Kdyby ve Hře o trůny měli Facebook

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:253
Počet zobrazení:14 921

O tom, jak by to vypadalo, kdyby měli Facebook ve Star Wars, jsme tu již video měli. Dneska se podíváme, jak by tomu zhruba bylo ve Hře o trůny. Na paškál si partička z kanálu The Warp Zone vezme opět spoustu hlavních postav a zábavnou formou zparoduje jejich chování v seriálu.

Přepis titulků

Kdyby ve Hře o trůny měli Facebook Daenerys nahrála obrázek. Právě jsem dostala 3 nádherná nová dráčata. Jsou tak roztomilí! Máš pravdu Khaleesi, jsou to hotoví miláčci. Budeš skvělou matkou! Walder Frey vytvořil událost. Přijďte všichni na svatbu století.

Starkové mají pití zdarma. Určitě přiveďte vaše přátele a strategicky důležité spojence! Jsem opravdu rád, že spolu dobře vycházíme, Waldere. Ale ne! Je to tematická svatba a já nemám nic červeného na sebe. Neboj se drahá, na tom zapracujeme. Bohužel už něco ten víkend máme. Můžeš vyřídit naše pozdravy, Roosi?

Král Joffrey sdílel životní událost. Smrt. Sam sdílel odkaz. "KTERÁ Z POSTAV GOT JSI TY?" Ten kvíz je skvělý, dostal jsem Jona. Já mám Malíčka… To má být špatný pokus o vtip? Jeyne Poole?… Která to je? Já jsem Podrick? Nic nevíš, Buzzfeed. Eh...

říká to jen, že zemřu. Smraďoch se právě připojil ke skupině Muži bez penisů. Tady Smraďoch. Jen jsem chtěl vyjádřit své štěstí, že jsem našel skupinu podobně smýšlejících lidí, se kterými můžu sdílet mé strasti ohledně toho, že nemám penis. Oh ubohý Smraďochu. Já založil tuto skupinu. Není tu nikdo, kdo by tě podpořil.

Nikdo se o tebe nikdy nebude zajímat. Hahaha... Tak počkat, toto není opravdová podpůrná skupina pro muže bez penisů? Lord Varys opustil skupiny Muži bez penisů. Hodor. Právě dnes jsem naučila Drogona nový trik. Říkám tomu, „upálení zlého otrokáře zaživa.“ Zvládl to skvěle na první pokus!

Wow Khaleesi, jde ti to s ním tak dobře! Pro ty, které zajímá, jak si udržuji postavu, mrkněte na tohle… Hledáte způsob, jak se zbavit prázdninových kil pro štíhlé tělo zimní tělo? Prostě se držte těchto jednoduchých kroků. Krok 1 – Kardio Krok 2 – Lezení po skalách Krok 3 – Vražda Musíte držet tepovku nahoře, jestli chcete ty špeky shodit.

Díky za tipy chlape, nemůžu se dočkat, až to vyzkouším! Jon Sníh sdílel životní událost. Smrt. Tragický den pro Westeros. Stále nemůžu uvěřit tomu, že je pryč.

Hm, o toho bastarda jsem se stejně nikdy nestarala. Jon Sníh sdílel životní událost. Zmrtvýchvstání. Wow, jsi zpátky, bratře! Jej! Určitě si musíme vyrazit! Žádný strach, přijdu za tebou. Melisandre nahrála obrázek. Právě jsem se probudila #nofilter #nomakeup Drogon se dnes nezachoval dobře.

UPÁLIL JSEM DÍTĚ ZAŽIVA Hrál si příliš drsně s jedním z místních Mereenských chlapců. Netrap se tím Khaleesi. Kluci jsou prostě kluci. Pořád si myslím, že odvádíš skvělou práci. Kámo… nebude s tebou mr*at. Dej si pohov. Dobře hoši, tentokrát to myslím vážně. Sednu si nad to a dokončím ty knihy.

Nepřestanu, dokud nebudou hotové! O 50 let později. TOHO ČASU… - KDY SE LIDÉ STÁLE ZAJÍMALI O JUSTINA BIEBERA A OSTATNÍ BLBCE… H – NEJROZTOMILEJŠÍ KOČKOPSI KONEČNĚ. Poslední slova Písně ledu a ohně jsou na papíře. Konečně svět spatří skutečný konec Hry o trůny. Wow, napsal jsi nějakou fanfikci o tom seriálu z HBO, kterou dokola sledoval můj dědeček v sanatoriu?

Měl bys to hodit na Zumblr! George R. R. Martin sdílel životní událost. Smrt. překlad Lexter

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=6N4gEJ_ED98 Přeložíte prosím tohle? Je to super, ale Samuelovi nerozumim uplně všechno :D

02

Odpovědět

Dabérka bloncky má příšerně otravný hlas :( Bez ní by to možná bylo mnohem lepší.

32

Odpovědět

Bez zvuku super. Se zvukem se to nedá.

12

Odpovědět

Myslím, že jsou to velcí optimisti, když dávají Martinovi ještě 50 let :-)
Škoda, že na konci překladatel přeložil jenom ty nejnudnější titulky. "První kontakt uskutečněn: Mimozemšťané okamžitě vyfakovali celé lidstvo" by se mi tam líbilo víc (imho).

61

Odpovědět

Vy, co si stěžujete na to, jak dlouho čekáte na Vichry zimy .. To ještě nic není, já čekám na The She-Wolves of Winterfell, která má vyjít dlouho po Vichrech zimy :-(

22

Odpovědět

Slabší, než Star Wars. Poznámka k překladu 2:24. Westeros je v seriálu označováno jako Západozemí.

62

Odpovědět

Pro mě jako pro člověka, který zná GOT pouze z facebookových statusů, různých skečů a pořadů, mě to velmi pobavilo :D

52

Odpovědět

Je to skvělý, dost mě pobavil stalker Jorah :D Smutný je, že taky takového mám -_-

171

Odpovědět

AHOJ

350

Odpovědět

Už jich máš sedm :D

80

Odpovědět

Ahoj, myslím si, že odvádíš opravdu skvělou práci. :)

40

Odpovědět

Odpovědět

Opravdu lze sdílet událost: Smrt, nebo je to kreativita tvůrců? Ne že bych to potřeboval, ale znáte to, dobré vědet.

230

Odpovědět

Trapný

517