Hunger Games - Síla vzdoru, část prvníUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:449
Počet zobrazení:10 875

Jak se stává moderním trendem, v zájmu vyšších tržeb se i z trilogie Hunger Games nakonec vyklubaly čtyři filmy. Zatímco finále je na cestě a v listopadu si odbude svou premiéru, už ke třetímu dílu a chování a motivacím hlavní hrdinky měla značná spousta lidí výhrady. A co na to Screen Junkies?

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Od studia, které si jen tak bez skrupulí mění význam slova "trilogie," přichází Hunger Games tak, jak jste je ještě neviděli. Bez samotných her. Hunger Games: Síla vzdoru, část první Jestli jste si mysleli, že knížka je na dvouhodinový film moc krátká, měli měli jste měli jste recht.

Připravte na pomalou cestu k finále, za které budete muset solit extra - úplně jak posledně - plnou očividných natahovaček, jako třeba: opakování; Prezidente Snowe? Prezidente Snowe, tady Katniss.

Prezidente Snowe, chci s vámi mluvit. Jste tam? Prezidente Snowe, tady Katniss. Slyšíte mě? Prezidente Snowe, tady Katniss. Prezidente Snowe! Prezidente Snowe! týpek, který je tu jen proto, aby Katniss dovedl do další scény; Prezidentka Coinová se s vámi chce sejít.

Máme jít na velitelství. Tudy. Tudy, vojáku. Jdeme. Pojď. a strašná, ale strašná spousta ničeho. Á střih!

Po posledních hrách Kapitol likviduje všechny kolem. Jakmile se naskytne možnost tuto genocidu zastavit, Katniss udělá vše, co bude v jejích silách, aby s tím nepomohla. Katniss! Nenuťte mě k tomu! a neustále krafe o svém nabíječi z televize, kterej jí byl totálně u řiti, dokud od něj nedostala kuličku.

Kde je Peeta? Je naživu? Opustili jste Peetu. To Peeta to měl přežít! Zřejmě jsou i důležitější věci, než ten tvůj Peeta... Když tu válku vyhrajeme, co se stane Peetovi? Peeta a ostatní splátci budou zachráněni při první příležitosti. Přesně tohle říkal Peeta a vy jste ho měli za zrádce. Tak dáš už s tím Peetou pokoj?

Oni zabijou Peetu. Trestá Peetu, aby potrestal mě. On zabije Peetu. - Katniss, jsi tam? - Peeto... Tahle revoluce se týká všech. Měli jste zachránit Peetu. Okuste film, ve kterém o sobě obě strany konfliktu musí točit válečné reklamy, zatímco Peeta se objevuje v televizi ve směšně malým oblečení a Katniss se musí ujmout role Reprodrozda při natáčení spotů skoro tak vzrušujícím, jako jsou skutečné záběry z natáčení.

Lide panemský, vzhůru do chrabrého boje... Ona nezná text? - Umím, umím, pardon. - Dobře. - Tak ještě jednou. - Jen se rozehřívá. Dobře.

Děste se při sledování, jak jedni z nejlepších herců současnosti zůstávají naprosto a zoufale nevyužiti a největší kořen filmu utře kvůli tomuhle zombie nedochůdčeti. Jakože já nejsem gay, ale líbali byste se radši s tímhle nebo s tímhle? A jedna z nejtalentovanějších mladých hereček se plácá v roli, ve které musí nosit dupačky a dvě hodiny dělat ubulenou. Ale neboj Kat, brzo bude po všem.

Hrají: gyros v Peetě; tým Jacob; 50 odstínů šedi; Elisabeth Banks potřebovala prachy na hypotéku; Woody Harrelson hraje sám sebe; Skrillex; a Nikdo z nás neviděl její kozy.

Já teda určitě ne! Kámoš mi sice ten odkaz poslal, ale já mu řekl: "Hele! To se nedělá! Soukromí je vážná věc! Nezájem, děkuju pěkně... To se... prostě nedělá!" Kde je Peeta?

Kde je Peeta? Část první Kapitol právě vybombardoval nemocnici! Plnou neozbrojených mužů, žen a dětí! É... Nene. Vždyť to jsi byla ty. Dobře ty, Hawkeyei!

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

uz to neni takova chlama jak pred tim:/

13

Odpovědět

Pro mě jako pro čtenáře knih, byl 3. film zatím nejlepší. Ještě jsem ale nepotkal nikoho se stejným názorem. :D
První dva filmy mi přišly takové nudné a o několik tříd horší než předloha. Síla vzdoru 1 mi přišla jako první ze série, který dokázal vylíčit temnou atmosféru, co prožívá čtenář.

95

Odpovědět

Naozaj som necakal tolko prekvapivych vysledkov pri zadani do googlu "Jennifer Lawrence tits"... :)

440

Odpovědět

Ten trailerista to zapírá jak kdyby ty fotky sám pořizoval. Já se přiznám, já je viděl a oproti tomu, co se dá na internetu jinak vidět tak nic moc :-D

59

Odpovědět

jsem rád, že mě nudil už první díl, takže jsem neztratil čas s dalšími... tu "lásku" mezi Katnis a Peetou jsem nechápal už v jedničce, já si prvně myslel, že to jen hraje, aby měla víc fanoušků a nechali je oba žít, absolutně se k sobě nehodí, on sráč, ona hrdinka i vzhledově úplně mimo, nevím jestli je to tak v knížce nebo jen špatný casting

196

Odpovědět

Ta poslední "postava" bude mít asi nejdelší jméno v historii Honest trailers ... :D Ale nestěžuju si, pochopitelně taky nemám v počítači celou složku včetně jejích ... talentů.

210

Odpovědět

Ono všechny ty filmy jsou hrozné. 5/10 max, 6/10 pokud jste teen a toto je pro vás epitomem dystopického příběhu.
Knihy jsem nečetl, ty nesoudím.

324

Odpovědět

Sakra, první dva díly mi stačily a doufal jsem, že další nemusím vidět, ale chci vidět honest trailer tak si to musím pustit :D

11

Odpovědět

nasiel som tie fotky... kokos .. to su kozenky juj :D

155

Odpovědět

Síce som tem film ešte nevidel, možno ani neuvidím, ale z chuti som sa na tom nasmial =D

340

Odpovědět

Nevim jesi sou tu nekteri co hrajou HotS (Heroes of the Storm), ale me ta zenska na konci pod HT označením Skrillex připomíná Johannu.

141

Odpovědět

Ja si treba tenhle film vubec nepamatuju, a recap mi ted ukazal, ze vlastne ani nebylo co, jen to "Kde je Peeta?, cast prvni" :-D

320

Odpovědět

Co to je za seriál ? V kolik hodin ho dávají ? Já jsem zahlédl akorát Ulici, ale tohle zatím ne.

214

Odpovědět

Tak tohle bylo dokonalý. :D
Mám Hunger games celkem rád, ale s tím Peetou mě fakt lezla na nervy. :)
A tolika chyb sem si tam ani neuvědomil. Celkově jsem měl ale jasnej pocit, že to celý překrucujou a přitom kdyby se dala do sebe, mohla to všechno krásně vyřešit.

440

Odpovědět

keď som zaspal točili reklamu, keď som sa zobudil točili ďalšiu reklamu

410

Další