Randil jsem u filmuVe zkratce

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 27
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:917
Počet zobrazení:20 769

Ode dneška se můžete každý den ve 13 hodin těšit na videa, která byla navržena k překladu našimi fanoušky v rámci soutěže Staň se tipařem VideaČesky.cz. Každé video bude mít týden na to, aby nasbíralo dostatek hodnocení, a poté bude jeho známka zaznamenána. V den přidání posledního videa se známky seřadí od nejvyšší po nejnižší (v případě remízy rozhoduje počet hodnocení) a autoři těch nejlepších videí budou odměněni věcnými cenami, jejichž seznam najdete zde. Minulé pondělí jsme vás žádali o tip na krátké vtipné video v angličtině a Tomáš Pokorný nám doporučil tento povedený kousek ze série Long Story Short (Ve zkratce).

Přepis titulků

Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz Ve zkratce: Randil jsem u filmu. Byla sobota večer. Osprchoval jsem se. Oblékl jsem si svou nej košili. Seklo mi to. Ustlal jsem postel. Vytřel podlahu. Dal jsem do dřezu nádobí, jakože jsem vařil. Strčil jsem do Xboxu DVD s Titanicem. Zazvonil zvonek.

Byla to ona, Lauren. Holka, co vedle mě sedí na počítačích. Řekla: "Ahoj!" Já řekl: "Zdravíčko!" Zdravíčko? Dej si facku. Slušelo jí to. Řekl jsem: "Sluší ti to." Usmála se. Machr. Šli jsme do obýváku. Posadila se. Řekla: "Líbí se mi tvůj gauč."

Já slyšel: "Líbí se mi tvůj gauč." Prober se. Začali jsme koukat. Uběhla hodina. Leonardo DiCaprio to na ni zkusil. I já jsem to zkusil. Došlo mi, že jsem se nenavoněl. Řekl jsem: "Musím na malou." Fikaný. Šel jsem do koupelny.

Zamkl jsem. Dal jsem si deodorant. Usušil košili. Jedna minuta, dvě, tři. Rychle, ať si nemyslí, že kadíš. Sedl jsem si. Paní už dovyprávěla. Chtěl jsem to zkusit znovu, když najednou... To jsem nebyl já. Musela to být ona. Myslí si, že jsem to neslyšel. Bože, toho smradu. Půjdu do koupelny, než to vyčuchne.

Ne! Budu vypadat, že mám malý močák. To značí malého Ferdu. Někde jsem to četl. Mysli sexy. Je pořád krásná. Je to hezká holka. Každý prdí. Došlo na scénu s prsama. Na tu jsem zapomněl. Dívej se jinam, ať není nervózní. Ne, koukej se, ukaž, že jsi dospělák. Ne, dívej se na ni.

Jako bys říkal: "Raději koukám na tebe." Náhodou jsem jí koukl na prsa. Náhodou mě viděla, jak jí náhodou koukám na prsa. Zpátky k televizi. Prsa tam byla pořád. Vzrušil jsem se. Řekl jsem: "Musím na malou." Fikaný. Šel jsem do koupelny. Zamkl jsem. Hoď se do klidu. Nemysli sexy. Nemysli sexy.

Mysli sexy. Stačilo. Ať si nemyslí, že kadíš. Sedl jsem si. Loď se potápěla. Lidé začali umírat. Lauren začala brečet. Moje nej košile byla celá od její řasenky. Došlo mi, že se mi teď fakt chce jít na záchod. Tak jsem řekl: "Musím se jít navonět." Fikaný.

Šel jsem do koupelny. Zamkl jsem. Šel jsem na malou. Jedna minuta, dvě, tři. Ať si nemyslí, že kadíš. Vyšel jsem z koupelny. Šel jsem do obýváku. Film skončil. Lauren byla fuč. Byla u dveří. Zeptal jsem se: "Už odcházíš?" Řekla: "Jo, musím dodělat jeden úkol."

Myslel jsem, že se bavíme. "Myslel jsem, že se bavíme." Řekla: "Tomy, jsi fajn, ale..." "Někde jsem četla, že kluci, - kteří mají malý močák..." - "Slyšel jsem tě pšouknout." Ve zkratce: Randil jsem u filmu. Za tip na video děkujeme Tomáši Pokornému.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mohl bych se zeptat nedalo by se tohle video stahnout nebo neaka jiná ? Zalozil sem daberskou skupinu a chtel bych na toto udelat dabing dekuji za odpoved. Samozrejme kdo by chtel muze zkusit k nam pridat napiste kdyz tak

41

Odpovědět

Téma dobrý, ale mluva toho chlapa na zabití.

221

Odpovědět

Tak naprosto takhle přesně to probíhá na koleji když se dívám s nějakou "kámoškou" na film, akorát je to bez těch záchodů, prdnutí a ve většině případů to končí dobře :D

729

Odpovědět

Ehmmm... Nějak tam v tom tvém popisu randění nevidím to "naprosto takhle přesně". :D

250

Odpovědět

ok, she´s still pretty everyone farts :DDD smooth

402

Odpovědět

Super překlad smooth jako "fikaný" :)

1151

Odpovědět

Tak to dopadá, když zapomenete během rande na kolíčky na prádlo. Stačilo aby přišel z koupelny s kolíčkem na nose, jistě by na něm ocenila smysl pro humor. A kdyby jí vzápětí nabídl druhý s tím, že se sám příliš potí, ocenila by na něm jeho ohleduplnost a pozornost. Není to však pouze jeho chyba. Mohla kolíčky přinést sama a nasadit si jeden na nos, když se jí snažil obejmout, druhý po pšouknutí. Tak snad příště!

1686

Odpovědět

podle této logiky se jí mohl po pšouknutí rovnou zeptat, jestli má nadrženou prdelku, že by jí ho šoupnul do análu :-D

354

Odpovědět

Tak od takovýho kluka bych utekla :D Smysl pro humor mám, ale není lepší se na sebe tázavě podívat a společně se tomu zasmát bez pošuk divadýlka ??

102

Odpovědět

Chudák chlápek, bylo mě trapně i za něj.

380

Odpovědět

"I read that somewhere." Nejlepší věta. :D

371

Odpovědět

Boss :-D

320

Odpovědět

I heard you fart...Smooth.

930

Odpovědět

Jak řekl "musím se jít navonět" tak sem fakt padnul smíchy :D to bylo fakt fikaný :D

482

Odpovědět

Nevím, kolik věcných cen je připraveno pro vítěze, ale odkaz v popisku videa vede "jen" na 24'' monitor =D

30

Odpovědět

Už jsem to opravil. ;-)Díky za upozornění.

40

Odpovědět

Amatér, nekoupil víno...
A rohypnol.

2243

Odpovědět

Víno(u žen) = Rohypnol :D

251

Odpovědět

Roofie colada ;-)

100

Odpovědět

Dobré, ale francúzsky originál je lepší http://www.youtube.com/watch?v=1aJ_9znbt80

146

Odpovědět

to je fakt, francouzština pronášená rychle má pro mě už od dob Amélie z Montmartru neskutečnej šmrnc a kouzlo.

23

Odpovědět

kdyžtak s EN titulema tu http://vimeo.com/48941847

80

Odpovědět

+BackupSuper to jsem si spravil naladu po tyhle chujovine...

54

Odpovědět

+BackupV tom videu ako keby som videl sám seba pred takými piatimi rokmi. Pobavilo ma to. Vďaka za link.

00