Arnold Schwarzenegger a jeho filmové hláškyThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 285
Počet zobrazení:18 303

Před měsícem se u Grahama Nortona zastavila akční legenda Arnold Schwarzenegger, který se s ním ve studiu podělil o pár historek týkajících se jeho nejslavnějších filmových hlášek.

Přepis titulků

Arnie, nenapadá mě žádný jiný herec, který by měl tolik hlášek. Snad všechny tvoje filmy mají nějakou hlášku. Ve své knížce vysvětluješ, jak ke slavné hlášce: "Já se vrátím," málem nedošlo. No... Z nějakého důvodu mi dělalo problém vyslovit: "Já se vrátím." - Jo.

- To "já" mi znělo divně. Takže jsem řekl režisérovi: "Myslím, že bych měl říct: 'Vrátím se.'" On na to: "Ne. Myslím, že jsem napsal: 'Já se vrátím.'" Já jsem řekl: "Jen si to poslechni. 'Já.' To zní jak... Terminátor takhle nemluví. Terminátor by řekl: 'Vrátím se.'" A on mi řekl: "Podívej, uděláme to jednoduše. Já ti neříkám, jak máš hrát.

Ty mi neříkej, jak mám psát. Napsal jsem 'já' a tak to řekneš. Řekneš: 'Já se vrátím.'" Jsem hrozně rád, že trval na: "Já se vrátím." Protože když měl ten film premiéru... Když natáčíte scénu, nikdy nevíte, že se z ní stane slavná hláška nebo že ji budou často citovat. Pamatuju si, že když měl ten film premiéru, někdo mě v New Yorku zastavil a řekl: "Arnolde, řekni tu hlášku. Řekni ji." Já na to: "Jakou hlášku?"

A on: "Přece tu hlášku z Terminátora. To: 'Já se vrátím.'" Řekl jsem: "Já se vrátím." A on: "Ne, ne, ne. Řekni to jako ve filmu." A já jsem řekl: "Já se vrátím." Prostě to tak je. A lidi se pořád ptají na to samé? Lidi za mnou přijdou a řeknou: "Řekni: 'Lhal jsem.' Řekni: 'Jdi do prdele, kreténe.' Řekni..."

Takže to můžete říct. A teď je hodně z těch hlášek mezi nejčastěji citovanými hláškami. Je to pocta. Ale dopředu to člověk nikdy neví. Takže se to nedá vynutit. Když natáčíš nějaký film, řekneš si někdy: "Tahle vypadá slibně."? Jo. Někdy se člověk splete a tu hlášku nikdo neopakuje. Jindy je to věta, která by tě nikdy nenapadla.

Myslím, že to bylo v Predátorovi. Běžel jsem kolem jednoho chlápka. Zrovna probíhal útok na vesnici. Obsadila ji skupina komunistických vojáků. Snažili se nás zabít a my zase je. Jeden z nich je vedl. Právě se mě chystal zabít. Nabíjel si zbraň. Uslyšel jsem kliknutí. Vytáhl jsem nůž a zabodl jsem mu ho do hrudníku. Připíchl jsem ho ke kůlu.

Ten nůž šel přímo skrz. A řekl jsem mu: "Vybodni se na to." Pak jsem běžel pryč. Tu hlášku jsem vymyslel přímo tam. Nebyla ani ve scénáři. Takže po tom filmu se všichni dožadovali: "Řekni tu hlášku. Vybodni se na to." Takhle ty hlášky vznikají. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Těžká nuda...

21123

Odpovědět

Skvělý!
Mohli byste prosím přeložit díl s Jeremy Clarkson, Jakem Gylenhaale, James May, Joan Rivers a dalšími. Je to jeden z dalších zábavných dílů :)

http://www.youtube.com/watch?v=SGYp-ZJahDI

260

Odpovědět

arni je super

310

Odpovědět

Arnieho TOP 160 !
http://www.youtube.com/watch?v=pDxn0Xfqkgw&feature=g-vrec

197

Odpovědět


Odpovědět

+BugHer0PLEASE PŘELOŽTE NEJ HLÁŠKY NICOLASE CAGE :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=A23TuxKex_w&feature=watch-vrec

205

Odpovědět

+BugHer0Aha to mi uniklo, supr.

182

Odpovědět

Arnold Schwarzenegger in Commando
- Vypusť páru bennett :D :D :D :D

191

Odpovědět

Ja si to pamatuju (mozna spatne) v cestine jako ... dosla ti para Bennette ... to je moje nejoblibenejsi Arnoldova hlaska

10

Odpovědět

Arnie je starý dobrý akční herec, který sice neumí hrát složité charaktery, ale to po něm ani nikdo nechce. Nikdo to ve filmu nedotáhl z kulturisty tak daleko jako on. Je to frajer a až do konce života pro mě bude frajer :-)

331

Odpovědět

My shoo iz bigga dan dis caa!

213

Odpovědět

Škoda že sa nedostali ku "astalavista bejby"

231

Odpovědět

Skvělý okamžik v Expendables 2: "I'm back!" :D

235

Odpovědět

dík blbe

1887

Odpovědět

+AkulJe to vůl, celá pointa filmu v p****i, takový megaspoiler... :D ;)

233

Odpovědět

+AkulTeď už nemá cenu si to pouštět a to ještě nevíš, že vrah je zahradník!!

241

Odpovědět

mě úplně překvapilo, jak už je super starej... ale je to furt frajer..

203

Odpovědět

Rejpes blbe, nejde to prelozit do cestiny,je to fraze. "Zdrz se tu" tam klidne mohli dat, ale pak by zmizla pointa s tim "stick" konkretne. Navic,kdyz tu anglictinu umis a rozumis jim, tak neni treba resit takove blbosti. Lidem, co dobre anglicky neumi to tvoje vysvetleni stejne neprida:)

200

Odpovědět

Nechci rejpat, ale "stick around" mi příjde spíš jako "Zrž se tu", "Drž se poblíž/při zdi". Nebo něco v tomto smyslu. Tím "vybodni se na to" pak ta hláška přijde o pointu.

1950

Odpovědět

Pravdou je, že přímo zde na webu je video "160 nejlepších hlášek Arnolda Schwarzeneggera", kde tahle hláška je přeložená jako "drž se při zdi". Každopádně přišpendlil ho tam pěkně :-)

220

Odpovědět

TALK TO THE HAND!

250

Odpovědět

Jo zasmál jsem se, ale 9,65? To si snad děláte srandu...jaké má potom to hodnocení smysl když každé druhé video má přes 9...

1838

Odpovědět

Ti joudové tady prostě neumí hodnotit, vždyť 5 se tu bere jako odpad a 7 už je lehce podprůměr. Potom se opravdu těžko rozeznávají dobrá videa od těch opravdu vyjímečných. Ale 9.54 je tady zcela odpovídajících.

192

Odpovědět

+TaanPřesně jak si to řekl, když jsem se teď podíval na hlavní stranu videacesky.cz (od Conan rezencuje hru Hitman nahoru) tak ze 14-ti videí má 9 videí víc než 9...WTF, copak nechápete že i 8 už je hodně dobré hodnocení? 9+ by mělo mít jen pár vybraných kusů, ty skutečně legendární videa potom zapadnou...

180

Odpovědět

+TaanJá dám 10 nebo nehlasuju. Jsou to jen videa, proboha... nebudu tu trávit půl dne řešením, jestli dám 8 nebo 9 hvězdiček...

222

Odpovědět

Možná jste to tu už kdysi probírali ale stejně. Nechcete nám překladatelé udělat radost a přeložit od Grahama Nortona nějaké delší video? Třeba konkrétně s Jackie Chanem? Tady máte link na první část http://www.youtube.com/watch?v=xaEq6AOs8-U. Děkuji :D

182

Další