Hra o trůny - parodie Maroon 5

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:614
Počet zobrazení:9 888

Další parodie zahrnující Hru o trůny. Tentokrát ji mají na svědomí The Key of Awesome a takhle vylepšili Payphone od Maroon 5.

Video obsauje spoilery a není vhodné pro mladší 18 let.

Přepis titulků

Co sleduju Hru o trůny, nevylezl jsem z baráku. Všem jsem řekl, že mám chřipku. Jsem tím posedlý a jsem v depresi, protože skončila druhá série. Teď mi všichni přátelé říkají, že nežiju v realitě. Říkají, že je to seriál pro nerdy, ale pro mě draci existují. Jednoho dne draci vyrostou a Daenerys bude mojí královnou. Až získáme zpátky trůn, nepustím tě dovnitř. V neděli večer mi nevolej v devět, je mi fuk, kdo umřel.

Myslím na šermířské souboje, výpravy, vládce koní a incest. Brečel jsem, když Ned umřel. Sledování Hry o trůny je jako černá díra. Chtěl bych Joffreyho umlátit botama. Magická království s nahými ženami, které nemají silikony. Kdyby Sedm království existovalo, chlastal bych a pařil se skřetem. Viserysovi nalili zlato na hlavu, nebyl to drak a teď je mrtvej.

Au. Poštvu na tebe svýho zlovlka, jestli se mi postavíš do cesty. Je to vlastně jen čivava, ale urval by ti hlavu. Vycházím z bytu jen poslat nájem. Platím účty, protože Lannisterové vždycky splácí svoje dluhy. Připojuju se k Noční hlídce, je to moje právo, budu stát ve sněhu a vyhlížet bílé chodce.

Na Zdi to fouká, žádný holky, jen kámoši a starý nevrlý chlapi. Sleduju Hru o trůny a je mi líto Jona Sněha, vždycky s ním vyjebou. Přestal jsem sledovat Mad Men, protože kromě Zou bisou, co zpívá Donova manželka, se tam nic neděje. Lannisteři vypadají jako surfařští idioti. Jamie brousí ségru, je to mrcha. Nikdo neví, že je král Joffrey jejich dítě. Možná kromě Petera Dinklage.

Jeho nejlepší role. Je to sračka pro nerdy, seber se a pojď ven na vzduch. Zvedni ten zadek z křesla, nejseš drakobijec, ale loser ve spoďárech. Moment, viděl jsem kozy? Jestli to nevadí, tak si tu chvíli vorazim. Hele, proč ta holka předstírá, že je kluk? Kruci, ta čarodějka porodila mlhu! Jak ta blonďatá kočka přežila v ohni?

Není to starosta Carcetti z The Wire? Omlouvám se, že jsem byl předtím takovej sráč. Je to Pán prstenů se spoustou prsou. Nevím, komu mám fandit, líbí se mi Rob Stark, ale trpaslíka mám radši. Volám manažera, aby zrušil mojí tour, musím si přečíst Bouři mečů. Theon Greyjoy byl hodnej kluk, dokud neupekl ty dva kluky. Zima se blíží, nevím, co přesně to znamená, ale asi něco špatnýho.

Už nedělám hudbu, od teď můžete být Maroon 4. V další řadě The Voice už nebudu. Řekněte Ceelovi, že v mým křesle může sedět jeho kočka. Protože jsem uvízl ve Hře o trůny. Překlad: tynka www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Další už nebudete překládat?

00

Odpovědět

Proč se v tom vidím? :D

480

Odpovědět

"Wait a second, did I just see a pair of boobs ?? " :D :D a ten ksicht k tomu !! :D :D

330

Odpovědět

Jenom takový detail.
Když 1:57 říká ''This wall kind of blows'', tak to má být ve smyslu, že ta zeď je na h*vno.
A potom říká ty důvody.

201

Odpovědět

Slabota

1952

Odpovědět

Dobře to ladí do hudby a původního textu, ale na Game of Thrones tu byly i lepší a trefnější parodie. Ale vcelku dobré...

225

Odpovědět

Na Videa Česky se vrací The Key of Awesome? Sice už je mám zkouknutý, ale Awesome!!!

201

Odpovědět

Asi první video související s GoT, které se mně vůbec nelíbilo. A to mi The Key of Awesome nevadí. Špatná parodovaná písnička, špatná parodie a ani jednou jsem se nezasmál / neusmál.

Jinak spoilerů to moc neobsahuje, a pokud ano, tak jen z první a druhé série.

1858

Odpovědět

"Video obsauje spoilery"

ake spoilery ?! Na ktoru sezonu serialu, na ktore knihy, alebo na vsetky dohromady a na vsetky knihy ?

Fakt vole...

1836

Odpovědět

ale jo rekla bych ze pro toho kdo to nevidel obsahuje celkem dost spoilerů!!!! =P :P

250

Odpovědět

- Ned mrtvej
- Joffrey je syn Jaimeho
- Smrt Viserise...
pro někoho kdo by chtěl s Game of Thrones začít jsou to docela zasadní spoilery..

251

Odpovědět

Bolo by to fajn, keby Key of Awesome našli niekoho kto vie spievať (platí pre všetky ich paródie). Miestami je ten spev hororový.

1919

Odpovědět

Velice pěkné, viděl jsem to už dřív a s titulkama se člověk směje o každého verše, ne jenom při každédm druhém :) Dovolil bych si ovšem malou korekci 2:54 "Kruci ta čarodějka porodila mlhu!" je "Oh s**t, that witch just gave birth to the cloud of smoke" i v seriálu je oblak kouře (stín)... Jinak děkuji za překlad

202

Odpovědět

A já se tak těšil na dalši dil historie hry o truny

1813

Odpovědět

Ke kterým všeckým seriím obsahuje spoilery? Třetí si nechávám na zimu, tak jestli na to klikat nebo ne.

210

Odpovědět

Krome toho ze Jamimu useknou ruku a že Rob Stark stejně jako Catelyn Stark zemře a že si Tyrion vezme za ženu Sansu skoro nic neřeknou

21137

Odpovědět

+poslitomneDemente!

244

Odpovědět

+poslitomnety ses dobrej čuráček

242

Odpovědět

+poslitomneTwl seš fakt debil!!!!!Já jsem sice 3. serii uz davno ale kdo ne tak tu pro ne nepis 3.serii!!!!! OMG!!!!!! :(

252

Odpovědět

+poslitomneTy jsem dobrej z**d...:-D
Je sice pravda že na jiných serverech bych tuto odpověď čekal, ale na videa česky ne...

230

Odpovědět

+poslitomneKdybych už třetí sérii neviděl, tak by mě tohle neskutečně nasralo. Nesnáším takovýhle lidi a nechápu co z toho mají. Někomu jen zkazí zážitek ze seriálu. Sám vím jaký to je, mě zas při čtení Harryho Pottera 6 a 7 (POZOR SPOILERY! - raději to napíšu, i když tohle už téměř každý ví) jeden kamarád vyzradil, že Brumbál zemře (Snapeovou rukou) a že Snape je vlastně hodný...
Být adminem tak jeho komentář raději úplně smažu a uvažoval bych i o banu (jestli to vůbec jde).

220

Odpovědět

One does not simply postpone watching Game of Thrones...

200

Odpovědět

Nechť z toho plyne ponaučení. Pokud se nechceš dozvědět spoilery, neklikat na video, neptat se v diskuzi, nečíst diskuzi, prostě komplet ignorovat. To platí pro všechny takto rizikové videa. Protože se vždy najde ***** jako je poslitomne. Za to bych dával permabany.

202

Odpovědět

Skvělý! Co verš, to výbuch smíchu :D

199

Odpovědět

The Key of Awesome! Víc, víc, víc!

201

Další