Doktor Lízátko

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:421
Počet zobrazení:6 362

Když prozatím skončili Odvážní válečníci, přinášíme vám krátké animované filmy z dílny Cartoon Hangover. Jako první můžete zhlédnout Doktora Lízátka, super jednorožce, který rád kope.

Přepis titulků

DOKTOR LÍZÁTKO Ó, ty máš ale velké oči. Nejlíp na ně použít slzný plyn! Jen ho musím protřepat. Ou, čau kámo. Chceš taky? Jsou tu studené řízky, čerstvý koláč... Tahle čalamáda je domácí, aspoň myslím. Je skvělá! Jak dlouho už tím trpíte? To ale není dobré. Dobré odpoledne.

Jsem doktor Lízátko. - Co mu je? - Nemám ponětí. - Dobře. Ptáčínci, jeho kartu, prosím. Pan Rawwwwrrrghhhahhrrahaharrraaarraaarrrrrra. Mohu vám říkat pan Rawr? Prosím, pan Popcorn Žvýkačková Posypka je můj otec. Mně můžete říkat... Doktor Lízátko! ...nebo doktor LOL, ale to jen o víkendech. Něco uvnitř mi říká, že mám poslechnout vaše nitro.

Ptáčínci? Pomozte mi! Je tu taková tma... Kdybych se dostal do tlustého střeva, byl bych volný! Nejseš cool. Nehraj si na hrdinu. Stanovil jsem diagnózu. Uvnitř bříška zuří vám rozmíška! Pane Rawre, vaše bolesti břicha jsou výsledkem vaší diety. Mluvící zvířata tropí neplechu ve vašem trávicímu systému. Soudíc dle vašeho stavu, řekl bych, že jste jich pár snědl. Tento doktor předepisuje naléhavou operaci!

Nebojte se. Neboť nejsem jen tak ledajaký jednorožec. Jsem... jednorožčí doktor! - Sestro Keksová? - Ano, doktore? - Připravte operaci! - Ach, mám použít ptačí anestetikum, nebo plazí? - Paleontologové na toto téma debatovali. - Keksová! Pane Rawre, pro vás před operací žádnou svačinku. Ale my si svačinku dáme.

Coco, přines svačinový tác. SUPER MAGICKÝ DUHOVÝ KOP! Sestro Keksová, doneste mi mé chirurgické nástroje. Ptáčínci, potřebuji doktora Vy Víte Koho. Prostě leťte. Musíte vědět, že je to choulostivá operace... a kopyta nejsou vhodná pro typ práce, kterou potřebujeme. Proto jsem zavolal pro další pár rukou.

- Pojďme toho krocana otevřít. - Coco! Co si myslíš? - Jsi jenom praktikant. - Dobře. Smím vám představit... doktora Dřevorubce. - Můj ty... - Och, ten muž je šíleně krásný. To není muž... To je Doktor! No jo... je velice atraktivní. Ne že by byl jednorožec. Takže... co je to tu za lívance a kaště? Tento masožravý druhohorní kasuár je plný lesních obyvatel.

Podívejme, přivedls svého kamaráda doktora Očividného a on přivedl svého kamaráda doktora Veseláfaktaodinosaurech. A tys přivedl svého kamarádka doktora Mámroha. Doktor Očividný dostává svému jménu. Doktor Lízátko dostává svému jménu.. což je... doktor Lízátko. Ptáčínci, vydrhněte nás. Píchněte prstem na tuto anestetickou jehlu a počítejte pozpátku od 100.

Krystal bude ukazovat, zda je stabilní. POJĎME BÝT LÉKAŘŠTÍ! Doktore Dřevorubče, začněte s řezáním. - Co se děje? - Někdo mi právě usekl ruku! - Moc se bojím... Doktore Dřevorubče? Co se děje? Uvnitř jsou malá žvížátka. - Co když jim ublížím? - Musíme jednat ihned, - nebo toho dravce ztratíme!

- Přicházíme o něj! Doktore Dřevorubče, udělejte něco! Kašlete na ta lesní stvoření! Dokončete tu práci! Je to práce pro sekeru! - No, mé zaměstnání je sekání. - Ztrácíme ho! To stačí! Pane Rawre, dovolte mi, abych vám vydupl vnitřnosti. SUPER MAGICKÝ DUHOVÝ KOP! - Otevřete oči, pane Rawre. - Jak se cítíte? Achojky, ty malá veveluško...

Fuj, nemůžu uvěřit, že ses mi líbil. Pane Rawre, chápu, že jste sem nedávno imigroval, ale máte problémy s adaptací. Tady je pár informačních letáčků. "Učíme se savcovsky" a "Koho nejíst: masožravcův průvodce magickými stvořeními. Pokud mluví, běžte dál." Dobrá, týme, další lékařský zázrak. - Až příště nemocný zavolá...

- Ach ne... - nebo je zbito bezbranné zvíře... - Teď to nedělej! Tohle je... doktor Lízátko! Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Málo trávy .... ok LSD will be fine :-D

60

Odpovědět

Je to až moc smysluplný na můj vkus ... -_-

120

Odpovědět

Chtěl bych podotknout, že v čase 1:45 by bylo podle mě lepší slovo "diet" nepřekládat jako dietu, ale jako stravu :)
Např.: Pane Rawr, vaše bolesti břicha jsou důsledkem (výsledkem) vaší stravy.

140

Odpovědět

miluju tyhle šílenosti :D válečníky, teď i doktora lízátko, jednorožce charlieho :D

111

Odpovědět

Nevím, jak ostatní, ale mě to fakt pobavilo :D :D
(ps. jsem uplně čistej)

703

Odpovědět

OMG ?!? co to bylo?

170

Odpovědět

Není to tak šílené jako Válečníci, ale i tak to byl super kraťas.

163

Odpovědět

Doktor Lízátko a Charlie by byli skvělá dvojka. :D Není to tak WTF jako Válečníci, občas to dává smysl, i když trochu zvrácený. :) Těším se na další kraťas.

593

Odpovědět

Už se fakt těším na třetí sérii Bravest Warriors season 3

233