Thumbnail play icon

Špatně odezíraná superdebataBadLipReading

Přidat do sledovaných sérií 8
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:313
Počet zobrazení:12 066

Americké volby se kvapem blíží a vy se možná stále rozhodujete, kterému z kandidátů dáváte přednost.
Toto video vám s tímto dilematem rozhodně nepomůže.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Víc tohoto! :-)

41

Odpovědět

Jak to delaji, ze se jim tak i hybou usta?

22

Odpovědět

V tom je právě pointa. Celý tenhle YouTube kanál je postavený na tom, že předabovávají různá videa a jednotlivým aktérům vkládají do úst podobně znějící slova, tak aby to vypadalo, že je doopravdy říkají. Dost často z toho vznikají nesmyslné věty, ale kouzlo tkví právě v tom, že jim pasují do pusy. :-)

60

Odpovědět

dej si tu najit game of thrones to taky delali :) a je to tu.. Středověký zábavní park

01

Odpovědět

:D strasne se mi libi predelana debata Dirty Dancing :D
https://www.youtube.com/watch?v=qZJncYeVFwQ&feature=share

31

Odpovědět

Odpovědět

Dělat si srandu z někoho kdo bude nejmocnější člověk na planetě? Jako se Zemana to chápu ten nemůže vůbec nic ale prezidenta USA bych se bál.

245

Odpovědět

Sranda a humor nema a nepozna hranice. Cierny humor ftw :)

32

Odpovědět

Ty snad neuděláš nic správně, do prdele! Zítra tě čeká těžká zkouška ohněm v ostře sledované diskuzi pod novým videem Olivera, kde se budou srocovat tvoji nabuzení konkurenti, celí nadržení na ovládnutí titulu nejlepšího trolla webu a ty zatím plýtváš energií, časem i "nápady" na podprůměrné trollení pod nějakým blbečkem, který předaboval dva tragické kandidáty na amerického prezidenta? Rozhlídni se, vidíš tady někoho z tvé konkurence? Čteš tady nějakého jiného trolla než sám sebe? Ne? Proč asi? Protože za sebou mají celodenní pilnou přípravu na zítřejší boj o moc, zatímco ty tady ještě po půlnoci mačkáš klávesu F5, abys skrze palce dolů viděl, že se ti to opět nepovedlo. Jdi se vyspat, zítra musíš přijít s něčím velkým, nebo v tom zápase nemáš sebemenší šanci a k vysněnému cíli, který jsem ti vytyčil, dosažení průměrnosti, opět ani nepřičichneš.

A pamatuj si. Kvantita není kvalita! Kvantita není kvalita! Ať tě tam zase nečtu úplně všude! A ráno vypij syrové vejce a dej si krvavej steak...

591

Odpovědět

+Mentor podprůměrných trollů aka "Hihihi"podozrivo moc o tom vies, nahoda? neverim

07

Odpovědět

+hovadoTebe bych zde nečekal, hovado. Přišel sis omrknout konkurenci před zápasem? Nervozita? Měla by být. Řeknu to takhle, Morce je sice ztělesnění podprůměrného trolla, člověka bez elementárního talentu na trollení byť vlastní mámy, ale týden jsem ho školil a dnes přijde s něčím velkým. Místo zastrašování konkurence se jdi raději sám připravit, abys pak nebyl nemile překvapen.

Vím o tom hodně z jednoho prostého důvodu, bojoval jsem už ve spoustě válek trollů napříč diskuzemi celého světa. Nyní už nemám ambice stát se nejlepším trollem, musím předávat zkušenosti nastupující generaci, aby vlajku trapnosti nesla nová krev. Ta nová krev má prozatím kvalitu jak z použitého tampónu, ale proto jsem tady, abych s tím něco udělal.

121

Odpovědět

+Mentor podprůměrných trollů aka "Hihihi"tak sa snaz a nevypisuj tu pseudohumorne litanie

06

Odpovědět

+hovadoJá se ale o nic vtipného nepokouším, hovado. Radím mému svěřencovi jak uspět v dnešní bitvě trollů. Fakt, že i přesto jsem vtipnější než ty, to je věc druhá. Nezaměňovat, prosím.

41

Odpovědět

+Mentor podprůměrných trollů aka "Hihihi"uz to ze sa povazujes za vtipneho hihhii , nezamnenovat trapnost za humor prosim

02

Odpovědět

+Mentor podprůměrných trollů aka "Hihihi"Uzasne, brilantni, prectu si tvuj koment jeste nekolikrat a ted sup sup na kamikadzeho pod oliverem. Doufam, ze tam najdu

00

Odpovědět

to musí dělat přes nějaký program :D

19

Odpovědět

Když dneska obyčejný člověk nemůže něco vysvětlit tak za to může program, ve středověku to bylo zase čarodějnictví. Zajímavé.

270

Odpovědět

Nevíte prosím kde bych našel obě debaty v záznamech? Stačí v AJ

10

Odpovědět


Odpovědět

+Lumex...Díky moc, já je nemohl nikde najít.

11

Odpovědět

ten zamrzlej smích je tak autentický :D

290

Odpovědět

skoda ze je to jen fake hned by ta politika byla veselejsi:)

200

Odpovědět

Trump byl taky předabovaný? Připadal mi stejný jak normálně :D

624

Odpovědět

Good point! :-D

181

Odpovědět

ta sedla:)

140
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)