Hunger Games: Vražedná pomstaUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:472
Počet zobrazení:9 284

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, kromě Katniss a jejího falešně emancipovaného snažení, které dělá konečně po rekordním počtu soutěžních jatek v hladovějícím Panemu nějaké ty divy. No alespoň, že tvůrci konečně trefili tu kočku.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Od společnosti, která má monopol na filmy naplňující dívčí fantazie přichází jediný film o hladovějících dětech s vlastní chutnou reklamou na sendvič. Subway. Nebojácně a čerstvě. Hunger Games: Vražedná pomsta. Viděli jste první Hunger Games. Teď se připravte na kvalitnější pokračování Twilightu pro chytřejší holky a sledujte, jak je dobrý film přehnaně vychválený do nebes, protože chce být každý kámoš s Jennifer Lawrence.

Omlouvám se, dala jsem si panáka, než jsem... Božínku, ona je tak správňácká. Navraťe se do Panemu, kde trvalo 75 let, než se lidi trochu nakrkli kvůli výroční soutěži v zabíjení dětí, a těšte se na Katniss. Sledujte, jak stráví tento globální vzor a feministická ikona celý film tím, že se nechá zachraňovat kluky...

K zemi. Uhni! ...stěžuje si... Nechci, aby ke mně někdo vzhlížel. Nemám náladu na přednášku. Zatím mě ten výběr moc nepřesvědčil. Měla jsem v aréně sníst ty bobule a umřít tak, jak jsem plánovala.

...chová se nespolečensky... Tihle splátci jsou šílený. Bože, on tomu někdo věří? Ty šmejde! Jsi podivuhodně nepříjemná osoba. Kamarádění mi nikdo moc nešlo. ...a nechává se vmanipulovat až do bodu, kdy nemají její činy žádný vliv na zápletku. Byla jsi součástí mise od začátku.

Lepší nic nevědět. Sledujte Katniss, jak si musí znovu vybrat mezi Galem, naprostým kusancem... Čau, Catnip. ...nebo Peetou, který je naprostým břemenem pro každého okolo, ať už se zrovna topí, padá... Peeto! Neunesu ho. ...naráží na silové pole...

Peeto, ne! ...nebo zabloudí ke skupince vraždících opic. Nic nezastaví Peetu od toho, aby unikl z prokletí "jen kámoši". - Jaká je tvoje oblíbená barva? - Teď jsi zašel moc daleko. Vážně, jaká? Pro tebe. Děkuju. - Nikdo mě nepotřebuje.

- Já ano. No ty vole, ono to funguje. To nebylo zlý, cukráři, to nebylo zlý. Připojte se k Peetovi a Katniss, až stráví 12 dní ježděním ve vlaku... Z tohohle vlaku se nedostanete. ...přestože ve stejném filmu existují létající vznášedla. Poté se vyzbrojte na Hvězdné Hunger Games: Nářez v džungli plné nových vychytávek, jako jsou starší lidé, mlhový herpes a rotující zóny nebezpečí z Battle Royale.

Poznejte nové soutěžící jako třeba Johannu, kočku, která se opravdu snaží, aby na ní Katniss žárlila. Dobře... Finnicka, kocoura, který se opravdu snaží, aby na něj Katniss žárlila. A další várku náhodných splátců, kteří zemřou dříve, než si zapamatujete jejich pitomá jména.

Žádná hrozba. Prožijte tedy film, který je v podstatě reklamou na následující film... Tohle je revoluce a ty jsi Reprodrozd. ...který bude v podstatě reklamou na následující film, protože teď se musí každá úspěšná série táhnout tak dlouho, jak je to jen možné. Dobře, my na ty filmy zajdem! Neubližuj nám!

Hrají: J-Hutch, mladší Thor, táta Jacka Bauera, Leoš Mareš, Minecraft, Jeffrey Wrong, Aqualad, Yoda, vojáci Impéria, Matthew McConaughey, Jerry Bruckheimer Films, náš Dráááp nekonečno šípů, a naprosto obyčejná čestná holka.

Přesně jako vy!

Hunger Games: Vražedná pomsta Takhle má Pryskyřník vypadat. Bylo to tak těžký?

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jediný co si z těch filmů aspoň trochu pamatuju jen to, že si nedokázali vymyslet nějaký originální znamení pro revolucionáře a tak musí používat skautský pozdrav...

91

Odpovědět

Sakra, nemám rád upřímné trailery, když jsem film neviděl, ale aj tak aspoň "starring..." pobavil.

09

Odpovědět

:D:D:D Senzační. Na film jsem koukl předminulý týden ze stejně masochistických pohnutek jako na Stmívání :D Kravina to je absolutně srovnatelná, i výkony stejné. Je mi až líto slečny ze Stmívání že za své zírání nedostala taky Oscara. V jejím případě to bylo alespoň hezky od srdce, než tahle nucená feminazi slátanina o tom jak to v Terabithii začalo být drsné :D (pokud se vám líbil námět... tak alespoň Battle Royale, když už nic... srsly... Stmívání pro "chytřejší" holky. :D )

2243

Odpovědět

The Claaaaw!

660

Odpovědět

LEOŠ MAREŠ!.:D no to ne..:D

752

Odpovědět

Skvělej film. Skvělej HT :)

127

Odpovědět

Aqualad??? To jako fakt. To jsem byl snad jediný komu se vybavil Aquaman, kyž viděl toho svalouše s trojzubcem jak si to tam dává?

107

Odpovědět

No dyť, očividně jsi jedinej nebyl :)

241

Odpovědět


Odpovědět

holy s**t it worked. not bad cakeboss, not bad :DDDDDDDDDDDDD a starring ten je komplet TOP bože :D baby thor aqualad a yoda made my day. The claaaaw voice klinec :P

316

Odpovědět

Nikdy nepochopím, jak někoho můžou bavit takovéto braky.

3165

Odpovědět

Cekal bych taky ze se tu objevi spis Game of Thrones, kazdopadne super.
Jinak fakt ji rika Catnip nebo je to prekladatelsky for?

322

Odpovědět

Jo, opravdu jí říká Catnip ;) Do češtiny je to tuším přeloženo jako "Katrys".

120

Odpovědět

Jestli budou pokracovat v kvalite druheho dilu a ne prvniho at to klidne roztahnou na 10 filmu :D

3811

Odpovědět

A Game of Thrones už taky jsou!!!

773

Odpovědět

tými menami to vždy neskutočne zabijú :D

240

Odpovědět

práve som zistil že som zženštilí keď obyčajná čestná holka vyzerá ako ja

181

Další