Šel jsem na plážVe zkratce

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 27
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:478
Počet zobrazení:12 323

V tomto krátkém vyprávění se dozvíte, jak může dopadnout návštěva pláže.

Přepis titulků

Ve zkratce. Šel jsem na pláž. Byla neděle. Polojasno. Teplota mezi 11 a 18 °C. Vzal jsem deku, brambůrky, opalovací krém, frisbee, brambůrky, tu tiki tyč k označení našeho prostoru. Druhý pár plavek, kdyby mi zase spadly. Došli jsme na pláž. Kamarádka Samatha si rozpustila vlasy.

Byla nádherná. Řekla: "Možná se pak můžeme koupat nazí." Představil jsem si nahé koupání. Pustil to z hlavy. Můj spolubydlící Bernard řekl: "Já se koupal nahý." "S domorodci v Ghaně. Byl jsem tam jako dobrovolník." "Pokud je voda čistá, je to velmi dobré pro tvou kůži." Řekla: "Ty ses koupal nahý v Ghaně?" "S domorodci. Jako dobrovolník." Pak dodal: "Já ti to vezmu."

To je gentleman. Položili jsme si věci. Vedle věže plavčíka. Plavčík si toho všiml. Přišel k nám. Samatha si určitě představovala, jak běží. Zpomaleně. Bez trička. Řekl: "Jak se máte? Když tak stačí říct." "Buďte opatrní." Mrkl na mě.

Cítil jsem se divně. Podíval jsem se na Samanthu. Sundala si tričko i sukni. Řekla: "Namazal bys mi záda?" Já slyšel. "Namazal bys mi záda...?" Bernard řekl: "Já to udělám." "Tuhle techniku mě naučila 108letá žena, když jsem putoval Jižní Amerikou." "Takto si ho dáš na dlaň." "Takto ho rovnoměrně rozetřeš." "A pak ho takto roztíráš na záda."

Naštvalo mě to. Jedl jsem. Řekl jsem: "Zahrajeme si frisbee?" Tak jsme šli. Ona ho chytila, on ho chytil, já ho nechytil. Ona ho chytila, on ho chytil, já ho nechytil. Plavčík řekl: "No tak, musíš se víc snažit." Dodal: "Abys ho získal." Plácl mě přes zadek. Cítil jsem se divně. Šli jsme zpátky.

Lehli jsme si. Opalovali jsme se. Bylo vedro. Začal jsem se potit. Posadil jsem se. Samantha řekla: "Namažeš mě znovu?" Naštvalo mě to. Jedl jsem. "Pojďme se koupat nazí." Řekla: "To byl vtip. Ta voda je ledová." On řekl: "Ne tak ledová jako voda v Antarktidě, kde jsem byl." "Před dvěma lety na měsíční cestě za záchranou osiřelých tučňáků." Ona řekla: "Ty jsi zachraňoval tučňáky?"

"Měsíc. Byli to sirotci." Já řekl: "Plavat teda nejdeme?" Ona řekla: "Běž a pokud tam vydržíš déle než minutu, přidám se." Šel jsem do vody. Až po kotníky. Kolena. Koule. Ponořil jsem se celý. Byla ledová. Počítal jsem. 10 vteřin, 20 vteřin, 30 vteřin, minuta.

Podíval jsem se na naše místo. On mluvil. Ona poslouchala. Byl zajímavý. Mával jsem na ně. Plavčík mě viděl. Myslel si, že potřebuju pomoc. Hned tam budu. Seskočil z věže. Sundal si tričko. - Skočil do vody. - Zachráním tě. - Ne, ne...

- Mám tě. Praštil mě do hlavy. Omdlel jsem. Vynesl mě z vody. Položil mě na písek. Odhrnul si vlasy. Olízl si rty. Budeš v pořádku. A pak mě... Jsi v pohodě? Zřejmě ti uplavaly plavky. V pohodě.

Vím, že ta voda je ledová. Ve zkratce. Šel jsem na pláž. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Strašná p******a

00

Odpovědět

Díky moc, kluci z Almost Cool dělají super věci a doufám, že zde uvidíme i jejich sérii "Wiener vs. Brain" ;)

41

Odpovědět

Pravdepodobne uz drive, ale od South Parku mam silenou averzi k "Long story short" - akorat to vsechno vypravi jeste dele nez normalni historku...

01

Odpovědět

To je sviňa je ten chlap. A ženská na baterky.
Nu což, aspoň plavčík mu zbyl do páru. :D

110

Odpovědět

Jo takže když chci ohromit slečnu tak musím vyprávět jak jsem dobrovolně zachranoval zvířátka :D prostě dojemný historky

20

Odpovědět

Já mám pocit, že si to celý vymyslel. Protože když vás plavčík vytáhne z moře a musí Vám dát umělé dýchání, tak je vždy nutné převézt postiženého do nemocnice z důvodu nebezpečí "sekundárního tonutí", jelikož hrozí, že plíce se zaplaví krví a otečou kvůli slané vodě, která by mohla zůstat v plicích... :-D

912

Odpovědět

Zasranej Bernard :/ :D

400

Odpovědět

Jeej takové videa mi tu chyběla. ✌ Díky

460

Odpovědět

Bude jich víc. :-)

371

Odpovědět

holt 2 kluci a 1 holka to je vzdy zle ...

570

Odpovědět

Kdyby byl kámoš tak se tak ti jí půjčí.. :D

31

Odpovědět

Meet my day..

410

Odpovědět

Super :)) Jsem rád, že to neskončilo žádnou přiblblou moralizující řečí. Prostě real life :D

521

Odpovědět

To je dobrý.

231