Středověký zábavní parkBadLipReading

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 535
Počet zobrazení:23 371

Tvůrci YouTube kanálu BadLipReading si vzali na paškál oblíbený seriál HBO Hrů o trůny a udělali to, co jim jde nejlíp. Předabovali ho. V jejich verzi se hlavní postava Eddie snaží zorganizovat středověce laděný zábavní park.

Přepis titulků

STŘEDOVĚKÝ ZÁBAVNÍ PARK Tak, lidi, máme týden do otevíračky, jasný? Takže si to sjedeme ještě jednou a tentokrát nezapomeňte na váš akcent, prosím. Vlez mi na záda! Potím se jako prase, ty vole! SEZNAMTE SE S EDDIEM Mám sedm dní na to, abych to tu připravil.

Pokud to tu neklapne, můžu se tak akorát vrátit k malování prsty. Přeseděl jsem si vejce! Kousnul jsem se do jazyka! Posaďte toho filipínského zaměstnance zpátky na koně. Tohle by mohl být ten nejlepší středověký park na světě. Jediný problém je, že většina zdejších zaměstnanců pracuje pilně asi jako kyblík jablek.

Samé pivo a tuna koblih. Protože je to síla! Cukr moučka! Občas se nechám unést. Víš, jak to myslím? Jde ti vidět zadek. Nekoukej na mě. Vsadím se, že tvůj zadek chodil s tvým obličejem. - Víš vůbec, co to znamená?

- Že jsi ubohej. Nesnáším toho kluka. Kdo po mě hodil ty bobky? Poslouchej, kluku. Dám ti čtyři centy za každou vanilkovou oplatku. Dej si raději písek, mladý muži. To musí být snad vtip. Nazdar, holka. Jak ses měla? Olíznutí obličeje.

Chutnáš opravdu dobře. Jsi fanoušek Pikachua? Pane jo, ta si určitě užije. Kámo, to je Denise. Včera jsme potkaly jednoho černocha a tak jsme šli k němu a já byla fakt dobrá! - Beth to přehnala s pitím. - Opravdu? Totálně!

Ne že by jen usrkávala, úplně se odrovná a pak mi shrnuje ponožky. Ale já jím krevety. Máš tady ten matroš? Jasně, chlape. Hele, poslouchej, nevím, jestli se s tebou můžu bavit, když takhle smrdíš. Můj pane, jsem ďábelský lovec žen. Opravdu?

Si piš. Ve snech mě chce každá. Jaký máš názor na lidi, kteří umí Hadouken? Pojďme si zatancovat. Do rytmu. Moje oblíbená, brácho. Vždycky jsem chtěl pracovat na renesančním veletrhu, pane Eddie. Sakra, Petey! Neříkej tomu renesanční veletrh, jasný? Důvěřuješ zubní pastě? Ano, podle mě je v pořádku.

Nech si zkontrolovat zadek. Ne. Ne, díky. Podivínko. Určitě jsi byla krásná žena. Kdysi dávno. Šeptající Jimmy Máš čas? Pracuji na gravitačním opasku. Nazdar, Jimmy.

Jak se vede? Dneska jsem měl obloženou bagetu. Potom jsem si pořídil walkmana. - Jako stylovýho walkmana? - Tak nějak. Kdokoliv si dává pizzu na chleba, je "Puka-chay Puka-chay". To je v aztéčtině "líný farmář." Díval jsem se na wikipedii. Zajímavý.

Teď se tě dotknu. Chceš slyšet zpěv svého otce? Protože já teď poslouchám Kanyeho nejnovější tvorbu. Hele, Petey. Jen chci, abys měl pohodlí. Dobrá masáž a všechno ostatní, dobře? Ne, díky. Já... Já jen, že... Přesně tak zní to, co teď říkáš.

Darth Vader je špatný, jeho pomocníkem je myš. Používá Sílu k opravě jeho koček. Ano, přesně tak. V suterénu jsem schoval několik podkolenek. Taková hloupost. Kdo schovává blbé podkolenky? Staří Vikingové. Povězte, jak vám chutná to kočičí maso?

A to znamená co? Maso, které jsem dal do burgerů, které jsme právě snědli. - Cože? - Vždyť to jsou jen malé kočky, bože. Opravdu se to stalo? Necítím se dobře. Neměli jsme jíst to kočičí maso. Chudáčku, potřebuješ písničku. Malý králíčku, jsi tak hezký a roztomilý, - a moc si tě vážím.

- To moc nepomáhá. - Oblékáš se jako štětka! - Jsi tak zlý! A ty jsi Velkej zub! Alespoň jsem se nelíbala s Johnnym Schatzmannem! Byl to Kozoroh! Tvůj pes je ošklivej a smrdí! - Notak! - Dám ti otázku. Myslíš, že by měli vyrábět iPhony pro batolata?

Protože já ano. Ve stáncích s hotdogy došel kečup. Já to nebyl. Měli bychom začít s... To je vše. Počkat, asi ne. STŘEDOVĚKÝ ZÁBAVNÍ PARK ZIMA SE BLÍŽÍ JIŽ TUTO ZIMU Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mohli by ste prosím preložiť aj toto? ;)
https://www.youtube.com/watch?v=-6BsMzc9mMs

20

Odpovědět

Z joffreho a baelishe sem se málem udusil smíchy :D

431

Odpovědět

Tak schválně, kdo si všiml té sošky Gandalfa na Eddieho stole :-D

201

Odpovědět

Dívám se na to už asi po páté a prostě šeptající Jimmy je největší frajer! Hlavně to jeho íh-hů-ůh!

671

Odpovědět

Pro všechny, kdo se rádi tomu zasmáli, tady je ještě přídavek v podobě vystřižených scén. V jedné z nich Petey nasazuje svým kotitím burgerům korunu :-D

https://www.youtube.com/watch?v=_BiODEobbug

130

Odpovědět

A kde je jako HODOR ? :D

352

Odpovědět

MImochodem, ještě stojí za zmínku že všechny ty hlasy dělá jeden chlap. Ano, i ty ženské :)

672

Odpovědět

Geniální... :D Neuvěřitelný, jak jim to fakt sedí do pusy a u některých hlášek dostala moje bránice fakt zabrat... ("Pracuju na gravitačním opasku..." Coo?? :D )

921

Odpovědět

neuvěřitelný Lips-sync

391

Odpovědět

Asi jsem stále v nitru malý spratek, ale vážně jsem u toho umíral smíchy :-D

634

Odpovědět

GOT nepoznám, ale toto bola krásna p******a.. tak to mám rád :)
9/10

312

Odpovědět

Tohle je prostě dokonalý :D skoro 6 minut záchvatů smíchu! Ty hlasy tak perfektně sedí k tomu co říkají, ale chápu že člověk kterej stačí vnímat sotva titulky nebo poslouchá dabing (Cháime= Jamie nejlepší) to tolik nedocení, ale pro mě je to 10/10!

471

Odpovědět

10/10 kvůli tomu konci a nádhernému načasování a napasování dialogů

231

Odpovědět

Ve scéně od 2:47 vypadá Jaime naprosto jako Charming ze Shreka.

191

Odpovědět

To s tím prďením mi připomnělo toto : https://www.youtube.com/watch?v=5J3Jw2xdszQ

101

Další