Rasistické cvičeníAwkward Puppets

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:87
Počet zobrazení:4 429
Diego by si chtěl v klidu zacvičit, ale…

Přepis titulků

Siri, pusť mi na YouTube cvičení. - Hraju hispánskou hudbu na YouTube. - Říkal jsem cvičení. Hledám, jak se dělá guacamole. - Chci cvičení. - Hledám mexické restaurace. - No do prdele. - Pardon, vaše angličtina stojí za prd a není vám rozumět. - To je ono. - Vítejte u Sářina dokonalého cvičení. - To je děs.

- Nebudete nic potřebovat. - Jen vy, já a spousta energie. - To byl blbej nápad. - Říkáte si, že je to blbej nápad? - Přesně. Takhle jsem vypadala. Tlustá, nezdravá, nejistá a tlustá. - Ty krávo. - A teď vypadám takhle. Hubená, zdravá a pořád nejistá. - Na co to koukám? - Nezměnili jste názor? - Ne. - Je v pořádku cítit se líně. Hlavně jako Hispánci.

- Cože? - Říkám: Nebojte, cvičenci. - Opakujte: To zvládnu. - To zvládnu. - Spálím kalorie. - Spálím kalorie. Přestanu jíst ve fast foodech a pít alkohol. - Spálím kalorie. - Tak tedy začněme. Na začátek si zaskáčeme. Jedna, dva. Zpomalte, dámo, do řiti. - No tak, umíš to líp.

- Fakt ne. - Ale jo. - Ne, fakt ne, myslím to vážně. Ještě pět. Společně! - Pět, čtyři, tři, dva, jedna! - Nesnáším tuhle blbou bílou krávu! A hotovo! - Paráda, tlusťochu. - To je dost hrozné. - Dáme si další cvičení? - Ne. - Věř si. - Proč mají běloši tolik energie? Protože jsme vám nadřazení.

- Co? - Říkám: Tohle cvičení je na natažení. - Musím na záchod. - Kam to jako jdeš? - Teď není čas polevit. - Ale je čas si ulevit. Vtipné, kreténe. - Prosím? - Mluvím s tebou, mrdko z Mexika. - Co říkáš? - Říkám: Teď sedne si i nešika. Mám slyšiny. No nic. - Dáme si sklapovačky.

- No dobře. - Připraveni? Jedna. - Uno. - Dva. - Dos. - Jako bys byl zas v lapáku! - Co? Říkám: Vydechuj, chlapáku. - Není ta ženská rasistická? - Hotovo. - Připravíme se do pozice na kliky. - Dobře. Jedna, dva. Držte ruce na podlaze. Jako když něčí dům myjete. - Co?

- Říkám: Že jste myš, si myslete. Pět a hotovo. - To byl děs. - Hned vypadáš lépe. - Opravdu? - Mladší, zdravější a sebevědomější. - Jo, mám ze sebe dobrý pocit. - A teď vysmahni z naší země. - Co? - Říkám: Přijď i za týden. Lajkujte, odebírejte, kupujte si merch, stahujte si singl, i ten předchozí a budoucí, odebírejte, lajkujte, komentujte a odebírejte.

Už nikdy nebudu cvičit. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

... pecka :D (díky)

30

Odpovědět

Obousměrná televize. Myslím, že už jsem to někde viděl.

00

Odpovědět

Tomu se říkalo Skype.

30