House of Thrones

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:637
Počet zobrazení:7 462

Zkřížením Hry o trůny a seriálu House of Cards (Kevin Spacey v hlavní roli machiavellistického politika Franka Underwooda) vznikl nový hit House of Thrones.

TOTO VIDEO OBSAHUJE SPOILERY!

 

Přepis titulků

ŽIVOT SMRT POMSTA BÍLÍ CHODCI CO BUDE DÁL? Už jsem myslel, že se nezeptáte.

Proč být nevýznamným prezidentem, když můžete vládnout Sedmi královstvím? Proto je načase zbavit se konkurence. Jednoho po druhém, jako odstřelovač v lese. Jak jsme říkávali v Gaffney: "Když vám soused přinese zkažené jelení maso, donuťte ho, aby si kousl jako první." Vždy jsem si myslel, že tu Starkovic holku s hrozným účesem nikdo nemůže brát vážně. Ale je jenom jeden způsob, jak si být jistý. Udělat jí ještě horší účes.

Jsi kluk, nebo holka? Překvapení. Nejsi ani jedno. Ochočený drak. Jak milé! Já mám také draka. A je velmi dobře vycvičen. Khaleesi, tak rád tě vidím! Stampere! Přestaň! Je mi to tak líto. Jak politováníhodná a neplánovaná nehoda! Pro Jaimeho Lannistera bude velmi těžké udržet meč, když mu budou chybět dvě ruce.

Sakra! Tuhle jsem fakt potřeboval! Vždyť hrozně mrzne. Proč si proboha Ygritte sundává tričko? Co? Kde? Abyste získali to, co chcete, musíte občas trochu přitlačit na pilu. Tyrion sice není následníkem trůnu. Ale vynechat ho by bylo velice krátkozraké. Ale kdybych si z něj utahoval moc, byl bych pak poloviční gentleman. Nechte vtipů s jeho výškou!

No to bude vysoce těžké. - Prostě přestaňte! - Ne. Pro Baratheony jsem si přichystal výborné překvapení na svatbě toho hlupáka Joffreyho. - Gratuluji, Tvoje Výsosti! - Krutí stehno? Ne, děkuji, Joffrey. Po cestě jsem se stavil v Quiznos. Jsem nacpaný. Neplýtvejte dechem na truchlení za Baratheony. Pro ty z nás, kdo chtějí vládnout Sedmi královstvím, existuje pouze jedno pravidlo: "Buď lovec, nebo skončíš jako kořist."

Překlad: MBlast www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Aaron z The Walking Dead

11

Odpovědět

sracka

623

Odpovědět

Proč je to tak špatně hodnocené? Vždyť je to perfektní, skvěle vystihli atmosféru House of Cards i ten konec jak dvakrát bouchne do stolu, úplně přesný :D

300

Odpovědět

nechápu, proč je to tak podhodnocené! vždyť ten chlapík vystihuje kevina dokonale. kdybych zavřel oči, mohu si ho živě představit

773

Odpovědět

Protože tu většina lidí nezná House of Cards a nedochází jim, jaký je smysl té parodie...

632

Odpovědět

Nepotřebujete franka underwooda, kdyz je v got lord baelish

159

Odpovědět

Presne na co Kevin Spacey, kdyz uz tam je Aidan Gillen... (mimo jine kandidat na starostu v Baltimoru)

37

Odpovědět

House of Cards je suverénně můj nejoblíbenější nekomediální seriál (nechtěl jsem napsat nejlepší, ale to je taky :D ) - ale to je možná tím, že i když to je celé v USA, tak je to přece jen víc britské. :-)
Kevin Spacey je prostě nepřekonatelnej...

393

Odpovědět

To poklepání na konci jsem vyloženě čekal :-)

411

Odpovědět

V 1:43 by se místo "přitlačit na pilu" hodilo spíš "Abyste získali to, co chcete, musíte občas věci trochu popostrčit." (v kontextu toho, co se tam stalo)

460

Odpovědět

To je pravda, opraveno. ;-)

1010

Odpovědět

+BugHer0Neopraveno, taky me to tam hned prastilo do oci...

380

Odpovědět

Je tu sice napsáno že video obsahuje spoilery ale mohlo by tu být k jakým sériím....někteří lidé se na to například nekouknou jen proto,že je tu napsáno VIDEO OBSAHUJE SPOILERY! i když třeba viděli všechny serie co zatím byly natočeny.Opravdu by chtělo napsat jestli video obsahuje spoilery k 1.,2.,3.,4. (nebo všem seriím) nebo jestli tu jsou dokonce spoilery z knížek.Divák potom neví jestli se na to kouknout může nebo ne. :P

81

Odpovědět

Jsou tam narážky i k událostem ze čtvrté série seriálu. Spoilery z knížek ne.

00

Odpovědět

dum karet jsem nevidel, ale tohle bulo hustý! :D

62

Odpovědět

Chyba. Stojí za to. :-) Na ČSFD má dokonce o desetinu víc než Hra o trůny! :D

162

Odpovědět

Netřeba, už máme Malíčka...

334

Odpovědět

ten chlapík skvele imituje Spaceyho :D

720

Odpovědět

Neviděl jsem teda ten seriál House of Cards, ale myslim si, že tohle muselo přijít trapný i lidem, co ho viděli :D

1489