Špatně odezíraná superdebataBadLipReading

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:320
Počet zobrazení:16 896

Americké volby se kvapem blíží a vy se možná stále rozhodujete, kterému z kandidátů dáváte přednost.
Toto video vám s tímto dilematem rozhodně nepomůže.

Přepis titulků

Překlad: Maty www.VideaČesky.cz Levá! Pravá! Debata! Vítejte zpět. Máme pro vás další překvapení. Nyní si naši soutěžící zahrají hru Já umím tohle. Do toho. Já umím tohle... A ještě tohle... A teď všichni!

Ne, to neuzpíváte. Můžete nám také zazpívat, pane Trumpe? Dobře. Já bych nechtěl tlustý dítě, chci mít dítě dokonalý! To není hezké, takhle se navážet do dětí. Musím říct, že jsi debil. - Krá.

- To je blbost. Úplná blbost. Všichni víme, co ten zvuk znamená. Pane Trumpe, je čas na Pět oblíbených. Pět oblíbených! (¡Cinco favoritos!) Začněme. Váš oblíbený herec? Will Shatner. - Nejneoblíbenější? - Eliott Gould. Oblíbený zvuk ptáčete?

- Jak máte rád kuře? - Syrové. A oblíbený parazit? Vši. Pět oblíbených! (¡Cinco favoritos!) Skvěle. Teď otázka pro vás, paní ministryně. Tady se píše, že chcete cosi nechat instalovat do slepých mrtvol. Takhle to nemůžete brát. Občas prostě musíte mít víru. To nedává smysl.

Vůbec. Dává to smysl, když řeknu, že dává. Čas si hrát! Připravte se, všichni, protože nastal čas si hrát! Nastíníme si různé případy a situace a oba soutěžící je musí předvést. Ministryně Clintonová, vy první. Pozdravte svůj idol z letního tábora.

Ahoj, Scotte... Přijdete do Saks Fifth Avenue a začnete si diktovat ceny. Tisíc dolarů vám nedám, tady máte dvacku. Zastáváte se kamarádky na základce. Nemůžeš ji pomlouvat, Amber mi vyrábí dárky. Se třpytkami to vážně umí. Rozmyslela jste se a už nechcete sousedce pomoci najít její děti. Hele, já bych ti ráda pomohla, opravdu, ale fouká tam vítr.

Jste Texasanka, co nechtěně zaparkovala na špatném konci parkoviště. Počkat, sem auta nesmí! Máte dojem, že váš číšník má nad okem šušeň. Uprostřed smíchu vám ochabne obličej. Zmrznul mi ksicht... Skvěle, paní ministryně! A teď si zkusíme pana Trumpa.

Návštěva jižního pólu se spolubydlícím z vejšky. Dívej, Bille, tučňák! Snažíte se přesvědčit brazilského pilota, že dnes není bezpečné letět. Máš starý letadlo! Santosi, je strašně starý! Výslech ptáčka kiwi. Kdepak máš peří, co? Proč nelítáš?

Jste na večírku. Vnímáte hudbu. Hraje hip hop. Rozhlédnete se a najednou vidíte chlápka, co má tři náušnice. Jste komparzista ve filmu M. Night Shyamalana a čtete si noviny. Jasný. Nabízíte bodyguardovi tygří krevetu. Hej, Rocco, nechceš krevetu?

- Je to tygří kreveta. - Je obří. - To zase ne. - Obrovská. No tak jo. Dobrá práce, pane Trumpe. Lidi! Dva jsou nahoře, dva jsou v sedle, vypila jsem to, chutnali jak dřevo. Odstěhuj se do Afriky. Prosím tě, udělej to, protože tam se nikdy nechystám.

No, ale ona vyhrává. Všiml jste si? Tohle je taková sranda. Jako chodit do školy v botách z dovozu a skvěle sladěným oblečku. O tomhle se bavit nebudeme. Je čas na upřímnost! Co kdybyste si řekli, co si o tom druhém opravdu myslíte? Bude to fakt hnusný, aspoň bude legrace. Ták. Pan Trump chce asi začít.

Nelíbíš se mi, máš hnusný jméno, vůbec tě nemám rád. Moc hezký. Já tě taky nenávidím. Máš tak blbý vlasy... Letí po mně víc kluků než po tobě. Sama by sis chtěla líznout. Chceš mi lízat nohy a nemysli si, že jsi v bezpečí. To je šílený.

Volejte policii, Donald se konečně ukázal. Teď jsem si vzpomněl, že musím k zubaři, tak to tu zabalíme, ať stihnu dojíst svůj salát. Zazvonila jsem, když kámoši mí zranili se, á... Nikoho nepotřebuju. Jo! Tak. Musíme jít. Levá!

Pravá! Debata! Pane Trumpe, byl jste to vy, kdo řekl, že černoši neradi muškát? No, když se podíváte celostátně, tak ho moc nežerou. Páni!

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Víc tohoto! :-)

41

Odpovědět

Jak to delaji, ze se jim tak i hybou usta?

23

Odpovědět

V tom je právě pointa. Celý tenhle YouTube kanál je postavený na tom, že předabovávají různá videa a jednotlivým aktérům vkládají do úst podobně znějící slova, tak aby to vypadalo, že je doopravdy říkají. Dost často z toho vznikají nesmyslné věty, ale kouzlo tkví právě v tom, že jim pasují do pusy. :-)

70

Odpovědět

dej si tu najit game of thrones to taky delali :) a je to tu.. Středověký zábavní park

01

Odpovědět

:D strasne se mi libi predelana debata Dirty Dancing :D
https://www.youtube.com/watch?v=qZJncYeVFwQ&feature=share

31

Odpovědět

Odpovědět

Dělat si srandu z někoho kdo bude nejmocnější člověk na planetě? Jako se Zemana to chápu ten nemůže vůbec nic ale prezidenta USA bych se bál.

247

Odpovědět

Sranda a humor nema a nepozna hranice. Cierny humor ftw :)

32

Odpovědět

Ty snad neuděláš nic správně, do p****e! Zítra tě čeká těžká zkouška ohněm v ostře sledované diskuzi pod novým videem Olivera, kde se budou srocovat tvoji nabuzení konkurenti, celí nadržení na ovládnutí titulu nejlepšího trolla webu a ty zatím plýtváš energií, časem i "nápady" na podprůměrné trollení pod nějakým blbečkem, který předaboval dva tragické kandidáty na amerického prezidenta? Rozhlídni se, vidíš tady někoho z tvé konkurence? Čteš tady nějakého jiného trolla než sám sebe? Ne? Proč asi? Protože za sebou mají celodenní pilnou přípravu na zítřejší boj o moc, zatímco ty tady ještě po půlnoci mačkáš klávesu F5, abys skrze palce dolů viděl, že se ti to opět nepovedlo. Jdi se vyspat, zítra musíš přijít s něčím velkým, nebo v tom zápase nemáš sebemenší šanci a k vysněnému cíli, který jsem ti vytyčil, dosažení průměrnosti, opět ani nepřičichneš.

A pamatuj si. Kvantita není kvalita! Kvantita není kvalita! Ať tě tam zase nečtu úplně všude! A ráno vypij syrové vejce a dej si krvavej steak...

591

Odpovědět

+Mentor podprůměrných trollů aka "Hihihi"Uzasne, brilantni, prectu si tvuj koment jeste nekolikrat a ted sup sup na kamikadzeho pod oliverem. Doufam, ze tam najdu

00

Odpovědět

to musí dělat přes nějaký program :D

19

Odpovědět

Když dneska obyčejný člověk nemůže něco vysvětlit tak za to může program, ve středověku to bylo zase čarodějnictví. Zajímavé.

270

Odpovědět

Nevíte prosím kde bych našel obě debaty v záznamech? Stačí v AJ

10

Odpovědět


Odpovědět

+Lumex...Díky moc, já je nemohl nikde najít.

11

Odpovědět

ten zamrzlej smích je tak autentický :D

290

Odpovědět

skoda ze je to jen fake hned by ta politika byla veselejsi:)

200

Odpovědět

Trump byl taky předabovaný? Připadal mi stejný jak normálně :D

624

Odpovědět

Good point! :-D

181

Odpovědět

ta sedla:)

140