Auto byste si taky nestáhli!

Thumbnail play icon
43 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:3 606

Anebo jo? Jak vlastně na internetové pirátství pohlížíte vy?

Poznámka: Ve videu se naráží na staré i nové protipirátské reklamy. Jednu takovou drsnější měli i v Ajťácích :)

Přepis titulků

Pojď ven. - Už se můžu podívat? - Ne, je to překvapení, nekoukej. - A kdy už budu moct? - Tak teď! - Co? - Líbí? - Kdes na to vzal? - Nekoupil jsem to. - Tys to ukradl? - Ne tak docela. - Co? Nemůžeš krást auta. - Neukradl jsem ho. - Tak čí je?

- Moje. - To mi budeš muset vysvětlit. - Stáhl jsem si ho. - Co? - To auto jsem si stáhl. - Jak jako? - Kamarád má super 3D tiskárnu. Hacknul mainframe Toyoty a stáhl mi letošní Hilux. A pak mi ho vytiskl. - Ty sis tohle auto stáhl? - Ano. - To je krádež. - Jak to? Udělal jsem kopii, to není krádež.

- Toyotě kvůli tobě ušel zisk. - Hilux bych si stejně nekoupil. Nepřišli o peníze. Tohle nikomu neublížilo. - Slušný argument pro online pirátství. - Zpirátil jsem tohle auto. A co ty reklamy: „Auto byste si nestáhli!“ No ukázalo se, že jo, stáhl. Auto bych si stáhl. A taky jsem to hned udělal. - Není to etické. - Už jsem vysvětlil, že to na nic nemá vliv.

Je to kopie věci, kterou bych si nekoupil. - Stejně to působí nedobře. - Tak se zamysli a řekni proč. No… Přesně. Chceš se se mou projet? Nevím, jestli tomu věřím. Je to stažené auto. No tak, je bezpečné. - Určitě? - No, je celé z plastu, takže netuším, co by se stalo, kdybychom nabourali.

No super. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář