FarmářBee a PuppyCat (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:3 804

Druhý díl dál rozvíjí příběh. Uvidíme, jestli se Bee podaří získat peníze na chybějící ingredienci a podíváme se na další podivnou planetu.

Přepis titulků

BEE A PUPPYCAT FARMÁŘ Puppycat! Nekoukej! Pí-píp! Brigádbote, nekoukej! Fajn, teď klidně koukej. Zdravím, vás jsem tu nějakou dobu neviděl. Skvěle voníte.

Jako doma vařené jídlo. A doma spálené jídlo. Brigádbote stačilo, nemáme moc času, jsme tu rovnou ze záchoda... Fuj! A tys mi sahala na obličej. Moment, umyla sis ruce? Není čas mýt si ruce, potřebujeme rychlý prachy! Fuj! Dobře, mám tu hlášenou jednoduchou brigádičku na Rosoltce.

Z nějakého důvodu se do toho nikomu nechce. Během přiřazování uniforem nehýbat! Kapsičky navíc! Kouzelný kapsičky! Mám vám zajistit odvoz? Na to není čas, mažem! Ty běháš tak pomaličku. K čemu jsou ti vlastně nohy...

Kde mám žvejku? Jste tu vy dva kvůli... Jo, jo, na brigádku, co máme udělat? Z druhé strany mé sladké klepavé planety, na vrcholku šlehačkové kaluže, je překrásná cukrová třešeň. Jasan, takže ji chceš, nebo tak něco, já pádím, Puppycat, čekej, máš krátký nožky. Slez!

Bee je na tom záchodě už pěknou chvíli. No a? Deckarde, nepřijde ti zvláštní, že ještě nedospěla? Jen je teď pro ni těžký najít práci, co by jí seděla. Všichni jsme se nenarodili jako počítačoví experti. To jsem nemyslela. Hele, viděla jsem tvůj přijímací dopis. Šmíráku!

Kdo je nedospělej teď? Vím, že máš Bee rád. A ona tebe taky. Ale pokud zjistí, že odkládáš budoucnost, jen proto, že tu dřepíš a hledáš důvody, proč se o ni starat, myslím, že se bude cítit hrozně. Vypadá to, že si tě ten had oblíbil. Nebo má možná jen hlad.

Ta třešeň je jediným zdrojem potravy pro má zvířata. Půjdu mé spolubrigádnici pomoct dostat ji sem. Ne. To není vůbec nutné. Třešeň je ve skutečnosti jenom způsob, jak dostat hnojivo k mé skutečné úrodě. Vy jste jí ale žádné hnojivo nedal. Ona je to hnojivo. Hezounký. Puppycat!

Moje žvejka! Puppycat, pozor! Ježkovy, ty jsi... težký. Čoveče, tys přibral. Co to? Farmář chytá duše do želatiny, aby rostla. Předpokládám, že by tě třešeň po doteku vcucla...

Není čas, dej sem mou žvejku! Pitomá fórová třešeň! Pitomý kapsičky! Pitomý, pitomý, pitomý! Pitomá žvejkačka! A tak z oběti jednoho vytryskl dar života pro další. Tak jako jehňátko je položeno v zem, maso bude hnít, ale duše živí úrodu. Ty děláš z lidí žrádlo pro zvířata?!

Ty jsi tu? A přesto se můj dobytek krmí? Má nevinná zvířata! Netrestej je za mou nerozvážnost! Já... hele, zabila jsem tvoji poťapanou třešnozrůdu, ale tahle žvejka, funguje líp, než lidi. Nyní zaplať! Mou platbou mělo být sladké objetí smrti.

A věčný domov pro tvou duši. Kušuj. Beru si tohle. Kdybys neměl ty zvířata, zavraždila bych tě! To sladké objetí... žvýkačky. Haló? Ach jo, jsme zpátky pozdě. Božácký.

Fajn, půjdeme. Vím, slíbila jsem ti koženou bundičku, ale protože jsme nedostali zaplaceno, musela jsem tak trochu jednu předělat. Dobrá, takže otevřít oči. Jéj, je to moje stará dětská bundička! Mám v kapsách třpytky. No jasně, vždyť je to překvapení. Je hezká.

Děkuju ti. Není zač. Posera Z běhání jsem vždycky utahaná...

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Za mě super, a rád bych viděl další díly :)
I když chápu že se to nelíbí zdaleka všem. Snadná rada: tak se na to nedívejte ;)

104

Odpovědět

Dost slušný psycho. Škoda jen že zbytek seriálu neuvidíme.

08

Odpovědět

Opět skvělej díl

102

Odpovědět

Snad najlepsie co som doteraz videl. Krasa detstkych snov ta predstava a vynaliezavost nema hranic.

87

Odpovědět

Kdo mi dal dizlajk j**e ti?

78

Odpovědět

Kdo mi dal lajk j**e vam?

66

Odpovědět

z takovych silenych serialu mam radsi rick a mortx nebo brickleberry. tady se nejak ztracim o co tam jde :d

41

Odpovědět

Doufám, že stačilo.

417

Odpovědět

mě se to líbí

224

Odpovědět

Pri trave v pohode...

51

Odpovědět

:D tak to ale nebylo v popisku

20

Odpovědět

Sracka

218

Odpovědět

k******a!!!

518