Hunger GamesUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:776
Počet zobrazení:13 992

Další upřímný trailer a další veleúspěšná teenagerská série, které stačil jediný filmový díl k tomu, aby si ji vzal donlafontainovský hlas na mušku.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Tohle léto se připravte na špatně zrežírovanou adaptaci fenoménu mladistvých, která není o teplých upírech. V dystopické budoucnosti se bohatí oblékají jako druhořadé Lady Gaga a města zbyly ze Skryté hrozby. Chudí bojují o přežití sledováni zbytečně roztřesenou kamerou, ale pořád si mohou dovolit futuristické projektory.

Jedna dívka si musí vybrat mezi malým nudným plochým a bezcenným blonďákem a tímhle o hodně víc sexy borcem. Ve světě, kde rodičům vytrhnou dítě, ale jim je to celkem ukradené, se bude ona obětovat. Hlásím se jako splátce! Vstoupí tak do hry na život a na smrt, kde se soutěžící učí smrtícím uměním válení se na trámech, mačkání tlačítek, hraní si s koulemi a zdobení.

Zdobíval jsem takhle dorty v pekárně. Co to sakra je? Vážně? To je fakt směšný. Dívka, která si získá srdce národa svým stupidním ksichtem, laciným počítačovým ohněm a replikami pronášenými bez emocí.

Jak bys hledal úkryt ty? Poslyš... Řekla jsem jí, že se pokusím vyhrát. Proč se tak změnil? Film, který nutí dva herce bez vzájemné chemie, aby se do sebe trapně zamilovali, což by bylo mnohem uvěřitelnější, kdyby obsadili do role Peety jeho. Nejsem jako gay, ale jemu bych pé*o vykouřil. Budoucnost tak vyspělá, že dokážete vytvořit oheň a monstra, ale ne jídlo pro chudé.

Ultimátní hra na život a na smrt, které se z nějakého důvodu tihle neúčastní a Katniss je přelstí schováváním se na stromech, padáním ze stromů, spaním na stromech a obecně zdržováním se poblíž stromů. Bez těchto důležitých pasáží knihy: Katniss a její ztráta sluchu, Avoxové, Peetova amputace, politická a sociální satira, jemné rozdíly vysvětlující vztah mezi kraji a Kapitolem, vnitřní boj Katniss, která se snaží zamilovat do Peety, aby potěšila kamery, a opravdový hlad.

Cpali se teda slušně. Je to vlastně vykrádačka Battle Royale.

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Schválně jsem se nejdřív podívala na film, než sem si přečetla knihy a zas tak strašné to nebylo. Když nemusíte porovnávat film s knihou, zážitek z filmu je o dost lepší. Největší prušvih byla asi ta scéna s chlebem, kterou bez knihy prostě nepochopíte a taky odznak reprodrozda a celkové vysvětlení situace mezi kapitolem a krajema, páč to video na začátku fimu (víte co myslím, takové to: válka, strašlivá válka.. :D )promítané v krajích opravdu nestačilo. Jinak se mi líbila celková atmosféra toho filmu, oblečení kapitolských občanů a volba herců, až na Peetu byla taky dobrá. Rozdílů mezi knihou a filmem se dá najít hodně, ale oni do toho filmu opravdu moc narvat nemohli. Občas je lepší film ve kterém je hodně nevysvětlených věcí, než přeplácaný film ve kterém je informací až moc. Možná by pomohlo rozdělit film do dvou částí. Takže s tímto upřímným trailerem docela souhlasím, až na ty kecy o Katniss, milostném trojúhelníku a Peetovo maskování, které je geniální :D Naštěstí druhý díl Hunger gaes je o dost lepší, ten docela doporučuju. Ovšem třetí díl, nesmyslně rozdělený do dvou čáastí... no, to bude katastrofa :D

33

Odpovědět

Jako snad jediný z upřímných trailerů mne tento vůbec nepotěšil a téměř ani nepřesvědčil o takzvaných chybách. Sérii Hunger Games řadím na svém žebříčku nej knih na druhé místo. až na pár drobných nedostatků je i film vynikající.
Začátky její kariéry trochu obhajují herečku Jennifer Lawrence z nepříliš uspokojivě hraných pocitů.
Špatně zrežírované se mi také nezdá jako správný termín. Film měl být zamýšlen jako budoucnost a tím pádem je i odlišné natáčení.
Dále si Katniss NEMUSÍ vybrat mezi Hurikánem a Peetou.
A Peeta není nudný a plochý protože Katniss bezmezně miluje a za vzhled herce už nikdo nemůže. V knize je hezčí, samozřejmě podle představivosti čtenáře.
Peetovo zdobení není trapné a není vůbec k smíchu. On díky tomu přežil.
Předně autor Upřímných trailerů míchá dohromady děj knihy a kvality knihy s kvalitami a dějem filmu. To je dost podstatný rozdíl!
Stupidní ksicht Katniss také není vinou knihy. Ani laciný počítačový oheň. V knize byl popsán jako DOKONALÝ (nebo tak nějak).
Dál ve filmech to tak obvykle chodí, že se sejdou dva herci bez vzájemné chemie, aby se do sebe zamilovali.Proto nevím, proč to autor vytahuje zrovna teď.
Dále pokud by autor knihu skutečně četl, věděl by, že Panem je sice vyspělá země a tak, lae Kapitol nemá zájem vyrábět potraviny pro chudé. A navíc potraviny se stále vyrábějí tradičním způsobem.Další chybou je to, jak autor říká, ŽE TIHLE SE TÉ SMRTÍCÍ HRY NEÚČASTNÍ. Pro neznalé: ti tihleti jsou tzv.:PROFÍCI. Spoují se, aby zabili slabší a pak jsou ve finále masakrováni mezi sebou.
To, že režisér nedal do filmu všechny pasáže z knihy je celkem pochopitelné a ČASTÉ. Kolik hodin by potom ten film měl? Jak dlouho by trval Harry Potter?
To jsou tedy mé výhrady vůči tomuto upřímnému traileru. Knihu jsem četla a stále mám ráda i film. A těším se na další pokračování!
Každopádně to je jen můj názor a vy si to přeberte jak chcete. ;) :)

4336

Odpovědět

Protože se hodnotí film a né kniha?

393

Odpovědět

+LostindreamVždyť říkám, že to míchá všechno dohromady.
I film dávám na jednu z prvních příček.

265

Odpovědět

Já jsem bohužel jako první viděla film - ,,bohužel" ne proto, že by se mi nelíbil, ale proto, že prostě nemám ráda Peetu (nebo spíš Joshe Hutchersona) a v knížce už ho prostě taky nemůžu mít ráda, a to mi ničí celé moje nadšení knížkou :)

255

Odpovědět

Trailer super :) Ale ten film byl nehorazna sracka!!

2931

Odpovědět

Nejsem jako gay, ale jemu bych p*ro vykouřil :D:D:D

412

Odpovědět

P0ustím si Battle Royale to je film navíc docela i krvavý

203

Odpovědět

Pri takýchto záležitostiach sa vždy čudujem, prečo nespravia radšej seriál a nemuseli by tak tolko vecí vystrihnúť, navyše by to potom mohlo byt omnoho "hlbšie" ^^

250

Odpovědět

Tak to mi přišlo ještě vtipnější jak Twillight :D

217

Odpovědět

prelozte podobnu haluz A Bad Lip Reading of Twilight, prosim

181

Odpovědět

Ja o tom filmu asi ani neslyšel takže je fajn že jsem ho ani neviděl aspon jsem se ušetřil od dalších blbosti.

2025

Odpovědět

hunger games som videl, precital a mam an to kladny nazor, tento trailer som videl uz na utube a clovek s apritom musi stale smiat :P oblubena pasaž: katniss a stromy :XDD

220

Odpovědět

super:D a film uplna hovadina

2131

Odpovědět

Bohužel jsem tento film viděl. Vůbec jsem nepochopil proč tam vlastně bojujou :D.

2337

Odpovědět

Skvělý trailer :D. Ale film se mi líbil, knížka byla OK... A Peeta <3

203

Odpovědět

takova zhovadilost jako avatar, krasne jim to autor natrel

2039

Odpovědět

Knihy jsem četla a jsou skvělé. Tohle video ale vážně vystihlo naprosto všechny nedostatky filmu a taky dost pobavilo :D 10 * :)

224

Další