Jak říkat pravduAwkward Puppets

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:4 288
Diego má průšvih. Jak ho vyřeší?

Přepis titulků

- Co se ku*va stalo? - Ahoj, zlato. Tady je tvoje žena. Výlet byl prima, ale budu doma dřív. Vždy, když je má žena mimo město, tak uspořádám párty, tedy… Trávím čas o samotě. Za pět minut jsem doma. - Do ři*i. - Miluju tě. Jak doma uklidit za pět minut. - Panebože, reklamu ne.

- Měkoučké má každý rád. Ale nechce to někdy něco pevnějšího? - Nemám čas! - Mužům po čtyřicítce může erektilní dysfunkce kdykoliv sabotovat penis. - Poslouchám. - Pomáháme mužům s erektilní dysfunkcí získat a udržet velmi slušnou erekci. Číslo kreditky je 5549 2829 2747 7573. - Díky, nashle.

- Tak pohyb, lemry! Chcete posílit tělíčko? Pojďte se mnou posilovat! Jedna, dva, tři, čtyři a potit se! - Zpomal. - Poťte se! Nepotíte se! Nesnáším ho. Víte co? Řeknu prostě pravdu: „Benito, uspořádal jsem párty.“ Přiznám se. Řeknu jí pravdu. Budu upřímný. - Jdeme na to. - Čau zlato, jsem doma. Neřekl jsem pravdu.

- Díkybohu, že jsi tu. - Bože! Co se stalo, zlato? Nevím. Přišli sem lidi. Vloupali se sem. - Uspořádali šílenou párty. - Cože? Byla parádní. - Ale bylo to šílené. Spoutali mě. - Bože! - Z té párty je tu teď nepořádek. - Musel ses bát. Je to tak, nic horšího jsem nezažil. - Ještěže jsi tu.

- Ty jsi odvážný! - To ano. - Promiň, že jsem tu nebyla. - V pohodě, nemůžeš za to. - Už nikdy tě nenechám samotného. Co to? - Moc se omlouvám. - Počkej. Žádné odmlouvání. Už nikdy se odsud ani nehnu. - Toho si vážím… - Já, Benita, tvá žena, dávám výpověď a nikdy neodejdu. No já ti nevím.

- Chvilku, jdu uklízet. Miluju tě. - Počkej! Promluvme si o tom. Zlato! Zapomněla jsem si boty. Takže takhle já si žiju. Paráda. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář