Dabchick seká trávuBarnaby Dixon

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:110
Počet zobrazení:3 875

Dabchick je jedna z mnoha loutek, které vdechnul život Barnaby Dixon. Zároveň je jedinou loutkou z jeho sbírky, které věnoval celou sérii videí ze života.

Přepis titulků

To jako vážně? Ty sis koupil stolek do postele. Možná že zvedne tvou produktivitu... ale spíš je to důvod, proč nevylézat z postele. Co se to tam vůbec píše? Nemocniční jídelní stolek. Ty dylino... Mimochodem, proč lenošit doma, když můžeme lenošit venku?

Slunce svítí. Květiny kvetou. Chodník je teplý jako... tepláky. Dáme si nohy na stůl a budeme vstřebávat... Moment, tvoje máma vážně řekla, že máme posekat trávu? Sakra práce s tebou, nikdy jsme neměli vylézat z postele! Věřil bys, jak je krutá?

Já vím, že vaří, uklízí a má nás dva na krku, ale to neznamená... že se promění v dominu, kdy se jí zachce. No nic... Počkej, počkej... zastav! Málem jsi přejel sedmikrásku. Jestli pak to není symbol vzdoru? Jezdíme si tady v tom burácejícím obrněném vozidle... snažíme se ovládnout celou krajinu...

a tenhle osamělý odpůrce nám stojí v cestě. No, myslím, že tahle rebelie s tebou začíná a taky končí. Nedovolím, aby se z tebe stala mučednice... místo toho tě tady odložím a až skončíme, tak tě vrátím zpátky. Ať žije krutovláda! Co zas? Podíváme se na to. Kde by mohl být pr...

Zasekla se tu tráva. Běžný postup je takový, že tam prostě strčíte hlavu... nacpete si plnou pusu trávy a taháte ji ven. Já vím... Vím, co dělám. Moment, máme tu další protestanty. Doufám, že nepokládají můj soucit za slabost.

Jsou tu někdě poblíž nějací zástupci OSN? Asi ne... leda že by ona byla. Ne, to je hloupost. Pojďme ty hipíky rozsekat!

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dost dobrý :D

30

Odpovědět

Nádherný video. :)
Rozhodně doufám, že uvidíme víc dílů.

112

Odpovědět

Odpovědět

Takový spoiler! To mělo být překvápko. :D

20