Šel jsem běhatVe zkratce

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 27
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:198
Počet zobrazení:9 385

Tommy má volný byt, nudí se, tak si zajde zaběhat. Jak jistě tušíte, nedopadne to zrovna dobře.

Přepis titulků

Ve zkratce. Šel jsem běhat. Byl pátek 16:00. Charlie odjel na víkend domů. Dej si grilovaný sýr. Čau, vole. Zůstal jsem doma,. Sedl si a četl knihu. Luštil jsem křížovku, hrál solitaire. Nuda. Vzal jsem si brambůrky. Sledoval jsem televizi a připadal si blbě.

V zrcadle jsem vypadal blbě. Půjdu běhat. Oblékl jsem si šortky a obul boty. Vzal jsem si telefon a peněženku. Odešel jsem. Zapomněl jsem láhev s vodou. Vrátil jsem se. Vzal jsem si ji a odešel. Zapomněl jsem sluchátka. Vrátil jsem se. Vzal jsem sluchátka a odešel. Mohl jsem běžet.

Začal jsem se rozehřívat. Zapomněl jsem se protáhnout. Začal jsem. Chlap na ulici na mě koukal, tak jsem přestal. Přeběhl jsem jednu ulici, dvě ulice, tři ulice. Super, začal jsem zrychlovat, ale natáhl jsem si sval. Rozhýbal jsem to a pokračoval. Na chodníku bylo psí hovno. Těsně jsem se mu vyhnul. Přehrála se jedna písnička, dvě písničky, tři písničky. Měl jsem žízeň, tak jsem se napil.

Byla osvěžující. Vypil jsem ji všechnu. Předběhla mě pěkná holka. Snažil jsem se ji dohnat, ale vypil jsem moc vody. Zastavil jsem. Viděl jsem, jak zahýbá. Boží. Zase jsem běžel. Začal se mi potit krk. Otřel jsem si ho, ale vytáhl jsem si sluchátka. No super.

Vrátil jsem je a přepnul písničku. Byla moc pomalá. Zase jsem ji přepnul. Byla otravná. Zase jsem ji přepnul. Skvělé. Běžel jsem. Nezastavoval, nezastavoval a nezastavoval. Chlap řekl: "Kam tak pospícháš?" Já řekl: "Promiňte." Pokračoval jsem. Viděl jsem tu dívku a ona viděla mě. Běžel jsem na druhou stranu, ale doběhla mě. Řekla: "Jsi v pohodě?"

Já: "Jo, to je dobrý." Řekla: "Řidiči jsou idioti." Já řekl: "Hovno naděláš." Hezky. Řekla: "Ještě se uvidíme." Zahnula za roh. Boží. Běžel jsem a začalo mi téct z nosu. Otřel jsem si ho, ale vytáhl jsem si sluchátka. Vrátil jsem je a změnil písničku. Byla moc rychlá.

Změnil jsem ji. Byla otravná. Zase jsem ji změnil. Skvělé. Běžel jsem, zase jsem se vyhnul psímu výkalu. Zakopl jsem. Chtěl jsem se ujistit, že to nikdo neviděl. Ona to viděla. Přiběhla a řekla: "Jsi v pohodě?" Já řekl: "V pohodě, dobrý." Řekla: "Poběžíme spolu?" Já řekl: "Jasně." Běželi jsme spolu. Vypadala dobře a snad i já vypadal dobře. Řekla: "Co kdybychom zrychlili?"

Zrychlovala. Já se snažil zrychlit. Nestíhal jsem, takže řekla: "Ještě se potkáme." Běžela a zahnula za roh. Já se zastavil. Měl jsem žízeň, ale nezbyla mi žádná voda. Běžel jsem zpátky domů, ale telefon mi spadl na zem. No boží. Zvedl jsem ho. U dveří jsem si vyndal sluchátka a sáhl si pro klíče. Neměl jsem je.

Nechal jsem je na lince. Byl jsem v pasti. Zvonil telefon. Byl to Charlie. Kámo, nechal jsem zapnutou troubu. Můžeš ji vypnout? Dík. Ve zkratce. Šel jsem běhat. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já bych mu být tou holkou neutekla... :-D

130

Odpovědět

Že jo, já taky ne. Je mi ho strašně líto na moc úspěšného člověka nevypadá a z té komunikace bych usoudil, že mu to s holkama nejde a žádnou nemá, jako holka bych mu taky neutekla a dala mu příležitost, aby si zvýšil sebevědomí. Poté bych to samé praktikovala u dalších a tím zachraňovala nebohé zoufalce dokud bych nepotkala nějakého vyšinutce, který by náš kamarádský vztah bral příliš vážně a poté mě nezabil.

Jojo, takovýhle holky umírají v hororech první. Vždycky si říkám, jak ty husy mohou být tak naivní a jako sluníčka ke každému cizákovi, že to ani není reálné a ony fakt existují ! K čertu s nedůvěrou, svět je plný přátelských a milých lidí !

93

Odpovědět

Půjdeš si se mnou někdy zaběhat? :-P :D

22

Odpovědět

Mě ho je vždycky tak líto.

150

Odpovědět

Ten týpek má fakt suprový videa :D

281

Odpovědět

Takže do něj šlápla ona?

17

Odpovědět

On do něj hodil mobil :P

40

Odpovědět

V závorce máš uvedeno překladatel a přitom se na nás ptáš? Jako sorry,ale co bylo s tím hovínkem si nemyslím,že by šlo jen tak přehlídnout. Ach jo...

41