Špatně odezírané Hunger Games 2BadLipReading

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:424
Počet zobrazení:7 974

Jaký efekt na Katniss má, když si dá švestku? Co je to druid? Jaké auto by si přál Peeta? Pozornosti kanálu Bad Lip Reading neunikl ani film Hunger Games: Vražedná pomsta.

Přepis titulků

Překlad: Maty www.videacesky.cz - Vole, pořád jen mluvíš o svým leguánovi Frankovi. - Musím ho chovat. - Mohla bys mít přítele, kdybys ho prodala. - Já mám přítele. Franka. Hipík zasranej... Nevidím. Před sebou. Vesmír... Počkej, co? Proč jako šeptáš? Když se líbáme, jsem z toho divná!

Tak to je úchylný. Je mi úplně jedno, co říkáš. - No jasně, jsi magor. - Nejsi můj kamarád. - Super. - A ukradls mi moji žlutou ledvinku. Fakt půjdeš v tomhle? Jestli se ti to nelíbí, tak tě pokadím. Sekne ti to. - Líbí se ti samí troubové!

- Mám obavu, že jsme na zámku. Hele, neukradlas moji dobrou cigaretku? Ty a CJ? - Řekl mi tvá tajemství. - Hej, ticho, otevřeš pusu - a já tu zůstanu s bubákem! - Tak sorry, Lukey Doo! Jsem Fempy Doo! Nejsi Fempy, to je on! A ty to víš! No jo furt.

- La la la... - Ty si zpíváš? Když si dám ovoce, zpívám. Měla jsem hlad a snědla jsem švestku! A teď musím dělat tohle! Ne, zlato, nezpívej. Budou se ti smát. Jste snad prvňáci? Nemám šajn. Promiňte, ale vy nikdy nebudete mít děti. - Kámo, soráč...

- To nic. Jsem druid. Co to jako je? Uvidíš... Roztáhni půlky, zatleskej a propleskni doktora. Já to půjdu udělat hned teď! Čau, kočko. Co je?

Neměla by ses líbat na mý hustý párty. To ani nechci. Líbilo by se ti to. - Ne, já nechci! - Tak ne. Ty si myslíš, že jsi úžasný. Krůtí sendvič je úžasný. Jo, to je... - V klídku, pane.

- Co kdybych tě šťouchl do nohy? Jako že chceš pařit? Né, tvý nohy určitě kloužou. Ale jen trošku. Líbilo by se ti to. To králi tance nestačí! - Tak šťouchni mě! Potřebuju to. - Vypadni. O tohle dobrodružství nestojíš. - S těmahle nohama ne. - Fakt? Hej, v noci...

tě budu mít v moci. Jo, asi jo... Můžu tě vzít na tancovačku? Mám rád swing! Tak tady jseš! Hele, nepotřebuješ šnuptychl? - Co? Ne! - Určitě? Podle mě potřebuješ šnuptychl!

Šnuptychl? Já bych ti ho sehnal! Jseš buchta, ne? Mám na nose jebáka. Mám ho vyškrábat jako v tom francouzským filmu? Nebo mám hned udělat nachos? Opatrně! Pomalu, pomalu. Má nádhernou krev.

Ano... Potřebuju ji! A taky tvou duši. Evidentně. Fuj, zní, jako by blinkal. To on pořád. Tak, kámo, půjč mi svůj jeep. Ne! Ne! Ach, oříšku, oříšku! No jo no.

- Chci ti sníst vlasy. - Tak jo. Ňam, ňam, ňam... Děkuju! Až usneš, rozdrtím ti průdušnici. Můžu pro vás něco udělat? - Chci mroží maso! - A já auto z mrtvých lidí. Já ani ne. To asi nebude lehký sehnat.

Ale zkusím to. Držím lepenkovou dietu. Založíte kapelu a já vám s tím pomůžu. Chtělo by to nějakej čerstvej zvuk, třeba cool xylofon a hustý bubny. Musíme si vymyslet jméno. To je fakt, tak třeba Jimmy Tukan a Otočka. To je na prd! - Fakt strašný.

- Tak fajn. Vymejšlejte vy. Obsidioti. Dobře. To není špatný. Má to něco do sebe. Rovnou nám můžou dát cenu za album roku. Hned teď. Zní to dobře. Jdeme na to!

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zdravím, BLR jsou super, mohli by jste od nich udělat více videí, například ty z NFL jsou parádi! (y)

10

Odpovědět

Skoro bych řekl že tam každý druhý řádek titulků chybí..

01

Odpovědět

1:28 - "Spread your cheeks" znamená v češtine "Roztáhni půlky"

60

Odpovědět

:D :D díky za postřeh, opravím to.

30

Odpovědět

When you have fart and you bend over and spread the cheeks of your ass and fart it makes a long squeky noise.

xD

00

Odpovědět

+Zlopánto tě naučila mamka? :)

22

Odpovědět

+ZlopánJistě a urbandictionary

20

Odpovědět

Moc díky za překlad, upřímně mě to pobavilo :D

361

Odpovědět

Jo jo, taky jí chci rozdrtit průdušnici...

523

Odpovědět

Přeložíte i to vystoupení prosím ;)

283

Odpovědět

ještě jsem ho neviděl, tak nevím, zda stojí za překlad. :) pokud jo, tak určitě.

42

Odpovědět

+MatyTaky se přidávám k prosbě o Obsidiots. Za překlad to určitě stojí, podle mě je to dokonce ještě lepší než tohle video :)

101

Odpovědět

ok, na příště je sice naplánované Stmívání a potom chci přeložit NFL, ale pak se pustím do Obsidiotů. :)

221

Odpovědět

+MatyPřeložíš ty Obsidiots? Už je to půl roku. :)

00

Odpovědět

I want a car that's made out of dead folks!!!

562

Odpovědět

To je opravdu výborný! :) pobavilo

442