Dabchick: Modrá moč na letištiBarnaby Dixon

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
55 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:3 682

Dabchick vám dnes ukáže, jak zabít přebytečný čas na letišti a navíc se pochlubí se zcela novým zobákem.

Přepis titulků

Jsem na letišti Heathrow s další dávkou času na zabití. A jo, Skittlesky pořád stojí 3 libry. Všimli jste si na mě něčeho nového? Můj zobák byl špičatý, teď je více zakulacený. Díky tomu je snazší procházet přes letištní kontroly. Navíc je menší šance, že bych bodl malé děti... do krku. Můžu ochutnat tuňákový toast? Teď máme široký sortiment věcí, které můžeme dělat.

Můžeme sledovat náhodné lidi nebo se dívat na tento umělecký kus kovu. Vidíte ty písmena KA za jeho jménem? To znamená, že chodil na Královskou akademii. No... A nebo můžeme hodinu blbnout na eskalátorech. Jo, to asi uděláme. Vidíš, nezdá se, že bychom jeli moc rychle, ale když seskočím, tak se vzdalujeme celkem rychle.

Tohle je stejně jen na zahřátí, tady dole to začne být hustý. Když přesně neodhadnu čas na seskok, tak budu na kousky. A teď! Vem ten batoh, popadni ho! Podívej na něj. Ještě před chvílí se tady vesele proháněl, ale teď ztratil sebevědomí. No tak, kamaráde, buď sám sebou.

Kamera tě nebude soudit. A už letí. Bude v pohodě. Máme ještě půl hodiny, takže si klidně můžeš zajít na záchod, pokud potřebuješ. Mužský panáček je napravo a ukazuje vlevo, ženský panáček je vlevo a ukazuje vpravo. Tomu říkám špatné značení. Podívej, osoba před námi měla modré čůrání. Možná to byl ufoun. Nedívám se, ale bude to trvat dlouho?

Velká, nebo malá... bože. Použij dneska levou ruku, jo?

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No. Pro dnešek internetu stačilo. Zase jsem zašel moc hluboko

92

Odpovědět

Na VČ hloubku nenajde maaaan! Minimálně 4chan a to je špička.

01