Arnold Schwarzenegger v přestrojení

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:651
Počet zobrazení:9 038
Celebrity se často zapojují do různých akcí na podporu neziskových organizací či založí vlastní a výjimkou není ani Arnold Schwarzenegger. Ten se za účelem vybrání peněz pro organizaci After-Schools All-Stars, kterou založil v roce 1991, převlékl za pracovníka kalifornského fitness centra. Organizace After-Schools All-Stars se ve spolupráci se školami snaží dětem ze sociálně slabších rodin nabídnout mimoškolní vyžití.

Přepis titulků

Překlad: sp00ne www.videacesky.cz Jak to jde? Kolik kilometrů běžíte? Bože můj... Zdravím! Arnold Schwarzenegger v přestrojení za účelem propagace zdraví, fitness a programu ASAS. Budu se vydávat za Howarda. Fitness trenéra, který se stal vedoucím místní pobočky Gold's Gym. Jsem Howard Kleiner... Jsem tu, abych vám pomohl.

Všechny tyhle šílenosti děláme, abychom vybrali peníze na vážnou věc. Na programy After-School. - Uvidíme se zítra. - Zítra. Jen tak dál. Dobrý den, jak se máte? - Dobře, a vy? - Taky dobře, děkuji. - Ahoj, mohu vám pomoci? - Zapomněl jsem svoji čipovku. Co je to čipovka? Vypadá to, že se trochu potíte.

Mám ručník. Postarám se o to. - Jak to jde? - Docela dobře, děkuji. Pijete hodně vody? To je dobře, protože 75 procent těla tvoří voda. Pijte dál. Ještě jsme tu neskončili. Když to bolí, tak to roste. - To si pamatujte! - Jste mi povědomý. Možná jste mě viděla na seznamu hledaných od FBI.

Vypadáte dost nadřeně. Všechno se dělá v opakováních a zatím máte dvě opakování pití. Většinou se dělá deset opakování, takže se znova napijte. Jděte ještě níž. Máte lokty a kolena, tak se jimi dotkněte! Moc hezké! Narovnejte se. Dobře. A sedmé opakování. Nebuďte fňukna!

Tohle je Gold's Gym, ne fňukárna! A deset. Moc dobře! Zvládla jste to! Plácneme si. Au! Proč takovou ránu? Vidím, že tu někdo má pořádný bicáky. Tak se na ně podíváme! Jako byste táhl, pořádně táhl. Líbí se mi, co vidím, a vidím, co se mi líbí. Nesmějte se! Tohle je vážná věc! Doplňky stravy, mentalita, mysl, tělo... - Co je nejdůležitější?

- No tak, Arnolde! - Posilování! - Přesně tak! Jmenuji se Howard. To je ten správný výraz. Páni! Vypadá skvěle! Takový fešák! CHCETE CVIČIT S ARNOLDEM A ZLEPŠIT FYZIČKU DĚTÍ? NAVŠTIVTE: A teď zatněte. - Zatnout? - Dělám si srandu... Tohle mě baví!

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

strašně nenápadný :D :D

50

Odpovědět

Nechápu.

314

Odpovědět

Zakaždým pri tomto type videi čakám že na konci sa odhalia tým ľuďom kto sú a vždy zbytočne... :D

20

Odpovědět

Jak mu to ta ženská u umyvadla žere. :D

280

Odpovědět

jako dobrý no, ale už jsem to viděl tak před měsícem na YT

322

Odpovědět

A já to viděl před třema měsícema naživo v té posilovně, kde se to natáčelo a teď je Arnie můj největší bro...

435

Odpovědět

To byl opravdu super převlek- cítím Oskara (ale vážně Oskare, jdi se umýt)

189

Odpovědět

Stavím sa že aj ta holka čo sa 10x napila v internetových diskusiach píše že všetci sú ovce ale ona nie :D

103

Odpovědět

"Verry najzzz!"
Jak někdo může nemilovat Áju :D

621

Odpovědět

Hlavně jak ho někdo může nepoznat. Už ten hlas :D

590

Odpovědět

Nejlepší 1:31 Very Niiiiice :D :D

121

Odpovědět

Můj nejoblíbenější herec (Predátor <3)! Co se týče videa tak nic novýho ale Arnold tomu dává šťávu. Některé hlášky byly fakt povedený i konec. Škoda že Arnold netočí už moc filmy (vím že výjde jeho další film ale i tak)

54

Odpovědět

vůbec netočí.. jen asi 10filmů bude mít nových

250

Odpovědět

Mno že vám to trvalo, krátký nenáročný video, který ovládlo internet a vy ho tady máte až teď.

1821

Odpovědět

Necvičte kvůli ženám. Cvičte kvůli sobě ! Ženy jsou pouze bonus :)
Arnold Schwarzenegger

922

Odpovědět

Nějak ten bonus nevidím. Cvičím dlouho, a ženy kulový :D Takže mám jenom svaly a zdraví. Svaly nejsou zas tak velký:)

311

Odpovědět

Úžasné, vůbec bych ho nepoznal !!!!!!!!!

149

Odpovědět

Arnie je borec, nejenže toho hodně dokázal, ale je i vtipnej (stačí se mrknout na talk-show kde byl, myslím že i tady jedna či dvě s ním jsou přeložený). Akorát tady by mu museli zaplácat obličej mnohem víc, aby nešel poznat :D (a nesměl by mluvit :D). HOWARD IS MY NAME! :D

340

Odpovědět

Ten konec jak obdivuje sam sebe, to nema chybu :D

950

Další