Hunger GamesJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:341
Počet zobrazení:9 098

23. března měl premiéru film Hunger Games a tým HISHE si ho nenechal ujít a ukáže nám, jak si měl skončit. Video obsahuje spoilery jak na film, tak na první knihu! Viděli jste film? Je lepší kniha nebo film? Pozn.: Devátý kraj našel mecha! - Narážka na film District 9, kde se objevil takovýto mech.

Přepis titulků

A tady je máme, letošní splátci. A jací jsou! Takové nadšení a půvab. Co? Co to je? - Pomozte nám! Hoříme! - Někdo nám pomozte, vážně to bolí! Vypadá to, že je štěstěna moc neprovází. Hladové hry! Jak měly skončit Hunger Games Umři! Tuhle hru nechci hrát!

Peču kamufláž! Jaké vzrušující Hladové hry, děti se vraždí nalevo i napravo. Co to je? Devátý kraj našel mecha! Moje ruka! Dva splátci ze stejného kraje! Vyhráli jsme! Později... Hlášení!

Malá změna pravidel týkající se předchozí změny. Předchozí změna byla zrušena. Může přežít jen jeden, takže se musíte navzájem zabít. - Co? To nemůžete! - Je pozdě, už jsme vyhráli. Nemůžete měnit pravidla po skončení hry, blbci. Ale ano, můžeme. Musíte se prostě navzájem zabít. - Teď bojujte na smrt! - Vy bojujte na smrt! Takhle to nefunguje.

Méně mluvení, více zabíjení. - Co když se odmítneme zabít? - Jo, co ty na to? Prostě... bojujte na smrt, prosím. Raději bychom spáchali sebevraždu, než se navzájem zabili, ale by se vám nelíbilo. Musíte mít vítěze, že? Přesně tak, jako Romeo a Julie, protože jsme zamilovaní! Ano... protože jsme tááák zamilovaní. A sníme tyhle bobule, pokud nás oba nenecháte vyhrát!

- Jdeme na to! - Pokračujte. - Uděláme to! - Jen do toho. - Myslíme to vážně! - My čekáme! - Jedna, dva, tři... Tak dobře, ve skutečnosti ho nemiluju. Je to fajn kluk, ale nezabila bych se kvůli němu. Viděli jste Hurikána? Kusanec! KONEC Překlad: miki www.VideaČesky.cz Nemyslíte si, že bychom měli použít všechny tyhle peníze a technologie, abychom se zbavili globálních problémů?

Ukončit hladovění, zachránit deštné pralesy... Ne? Jen já? Raději byste chtěli děti bojující na smrt? No nic, jen jsem se chtěl zeptat. Kamu, kamu, kamufláž, peču kamu, kamu, kamufláž! Peču kamufláž! Děkujeme za pozornost!

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Keby som nečítala knihu tak by ten film mal u mňa 11/10 bodov. Ale keďže som čítala všetky tri knihy, tak by som filmu dala asi tak 9/10, pretože podľa môjho názoru je vždy kniha 100-krát lepšia ako film.
A HISHE sa im podarilo...a to teda riadne, hlavne ten začiatok ako tam horeli, tak nejak som si to aj predstavovala keď som čítala knihu a film mi to potom zničil :D

225

Odpovědět

Hunger games jako série knih je parádní. Trilogii jsem měla přečtenou za dva dny a film beru jako fajn doplnění knihy. Není zrovna špičkovej, ale ty knihy jsou úžasné a doporučuji přečíst všem, kterým se tenhle žánr líbí. A co se týče videa.. Baking camou-camou-camouflage. Paráda :)

220

Odpovědět

Knížka je tisíckrát lepší

233

Odpovědět

až na Edwarda je to úplně zabitý... palec dolů tak říkajíc...

195

Odpovědět

Coldplay - Paradise

180

Odpovědět

Moje chyba, myslela jsem tu skladbu, co hraje na konci té "oficiální" části - od 2:50 do 2:59. :-)

180

Odpovědět

Prosím, nevíte někdo, co to hraje na konci za skladbu / část skladby? Tipuju to na soundtrack z filmu, ale tuhle konkrétní melodii se mi zatím nepodařilo najít... :-P

180

Odpovědět

Resp to, co hraje od 2:50 do 2:59. :-)

190

Odpovědět

Mně se to líbilo oboje. taky jsem viděl nejdřív film, pak teprve knízžky, ale přišlo mi, že to bylo snad úplně stejný. Film mi usnadnil představivost. Nejlepší je podle mě trojka, je tam nejvíc vtipu. taky mě trošku štvalo, že hlavní hrdinka je pomalu sebestředná a sobecká, ale zase bylo jí 16, takže co od ní čekat :D Hodně zajímavej nápad spojit moderní techniku s téměř středověkem...

180

Odpovědět

čekala jsem kdy to sem dáte.. myslím si že video se povedlo, má to dost dobré chvilky ( například když Peeta spadne z té krabice, protože kdyby na ni nestál, tak je o hlavu menší než Katniss) No a jinak já osobně jsem viděla nejdřív film a pak až jsem četla knížky.. takže můžu říct že první díl Hunger Games se mi líbil spíše film, ale z celé trilogie mám nejraději druhej díl knížky ;) P.S. nebylo by špatný sem dát víc videí spojený s Hunger Games, třeba nějakej rozhovor s herci ;)

181

Odpovědět

Ten Edward tam :D :D

200

Odpovědět

Dostal šípem do kolena = popkulturní odkaz na videohru The Elder Scrolls V: Skyrim za které se asi nejvíc proslavila hláška "I used to be adventurer like you, but then I took an arrow to the knee." (Býval jsem dobrodruh, jako ty, ale pak mě zasáhli šípem do kolena.) :-D

201

Odpovědět

Tak tohle bylo jedno z těch slabších videí.. Knížky jsem zhltla během týdne a fakt mě to pohltilo.. Rozhodně jsem zvědavá na filmový verze, jedničku už jsem viděla a líbila se mi, tak doufám, že zbytek natočí co nejdřív, abych mohla porovnávat!! :)

187

Odpovědět

Bezpečne kniha! Celú trilógiu som zhltol piatich dní, ak by som mal viac času, tak možno aj skôr. Veľmi sa mi páčil spôsob akým bola písaná a tiež to, že vždy posledná veta každej kapitoly ma nútila čítať ďalej. To sa len tak v knihách nevidí a preto si "Hry, ktorým škvŕka v bruchu" veľmi vážim!

188

Odpovědět

Hladové hry?

1812

Odpovědět

Já u toho filmu v kině skoro usínal, ale jak se dostali do arény tak to ožilo. Pak to zase ale zabil konec. Prostě jsem čekal, že se fakt oba zabijou a tim svrhnou režim...když tak neučinili tak jsem furt doufal, že aspon svrhnou ten režim a ono nic. Znova bych se na to teda asi nekouk, ale jestli bude pokračování kde se zabijou, nebo aspon svrhnou režim tak na to pudu (:

1810

Odpovědět

Radši přeložte Jak měly skončit Avengers to byla větší hlína :D

184

Odpovědět

Katniss moc nemusím, Hurikána nemám ráda, ale Peeta... Peeta je prostě nejlepší! :D

1922

Další