Návštěva u doktoraAwkward Puppets

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:5 726
Pan Diego přišel na pravidelnou prohlídku ke svému lékaři. Na co společně přijdou?

Přepis titulků

- Rád vás vidím, Diego. - Zdravím, doktore. - Jste tu na prohlídku? - Ano. Prima. Než začneme, jak se máte? Však víte, pořád jsem ženatý, takže… na hovno. Víte, co se říká. Tajemství šťastného manželství je tajné. Aha, to mi vůbec nepomohlo.

- Kouříte? - Ne. - Určitě? - Ne. - Nejste si jistý? - Občas si dám cigáro. Nebo jointa. Nebo crack. - Ano, nebo ne, Diego. - Tak ano. - Pijete? - Ne. - Určitě? - Občas si dám. Na párty, na svatbě a tak.

Nebo doma. Sám. Každý večer. - Co pijete? - Sklenku vína u večeře. - To je zdravé. - A panáka tequily. - Aha. - A pak dalšího. A ještě několik. A ještě trochu. A pak většinou odpadnu. A pak se probudím a dám si dalšího. - Takže ano.

- Jo, piju. - Berete drogy? - Ne. - Určitě? - Občas si dám trošku trávy. Třeba na párty. A taky houbičky. Ale nic šíleného. - Ano, nebo ne? - Beru drogy. Co léky na předpis? Nebo volně dostupné? - Ne. - Určitě? Beru Ibalgin, Brufen, Paralen a tak. - Jak často?

- Kdykoliv mluvím se ženou. - Proč? - Protože mě z ní bolí hlava. - Takže odpověď zní ano. - Ano. - Diego, žijete ve stresu? - Ne, to vůbec. - Co vaše žena? - A stres je tu. - Jste sexuálně aktivní? - Ne. - Určitě? - Občas. Na výročí nebo tak. A tyto aktivity děláte se svou ženou? A používáte při sexu ochranu?

- Zbraně já nerad. - Kondom. Aha. Tak ano. - Určitě? - Občas udělám výjimku. - Jak často? - Nevzpomínám si. - Proč? - Protože piju. - Proč? - Kvůli stresu. - Co děláte ve stresu? - Baštím léky. - Proč jste ve stresu?

- Kvůli ženě. No, Diego, příčina vašich problémů je zjevná. Já vím, souhlasím. - Váš největší problém je… - Že málo chlastám. - Co? - Co? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fakt jsem si myslel, že na konci řekne, že je třeba aby zabil svoji ženu :D

50

Odpovědět

Dost dobré! :-D Díky za tip, James Wing.

80

Odpovědět

haha toto ma rozsekalo

91

Odpovědět