Dabchick se opilBarnaby Dixon

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:3 488

Dabchick se nyní vydává opilý na procházku po zahradě a objeví tam skvělou věc, možná ještě lepší než alkohol.

Přepis titulků

Tak jo, vy mladí zobáci, je čas na Dabchicka! DABCHICK SE OPIL Zavři zobák! Vůbec by se to nedozvěděli, kdybys jim to sakra neřekl. Co budeme dělat? Podívej, podnožka. Ahoj, malý červíku. Jak se máš?

Promiň... šiši, nechtěl jsem tě rozhodit. Po celé zahradě je tolik kočičích bobků. Už se dostala do toho věku, kdy si vyhrabe díru a vykadí se dva metry od ní. To mi chceš vážně říct, že tenhle napěněný sopl vytvořila a stále ho obývá... jak jsi to nazval... pěnodějka? To sis dělal srandu, že jo? Hajá! Hajá! Hajááá! Ha...

já! Rozsekám ten květináček na cucky, sleduj. Ale ne, vrací úder. Slez ze mě, ty jeden... hajá! Mám hlad, asi sním tuhle houbu. Ze kterých houbiček se můžu zpražit? Prostě jich sním co nejvíc. Jedna z nich musí být ta pravá. Konečně se někam dostáváme.

Koukej na toho čmeláka, má na sobě žlutou i oranžovou. A hele, ta tvoje pěnodějka vážně existuje. Prosím, přijmi tento list jako mou upřímnou omluvu. Sice mi spadl na zem, ale měl by sis ho vzít, je tvůj. Chci, aby sis ho vzal. Promiňte... že jsem praštil vaši mamču. Koukej, polobohyně. Přeje si, abysme ji následovali.

Dovedla jsi nás do těchto křovin, má paní. Ale... proč? Čeho se tu staneme svědky? Zrození nové hvězdy. Jaká to pocta!

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pěkný kus kreativní práce. Chápu že když ve videu neřeknou milionkrát "f**k, s**t, bitch" tak to pro někter návštěvníky není "to pravé" video.

10

Odpovědět

Já myslím, že se spíš pěkně opil autor, než to video natočil :D

11

Odpovědět

Loutka pekna video strasny

02

Odpovědět

Já normálně doufám, že jsem vlezl na videačesky jen v blbem snu a proto jsou tu takové rakovinotvorné videa.
To točí dítě v dospělém těle ne ?
Jaký druh videa to má být ? Jaký ?! Co to je ?!!!! To je humor ? Nebo psychedelic troll ? Co je tohle za svět do řiti?
Cítím zkázu. Cítím jebung mého mozku. Těžké přírazy. Takový jebung, že cítím nárazy na všech vnitřních stěnách mé lebky. Takový jebung, že čekám kdy mi z toho tlaku vystříkne krev na monitor. Tohle je hanba. FUJ!!! Doprdel fuj na tohle video !!!

58

Odpovědět

Normalne citim ze sa mi aktivovala rakovina s toho.

56