chtěl mít notebook, který se vypne kvůli tomu, že se odpojí od zdroje..

1321

Odpovědět

Prodám ti svůj ;) DualCore 1,5 GHz; 2 GB RAM, HDD 320 GB

1501

Odpovědět

Fake!! Nikde není, že třikrát masturboval :-D

3503

Odpovědět

Naštěstí používal Gmail, takže jakmile nahrál tu přílohu, zůstala spolu se zprávou automaticky uložená někde na vzdáleném serveru, takže i kdyby mu nakrásně vybuchl byt, stačilo by se kdekoliv přihlásit k emailu a ten rozepsaný email jednoduše odeslat. Když pominu, že aby tu přílohu vůbec mohl nahrát, musel si ji nejprve uložit.

1620

Odpovědět

Ale tam vůbec nešlo o to, že ztratil soubor, ale o to, že termín byl do 23:59 toho dne a před odesláním mu spadla el. síť :). Takže mu po termínu už byla esej stejně k ničemu (:

972

Odpovědět

to trolluješ, nebo si to jen nepochopil?

74

Odpovědět

musí psát o čili? to jako vážně nikomu nepřišlo hloupé? co třeba Chile? vždyť tam ten týpek dokonce drží knížku o Chile, mluví o Chile, ale ta koc bude samozřejmě psát o čili... .X

363

Odpovědět

Jenže ta v tom bazénu řekla čili a ne Chile ;)

490

Odpovědět

+Hisagičastý mispronounce ;) podle tebe opravdu měla psát o čili?

147

Odpovědět

+HisagiJenže ona řekla o chilli, s tím že přesně nevěděla o čem, tudíž to žbleptla, myšleno že chtěl říct chile, ale nevěděla přesně , tak řekla první slovo které tomu bylo nejblíž.

580

Odpovědět

ono šlo přesně o to, že ona byla blbá

261

Odpovědět

Není esej jako esej...

310

Odpovědět

ČO to zas k***a bolo ?
Predpokladám.. dobré hodnotenie, zas tak taká s****a to byť nemôže ...
Čo to k***a bolo ?
Študáci sa zhliadli vo videu ? jeeeej... 10 bodov....
Píče študentské... Koľká to práca... TF!

8195

Odpovědět

Copak, tebe nevzali na vysokou?

1905

Odpovědět

+SygiEhm...Ak to s tým má niečo spoločné....
Nemam ani maturitu...
btw. na čierno podnikám od dvanástich :) Legálne samozrejme od 18 :)
čiže viac ako 12 rokov.

4136

Odpovědět

+SygiKradeš a prodáváš jaderný palivo? :D

953

Odpovědět

+Sygi:D

4124

Odpovědět

+SygiThorium je tu viditelně velmi oblíbený člověk :-)

782

Odpovědět

+SygiJojo, ne každý dokáže nasbírat na komentáři s pouhým ' :D ' 18 palců dolů. :D

792

Odpovědět

psal na notebooku ne? :D

1081

Odpovědět

ale stejně nezapomeň na router, takže by net stejně nešel pokud by to neměl přes telefon...

381

Odpovědět

Zítra mám maturitu a koukám na netu na videa. Hádám že jsem na tom podobně :D

1324

Odpovědět

Na maturitu jsem se učil 3 dny a dal jsem ji na dvojky a jednu trojku. Tažke buď vklidu, pokud nejsi úplně tupej.

1211

Odpovědět

Dle mého, je největší blbost se učit den před maturitou, zbytečně se vystresuješ a pak to na testu/na potítku zbytečně zaje.... pokazíš :-D

93

Odpovědět

Tak mi to nedalo a zkouknul jsem všechny jejich videa. Dělají teď sérii Wiener vs. Brain, poslední díl je neskutečná bomba :D Doporučuju! http://www.youtube.com/watch?v=XZnnz7-XTMk

131

Odpovědět

Díky za tip, naprosto parádní videa :D

71
Další