Kdyby Star Wars měly Facebook

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:430
Počet zobrazení:7 953

Jak by to vypadalo, kdyby postavy ze Star Wars měly Facebook? Kdo ví, třeba by všechno bylo jednodušší, i když... :). Vlastní názor si můžete udělat díky videu od YouTube partičky The Warp Zone. #PrayForAlderaan

Přepis titulků

Kdyby Star Wars měly Facebook. Ne, to není ono. Co takhle…? Ne... Oh, už vím! Fingrin D´an vytvořil událost. Přijďte za námi dolů do Mos Eisley Cantiny, kde budeme hrát celý den.

Slibujeme, že drinky budou tvrdý, zatímco Jizz bude jemný! RWRAAAAAH Je mi jedno, že to je tvoje oblíbená kapela! Na tu skládku se nevrátím. Uhhrrrrrrrr :( Dobrá! Ale považuj to jako dárek k tvému Dnu života.

Uvidíme se tam, Solo. První runda je na mě. General Hux nahrál obrázek. Naprosto nadšený, že vám můžu ukázat tajný projekt, na kterém jsem dělal. Pozdravte Základnu Hvězdovrah. Wow, mrkejte. Další gigantická koule, která vyhazuje věci do vzduchu, vskutku originální.

Ano, ale tahle je mnohem větší! Nechte mě hádat, má naprosto evidentní slabinu, díky které jí zničí jediný voják. Ne!!! ... no dobře, ale tentokrát jsme ji zakryli! Tohle je trapný.

Můj dědeček měl dvě… bože, ten byl skvělý. Princezna Leia nahrála obrázek. Připravená na léto ;) Princezno, jste hebčí než Colt 45. Fantaziím moc prostoru nedáváš, a že si dokážu něco představit. Sakra, Leio. Vzal bych tě dolů na stanici Tosche a ukázal ti mé měniče výkonu…

Luku… opravdu si musíme promluvit. Jakože fakt brzo. Hned mi zavolej! Rey nahrála video. Jeden z mých oblíbených! Instantní chléb ve čtyřech jednoduchých krocích. Krok 1.

Vezměte 3/4 porce. Krok 2. Přidejte do kalné vody. Krok 3. Míchejte. Krok 4. Dobrou chuť! Hm, čokoládové sušenky z modrého mléka mého dědečka byly nejlepší! On je nejlepší!

Fakt ho miluji! C-3PO si aktualizoval profilovou fotku. Cítím se jak nový robot! #úterníproměna Darth Vader šťouchl Luka. Ahoj synu, přemýšlel si o mé nabídce vládnout galaxii po mém boku? Nabídka stále platí!

Ne, byl sem trošku zaneprázdněný tím, jak funguje moje nová ruka. Mimochodem, díky. Toho se drž sporťáku, jsem si jistý, že se s tím popasuješ ;). To není směšný. Víš, na první souboj se světelným mečem sis vedl dobře, můžeš si potřást rukou!

:P Seš strašnej. Ber to z té lepší stránky, teď aspoň víš, jak tleská jedna ruka. Hahaha. ...Luku? Miluji tě. Princezna Leia sdílela odkaz. Smutný den pro galaxii.

#PrayForAlderaan Za to zaplatí! #PrayForAlderaan Stále tomu nemůžu uvěřit. #PrayForAlderaan Takže teď mám rozsudek smrti pouze v 11 systémech. Pánové, založila jsem pomocný fond pro uprchlíky z Alderaanu. Každý příspěvek se počítá.

Něco bych přispěl, ale už jsem si dal Alderaanskou vlajku jako profilový obrázek a napsal #PrayForAlderaan, takže myslím, že už jsem udělal dost. "Nechť vás síla stále provází." Starodávné Jedi přísloví. Ježiši Luku, co je moc, to je moc. Přestal bys cpát každému to tvé sentimentální náboženství? Snaží se pouze šířit poselství lásky a míru. Oh, přestaňte s tou sra*kou.

Jmenuj mi jednu ze strašných událostí za posledních 5000 let, která nebyla spáchána ve jménu Síly. Zničení Alderaanu, Klonové války, Mandaloriánské války, všechno kvůli svítící tyčí ohánějícímu se sedlákovi, který věří v kopu magických nesmyslů. Pánové, Síla ve skutečnosti není magií.

S představením midichlorianů ve Skryté hrozbě jsme Sílu postavili spíše na vědeckých základech. Hehe! Ehm, Georgi, co tu děláš? Nebyly 4 miliardy dolarů, které jsme ti dali, dost, abys ku*va držel hubu? Dobře… nechej sebou proudit nenávist.

Zavři tu vrásčitou hubu, co vypadá jak šourek a vydělej mi nějaký prachy! Samozřejmě, omlouvám se. překlad Lexter

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Rychlost internetu je obmedzena aj vzdialenostou ktoru musia informacie prekonat. Na Zemi je to zanedbatelne, pretoze pouzivame optiku s rychlostou svetla, ktora vzhladok k velkosti Zeme superrychla, no vesmirna komunikacia kde treba prekonat tisicky svetelnych rokov by "nekonecne" zdlhava a neefektivna :) :) :)

30

Odpovědět

Nikdy jsi neslyšel o cestování podprostorem/nadsvětelnou rychlostí?

30

Odpovědět

A čo kvantový internet? Ping 0ms.

00

Odpovědět

Takhle pojaté to je vtipné. Ale facebook a čtění komentářů na internetu je chyba, kterou spousta z nás dělá :-D Pak z toho jsou nervy akorát.

70

Odpovědět

Pobavilo.

40

Odpovědět

děkuji, fakt jsem se pobavil.

70

Odpovědět

Po dlouhé době konečně normální video. To muselo dát hodně velké utrpení ho najít.

115

Odpovědět

Bylo na moje doporučení, tak je to možná tím. :D

61

Odpovědět

Žádné uprchlíky z Alderaanu tu nechceme, měli zůstat na svojí planetě a bojovat!

881

Odpovědět

No, hlavně by mě zajímalo, jak se za tu asi 1s stačil z té planety někdo dostat... :-D

1811

Odpovědět

+Magister_PeditumPrincezna Leia mi dala palec dolů? :-D

134

Odpovědět

+Magister_PeditumNeni Leia náhodou uprchlík z Alderanu?

34

Odpovědět

+Magister_PeditumTeoreticky, ale ta nikam neprchala, protože se na něm nenacházela. Prchat se nedalo, když byla planeta bez varování během několika sekund zcela zničena.

30

Odpovědět

Mickey :D

93

Odpovědět

Překlad je v pohodě, ale za "laserový meč" bych zabíjel... Opravit prosím :)

112

Odpovědět

Já sem idiot... omlouvám se všem, v té chvíli mně to absolutně nedocvaklo, což mě samozřejmě neomlouvá, shame on me!... dík za upozornění :)

260

Odpovědět

Tak z toho by mohl být regulérní hodinový film :D Dobrá práce.

150

Odpovědět

"First shot´s on me - prvni runda je na mne."
Logicky je to prelozene spravne, ale vyznam to ma uplne iny. Kedze sa to tyka priamo strelby v bare, kde dal Han tej hovoriacej zelenine head shot.
Ale zrejme sa to neda inac prelozit...

190

Odpovědět

Překládat dvojvýznamné výrazy z cizího jazyka je jako hádat se s blbcem. Nezáleží na tom, co řekneš, stejně budeš vypadat jako blbec. A proto se mnoho vtipů ztratí v překladu, obzvláště s dabingem. A proto lepší sledovat originál s titulky, kde ti nejlepší překladatelé dokáží i poznámkou na dvojí význam upozornit :))

93

Odpovědět

+jAcBýval bych na to upozornil, kdybych o tom věděl. SW sice mám hodně rád, ale tohle sem si fakt nevybavil... nicméně máš samozřejmě v ostatním pravdu :).

130

Odpovědět

On je to docela oříšek, napadá mě akorát "prvního tam pošli na mě" nebo "zaplatím za to jako první"

50

Odpovědět

Hele Chlebec zdar, tak speciálně překlad pro tebe:
First shot´s on me - Zaplať pol deci a pal do p**e.

13

Odpovědět

Sila je stale magicka. Midichloriani nijak nereprezentuju Silu len vdaka nim niektori ludia ju vedia lepsie vnimat, to je vsetko.

40

Odpovědět

Příliš nudné jak je to dlouhé..

961

Odpovědět

Stejně jako tvůj život.

964