Vytvořil jsem stránkuVe zkratce

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 27
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:463
Počet zobrazení:11 419

Tommy dostane v práci jasný úkol: vytvořit propagační internetovou stránku. Ale co když to neumí tak, jak v životopise popisoval? A co když je jeho pomocník spíš přítěží?

Přepis titulků

Ve zkratce. Vytvořil jsem stránku. Byla středa, čtyři odpoledne. Už jsem se těšil na pátou, abych mohl jít domů. Hrál jsem solitaire. Výhra! Přišel ke mně šéf s asistentkou Alexou. "Vytvoř vzorové stránky pro tu prezentaci." V životopise jsem lhal, že umím dělat vzorové stránky k prezentacím. - Řekl jsem: "Jasně."

- On řekl: "Super, Alexa ti pomůže." Super. Představil jsem si, jak mi pomáhá. "Já dneska musím za babičkou do nemocnice." "Zvládneš to sám?" Tak bez Alexy. Řekl jsem: "Jasně." Řekla: "Jsi úžasný. Máš to u mě." Mrkla, myslím. Doufám. Bylo pět.

Alexa šla domů. Já tu zůstal. Musel jsem začít, proto jsem se podíval na příklady stránek. Některé byly dobré, některé špatné. Pustil jsem si tutoriál, ale říkali tam: "Vyberte šablonu a pak font." Znělo to složitě, proto jsem si pustil jiný, ale tam říkal: "Vyberte šablonu a pak vyberte font." Našel jsem šablonu, ale byla moc formální. Další šablona byla moc neformální.

Další šablona byla něco mezi. Našel jsem font, ale byl nudný. Další font byl moc šílený. Další font byl naprosto perfektní. Bylo 20:30, začal jsem být unavený. V kuchyňce jsem si uvařil kafe a vypil ho. Šel jsem pracovat, ale zapracovalo kafe. Musel jsem jít.

Koukal jsem na Facebook. Napsal jsem status o práci v noci. To se mi líbí nedala Alexa, ale babička. Okomentovala to. Trapas. Vrátil jsem se k práci a vytvořil první stránku, druhou a pak domovskou stránku. Myslel jsem na domov, na postel a na spánek v posteli. S Alexou. Bylo 23:30, opět jsem začínal usínat. Opět jsem si udělal kafe a vypil ho.

Začal jsem pracovat, ale zapracovalo kafe. Odešel jsem a podíval se na Facebook. Podíval jsem se na Alexu, která přidala fotku do alba Středa s vínem. Bez babičky! Lhala. Zuřil jsem. Dal jsem To se mi líbí, aby věděla, že vím, že lhala a že jsem naštvaný. Šel jsem pracovat. Hledal jsem víc fotek a našel je. Představil jsem si, jak Alexu odmítnu.

Představil jsem si, jak se polije vínem. Představil jsem si, jak jí šéf říká: "Máš padáka!" Bylo 4:30. Dělal jsem poslední úpravy. Hotovo! Byl jsem unavený. Další kafe jsem si nedal, takže jsem usnul. Vzbudil jsem se. Bylo 9:00. Vešel šéf, vešli ostatní a vešla Alexa. Podívali jsme se na sebe.

Věděla, že vím, že lhala. Řekla: "Tommy, mrzí mě to. Vynahradím ti to." Představil jsem si to. Řekl jsem: "Fajn." Usmála se. Já také. Podal jsem jí flashdisk. Šla do zasedačky. V kuchyňce jsem si udělal kávu. Vypil jsem ji. Šel jsem do zasedačky, abych se přidal.

Řekla: "Zde je prezentace, kterou jsem v noci vytvořila, zatímco Tommy byl s babičkou?" Nemohl jsem tomu uvěřit. Chtěl jsem ji praštit. Praštil bych jí, pak se s ní líbal a znovu ji praštil! Šéf se na mě podíval a řekl: "Ty jsi byl s babičkou?" Nic jsem nemohl vymyslet, tak jsem řekl: "Byla opilá." Byl zmatený, tak to nechal být. "Tak mě ohrom."

Podívali jsme se na sebe. Řekla: "Bez odkladů..." A pak... "Tohle jsi vytvořila?" "Máš padáka!" Ve zkratce. Vytvořil jsem stránku. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tuším, že tu pěknou vinerku pozval, jen aby se s ní vykous

02

Odpovědět

Ta si dobre vykopala vlastni hrob :D

110

Odpovědět

Konečně...Já mu to přeju, já mu to taak přeju! :D

290

Odpovědět

Bála jsem se, že se probudí a tamto byl jen sen :D Konečně se tomu břídilovi něco "vydařilo"

910

Odpovědět

Nekecejte, on taky nekdy vyhraje?

880

Odpovědět

Už jsem chtěl ten seriál odepsat, ale tohle mě slušně pobavilo :D :D

840

Odpovědět

Tak to bylo slušné napětí, dobře zakončeno :)

800

Odpovědět

Tohle je snad prvni video, ve kterem "vyhral".

1470

Odpovědět

No, ještě tu bylo jedno takové, které skončilo řekněme přijatelně :)

Šel jsem boxovat

170

Odpovědět

První

223

Odpovědět

Jdi do p**e klárko.

365

Odpovědět

Trolle používáte ženské jméno protože v realitě žádnou ženu nemáte a vedete nudný život, proto musíte psát do internetových diskuzí?

112

Odpovědět

Včera večer v parku
ošukal jsem Klárku,
teď se se mnou točí svět,
je mi 30 a jí 5.
Nikdo se to nedoví,
že Klárka hnije ve křoví.
Dneska večer v parku
vyhrabal jsem Klárku.
Včera jsem byl pedofil,
dneska budu nekrofil.
Svět se se mnou točí,
Klárka kulí oči!
Včera večer v parku
okopal jsem shnilou Klárku.
Teď mi na ní raší tráva,
zhulím se zas jako kráva.
Byl jsem ráno v parku,
našel jsem tam Klárku.
Byla trochu v rozkladu,
šoup jsem jí ho tam zezadu.
Už jí z frndy tekl hnis,
tak jsem jí ho trochu slíz.

228

Odpovědět

+RainMakerNo fuj :D, to bude od Plíhala, ne?

71