Špatně odezíraná tiskovka: Mayweather vs. McGregorBadLipReading

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:5 640

V sobotu 26. srpna se v Las Vegas uskuteční očekávaný boxerský zápas mezi Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem. Zatímco Mayweather, který má na svém kontě 49 vítězství a žádnou prohru, je čistokrevným boxerem, jeho protivník je šampionem UFC v lehké váze. Odborníci tak favorizují Mayweathera, shodují se však, že zápas nemá pro box příliš velký význam. Po finanční stránce ale půjde dost možná o rekordní střetnutí.

Oba aktéři se před zápasem setkávají na tiskových konferencích. Podívejte se, jak si to podle kanálu BadLipReading na jedné z nich vyříkali.

 

UFC = společnost provozující zápasy ve smíšených bojových uměních

Přepis titulků

ŠPATNĚ ODEZÍRANÁ TISKOVKA Guten Morgen! Myslíš, že ti nerozumím? - Guten Morgen! - Myslíš, že máš hubu ze zlata, co? To teda nemáš. Opravdová huba ze zlata stojí před tebou. Jseš jenom rekvizita, taťko. - Jseš taťka.

- Chudáčku samotnej. Jseš taťka a starej buzík. Tvůj dech mě ničí. Tvůj dech mě ničí! Jseš jenom lenochod. Vždycky jseš jak lenochod. Bojíš se, že vystříkneš? Jseš jako moje dospělý velký děcko, takže tě uspím! - Je s tebou sranda.

- Máš hlavu jak vokurku. Ty se jí ani nedotkneš. Ani mýho tanečního županu. Povím ti příběh, drahoušku. Začíná ve stodole... a jseš tam ty... - Měl jsem infarkt! - Ne, neměl, a teď je to stejně šumák. - Včera jsem srazil snowboardistu. - Jasně že jo, prcku. Jasně, ty chytráku, asi celou noc probrečím. - Dostaneš zaracha, vtipálku.

- Růžový sněhový koule! To je dost ponurý, taťko. Někdy si vyjdem, chci ti koupit kočku. Teď mluvíš o zvoncích? - Holubí banjo. - Jako kdybys neuměl mluvit. Holubí banjo. - Neumíš slova! - Tady máš slova! Chápu, neumíš slova. Teď vám zazpívám písničku, která se jmenuje Dávej bacha, Rinaldo!

Dávej bacha, Rinaldo! Na supr banketu si tak jdu pro mraženej jogurt, rozhlídnu se a vidím jednoho jelena, druhýho jelena, třetího jelena, čtvrtýho jelena...

A můj malej kámoš říká: "To je ale jelenů!" Ale já do téhle jelení smečky nepatřím... Dávej bacha Rinaldo! Dávej bacha Rinaldo! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na tento zápas čakám už dlho, mňa by celom bavilo keby tu boli aj preložené videá z ich tiskoviek kde sú všetci a slovne si to natierajú :)

12

Odpovědět

Doufám že Conor dostane takovou nakládačku že se mu konečně rozsvítí v palici a přestane se chovat jako arogantní blb. Nic jinýho si ani nezaslouží.

46

Odpovědět

je to fighter, čo by mal akože robiť? písať knihy, poéziu a po večeroch diskutovať o migráčikoch?
sa zobuď prosím ťa...

82

Odpovědět

Neber ho tak vážně ono to co předvádí je hlavně SHOW pro diváky

21

Odpovědět

Jsem jedinej, kdo čekal na ten kiss?

80

Odpovědět

Asi jo, to se nedalo ani dokoukat.

70

Odpovědět

+KEANJá překlikával dopředu...

30