Světélkující loutka s bodlinamiBarnaby Dixon

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:3 710

Po delší době nám Barnaby Dixon představí novou loutku, na které v poslední době pracoval.

Přepis titulků

Ahoj, tady Barnaby Dixon, tak tohle je další loutka, na které pracuji posledních pár týdnů. Nejvíce teď připomíná hrabáče nebo něco takového. Kdyby se dokázal smotat do klubka, mohl by to být pásovec. Taky jsem navrch přidal tyto bodliny, takže to může připomínat dikobraza, je to taková směs několika různých tvorů. Ale nejspíš se jedná o savce, takže bude mít specifický druh chůze. Přední noha jde vpřed a společně s ní zadní noha na opačné straně.

Je to docela obtížné, zkuste si to doma. Palec jde společně s prsteníčkem a ukazováček jde společně s malíčkem. A tak se to opakuje, je to celkem těžké, ještě jsem si na to nezvykl. Taky zkouším různé pohyby jako drbání se na nose nebo čištění vlastního těla. Taky jsem zkoušel pohyby, které nejsou zas tak běžné. Zjistil jsem, že třeba stoj na rukou vypadá celkem dobře, mrkejte na to.

Dost se mi líbí jeho nos, myslím, že je to dobrý nápad, udělat z prostředníčku takový výrazný rypák. To světélkování je moc pěkné a je ještě pěknější ve tmě, takže zhasnu a zapnu jen UV světlo. Mrkejte na to. Loutku ovládám jen jednou rukou, takže tu druhou mám volnou, můžu tak s loutkou mnohem lépe pracovat. Je velice hravý.

Tahle kamera umí i zpomalovat, tak se podívejme na pár zpomalených záběrů. Čau, Matyldo. Modrá kočka, máme modrou kočku. Matylda říká, že můžete odebírat tento kanál. Taky říká, že pokud chcete vidět videa ze zákulisí, tak je najdete na mém Patreonu. Díky, Matyldo. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A já si myslel, že Sasori v reálném životě neexistuje. Snad Barnaby z videa nemá stejný osud rodičů jako Sasori. Protože dalšími loutkami by byli jeho mrtví rodiče...

Sasoris Past

00

Odpovědět

Naprosto super, uplně jako z těch her v nový době, to by se tam i hodilo, a ty pohyby jsou tak reálný, že když neni vidět paže, je to uplně jako CGI animace.

20

Odpovědět

Mrkni i na jeho hmyzí loutku. To je ještě lepší.

Hmyzí loutka

00

Odpovědět

To vypadá skvěle :D Zajímavý nápad, určitě tím člověk procvičí jak mozek tak ruce. Určitě bych si jednu koupil kdyby ti šlo D:

90

Odpovědět

Odpovědět

všechno na světě nemusí být nutné, někdy lidi dělají i dobrovolný věci jen tak, víš , myslim ... pro radost? nejsme v gulagu.

20