Šel jsem boxovatVe zkratce

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 27
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:336
Počet zobrazení:10 942

Jak to může dopadnout, když se rozhodnete jít zaboxovat? A navíc, když po vás jede Bruce...

Přepis titulků

Ve zkratce. Šel jsem boxovat. Byl pátek 12:10. Šli jsme do posilovny, kolem které vždy procházím. Kamarád Jeremy řekl, že to bude sranda. "Bude to sranda." Podíval jsem se na pytle. Byl tam kluk. Ne, byla to holka. Podívala se na mě a usmála se. Vedle byla další holka.

Ne, kluk. Podíval se na mě a neusmál se. Přišel ke mně a řekl: "Nováček, co?" Já řekl: "Ahoj, jsem Tommy." Přitáhl si mě a řekl: "Odrovnám tě tak, že budeš žebrat o smilování." Byl jsem vyděšený, ale zmatený. Jeremy řekl: "Bruce po tobě asi jede" Trochu vypadal jako Bruce Lee. Možná kvůli očím. Trenér řekl: "Kliky!"

Lehl jsem na zem, udělal jeden klik, dva kliky, tři kliky. Natáhl jsem si sval Boxovací panák se na mě díval. Holka se začala smát. Asiat začal tleskat. Trenér začal tleskat. Řekl: "Přestávka na pití!" Stál jsem ve frontě. Měl jsem žízeň. Hroznou žízeň. Trenér řekl: "Zpátky!" No super. Šel jsem k činkám.

Vzal si patnáctky. Ona si vzala pětadvacítky. Vrátil jsem patnáctky. Vzal jsem třicítky. Třicítku. Asiat si vzal osmdesátky. Otočil se a řekl: "Sežeru tě a ráno se nebudeš chtít vzbudit." Byl jsem vyděšený, ale zmatený. Jeremy řekl: "Myslím, že po tobě Bruce jede." Trenér zapískal. Začal jsem zvedat činku.

Udělal jsem to jednou... jednou... Boxovací panák se na mě podíval. Holka se začala smát. Asiat se koukal na své ruce. Trenér řekl: "Přestávka na pití!" Měl jsem žízeň. Čekal jsem a čekal. "Zpátky!" Proboha! Nasaďte si rukavice! Nasadil jsem si rukavice, holka si nasadila rukavice, Asiat si nasadil rukavice.

Otočil se a strčil mi hlavu do podpaží. Hrozně smrdělo. Řekl: "Zmáčknu tě tak, že se radši vrátíš domů." Pustil mě. Byl jsem vyděšený, ale zmatený. Jeremy řekl: "Bruce se na tebe chce vrhnout." Trenér řekl: "Ty!"

Ne Bruce, ne Bruce, ne Bruce... "Ty!" Boží. Vešel jsem do ringu. Ona vešla do ringu. Usmála se. Jeremy řekl: "To budeš mlátit holku?" Přišla ke mně. Nastavila rukavice. Já taky. Měla hezké oči.

Já taky. Chvíli jsme se zahleděli. Ale pak... "Vrhnu se na tebe..." Praštila mě. Praštila mě znovu. Trenér řekl: "Dvojitý úder, direkt, zvedák!" Netušil jsem, co to je, tak mi to ukázala. Dvojitý úder, direkt, zvedák. Sevřela mi hlavu do podpaží.

Smrdělo přijatelně. Znovu mě praštila. Nechala mě být. Boxovací panák se na mě podíval. Jeremy řekl: "Kámo, holka ti dává nakládačku." Ne. Vrátil jsem se do středu ringu. Zvedl jsem ruce. Představil jsem si, že jsem v postoji. Představil jsem si, že dám dvojitý úder, direkt, zvedák. Knokautoval jsem jí. Vyhrál jsem. Asiat se na mě podíval.

Byl vyděšený, ale zmatený. Holka se zvedla. Ohromilo jí to. Řekla: "Vrhnu se na tebe..." Představil jsem si, že jsme zahledění. Naklonila se. Blíž, ještě blíž. Přestal jsem snít. Hele... Někdy mi zavolej. Kámo, au.

- Dobrej trénink, Jeremy. - Díky, Bruce. Říkal jsem ti, že po tobě jede. Ve zkratce. Šel jsem boxovat. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Náhodou, mě se to líbilo :-)

100

Odpovědět

Co to musi bejt za rodice kdyz pojmenujou holku "Bruce" ?

130

Odpovědět

Parádní a překvapivej konec :-D Už jsem čekala, že na týpka letěj jenom chlapi (po tom minulém dílu s plavčíkem :D)

125

Odpovědět

si trapná

321

Odpovědět

První "longstoryshort" který nekončí tzv. úplně na hovno. :D 10/10

161

Odpovědět

To jako fakt můžu napsat koment za kohokoliv jiného?:D:D

42

Odpovědět

Fakt že jo, lol :D

30

Odpovědět

+RichardJežiš to je fakt hodně vedle :D achjo, že každej druhej server, kterej začíná od nuly a vybuduje si nějaké místo, musít pak jít do sraček a komerce :/

25

Odpovědět

+RichardVždyť já můžu psát koment i za překladatele a někdo nepozornější si ani nemusí uvědomit, že to neni on :D megatronskýlol :D

61

Odpovědět

+BugHeroProtože vůbec nejde vidět slovo (anynom) a žádná ikonka u účtu. Ah děti, tak se bavte.

134

Odpovědět

+.....Jé hele, já teď zas píšu za tebe! Hůůstý!

40

Odpovědět

Áno môžeš synu, a tiež môžeš pozerať na midget p***o s invalidmi. Nikdy som nespomínal, že by to mal byť hriech.

22

Odpovědět

+Ježíša není?

01

Odpovědět

Moje zkušenost byla úplně stejná :D

20

Odpovědět

Mám dotaz, vy si vybíráte konkrétní reklamy, co jsou na tomto webu, nebo se tu objevují náhodně?
Nemám absolutně nic proti reklamám, ale vadí mi, když se tu objevují politické kampaně. Na tomto webu se mi mimo jiné líbí jeho apolitičnost. Tak vás chci požádat, abyste sem ty kampaně nedávali. (teď jsem tu viděl banner ČSSD) Děkuji

41

Odpovědět

Nainstaluj si adblock jinak budeš dostávat spousty podprahových reklam i když je to zákazané,je uplně běžné že tu dávají nenápadné rychlo vyskakující okna na podporu nějakého politického hnutí být tebou bych to neriskoval nikdy nevíš jaká špína na tebe tentokrát vyskočí nenech se utlačovat stačí že ty sračky dávají do televize na kterou stejnak už nikdo nekouká :D prostě at couvnu pořádně jim dupni na krk a řekni jasné NE bez reklam to půjde taky sice to půjde na úkor jejich pohodlí ale práce nemá být pohodlná má to být krev a pot a volání o pomoc :P ;)

111

Odpovědět

+Elizabeth6666Jak už jsem říkal, Reklamy mi nevaděj, naopak tvůrcům nějakej ten peníz navíc přeju, takže si adblock instalovat nebudu, jen mně vadil ten politickej banner. Ale fakt, že ho sem nedali admini stránky, mi víceméně stačí :)

40

Odpovědět

+arnier22jsou stránky které jedou kompletně bez reklam .. stačí jen spokojenost lidí a budou vám posílat peníze na podporu

32

Odpovědět

mě tu zas straší pan Valenta za soukromníky :D asi že jsem z kraje kde působí .. určitě si reklamy nevybírají sami, ale znáš ty algoritmy Googlu ony nejlíp vědí co ti mají zobrazit, jednou na něco klikneš a už to vidíš všude ... projdi pár položek na CZC nebo Zoot a uvidíš všude elektroniku a oblečení :D

60

Odpovědět

:D

10

Odpovědět

jsem gay

23

Odpovědět

Tak to budeš zklamanej, až zjistíš, že Bruce je holka. :D

00

Odpovědět

Ta holka je opravdu krásná :D přesně můj typ, chci jít taky do ringu, aby se na mě vrhla :D

82

Odpovědět

na tu nemáš :D

52

Odpovědět

+:-(taky tě mám rád, ty z***e :D:D

44

Odpovědět

Odpovědět

Dobrý díl

11

Odpovědět

jestli je tohle dobrý díl,tak nechci vidět ty horší.. a vlastně snad ani ty lepší..

02

Odpovědět

Říkal jsem si co to bude za blbost, ale je to naprosto geniální. :D

255

Odpovědět

aha a proto to má 50% to tak

113

Odpovědět

A v čem je to geniální?

43

Odpovědět

+genialitaAsi to myslel tak že když je něco totálně idiotský tak je to vlastně geniální v dnešní době je každý idiot hned považován za génia :D

33

Odpovědět

první :D :*

218

Odpovědět

Snad budeš první i v hrobě...

94

Odpovědět

+Latyfundistavyhrožuješ mi ? :P

06

Odpovědět

+Elizabeth6666Ne, ale stejně chcípni.

85

Odpovědět

+:-(lol taková silná slova :D takže mám jít vzít žiletku a zabít se ? jste ale lenoši

02

Odpovědět

+Elizabeth6666Prosím, prokaž světu službu...

32

Odpovědět

+Latyfundistato se jako fajn mám zabít ? :'(

31

Odpovědět

+Elizabeth6666Víckrát Tě prosit nebudu. Prostě dojdi do kuchyně, omotej si napájecí kabel od mixeru kolem krku, do ruky vezmi nůž a napusť si chladnou vodu do dřezu. Poté zapni toustovač, vraž do něj nůž držený v pravé ruce a levou ruku odhoď do dřezu.
Pokud chceš, můžeš si k tomu pustit nějakou hudbu, doporučuji "Brutus - Půjdeme spolu do nebe" ... https://www.youtube.com/watch?v=Qu7R-21IzuM

41

Odpovědět

+:-(pokud tomu dobře rozumím tak mi vyhrožuješ zabitím ..ok

02

Odpovědět

+:-(:D

20