PřepadeníAwkward Puppets

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:129
Počet zobrazení:4 839
Minule byl Diego u lékaře, tentokrát ho ale čeká nepříjemné setkání na ulici.

Přepis titulků

- Naval prachy, hajzle. - Klídek. - Jakej klídek? Dělej! - Ty jsi černoch? - Děláš si prdel? - Co? - Protože tě okrádám, tak jsem černoch? - No… - Proč si to myslíš? - Protože mě okrádáš a jsi černoch. - Jak jsi věděl, že nejsem běloch? - Mluvíš jako černoch. - Cože to? - Pardon, mluvíš jako Afroameričan. - Černošština je jazyk?

- Nechtěl jsem tě urazit, měl jsem nervy. Co kdybych si myslel, že jsi zahradník? - Jsem zahradník. - A že jsi v mariachi kapele? - Ty miluju. - A že jsi tu nelegálně? Tak klídek, to už je moc. Kdo ti co řekl? - Není to dobrý pocit, co? - A kdybych si myslel, že platíš alimenty? A že ty akorát chlastáš a čumíš na fotbal? A že ty jíš jen kuře a meloun? A že ty jíš jen tacos a fajitas?

- A… Tacos bych si ale dal. - Já taky. - Za rohem mají skvělá. - Fakt? Zajdu tam. Ale nemají tam pro tebe hroznovou sodovku. - Rozdíl mezi Hispáncem a smažkou? - Co? - Smažky mají papíry. - A mezi otcem černochem a bumerangem? - Bumerang se vrátí. - Tvá oblíbená kapela? Juan Direction? Co je dlouhé a černé? - Fronta v KFC.

- Vtipné, to se mi líbí. - Že? I Juan Direction je fajn. - Dobrý, co? - Ušlo to. - Je v pohodě se tomu druhému smát. Pokud se i přes ty hloupé vtipy a komentáře budeme respektovat. Páni, to byla krása. - Tak naval prachy, hajzle! - To jako fakt? - Musím zaplatit alimenty. - Já to věděl. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Minulou zimu jsme byli s rodinou bobovat. Byla tam i jiná rodina s malou holkou cca 2 roky a stáli asi na začátku menšího svahu na kraji. Nějaká asijská holka, bylo jí asi 10 sjela z většího svahu na menší na takovém kulatém ježdíku nebo co to bylo, byla rozjetá jak střela a jela POZADU - řítila se přímo na tu 2 letou. Otec jí těsně před srážkou zachránil a hned šli raději domů vyděšení.

Při cestě nahoru šli kolem mě a ten otec nasraný říkal někomu ze své rodiny že ta malá ťamanka málem tu jejich srazila. Slyšel to otec té asijatky (čech) a úplně ho seřval co si dovoluje jí říkat ťamanka, byl uplně nepříčetný a furt řval. Dopadlo to tak, že ten otec dvouleté se omluvil, že nevěděl že je to nadávka.

No a nějak se zapomnělo na ten hlavní problém - že tu malou málem jeho asijská dcera zabila nebo zmrzačila. Nechápu... ten otec asijatky se ani neomluvil.

Tak to jen něco na zamyšleni... vypadá to, že politická korektnost má přednost před ohrožováním života.

32

Odpovědět

krásné oživení v téhle dementní době :-)

211