Naše nové elektrické mravy

Thumbnail play icon
58 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:450
Počet zobrazení:6 148

Po delší době vám přinášíme novou porci šílenosti! Kraťas od Cartoon Hangover.

Přepis titulků

NAŠE NOVÉ ELEKTRICKÉ MRAVY Cink, cink. Obchodní kočko, jsem tu na schůzi akcionářů. Hezky načas. První otázka: platí pořád schůzka v šest na želé sendviče? Zrovna je ohřívám v hlavě... použitím Síly mozku! Želé džém! Dobře. Za mě je to vše. Něco nového u tebe? Hm, našel jsem tohle hloupé dítě.

Hloupé dítě? Čí hloupé dítě? Nevím. Leželo na zemi a bylo hloupé, tak jsem ho zvedl. Budeme tvými rodiči, dokud nenajdeme tvé pravé hloupé rodiče. Hloupé děti jsou drahé a špatné pro obchod. Jak můžeme tuto krizi zvrátit? Mě se neptej. Ty jsi Obchodní kočka. Ano, já jsem Obchodní kočka. Měli bychom do dítěte investovat peníze pro budoucí zisk.

Na. Dej mu do pusy tyhle dolary. - Vytváří nějaký zisk? - Fůj, vytváří něco... Tohle není dobré. Někdo by mohl říci, že je to opak dobrého. Myslíš si, že je to dítě... zlé? Od příchodu toho dítěte propadla naše likvidní aktiva o 80000 %. Pokud to tak půjde dál, budeme mít na konci čtvrtletí aktiva v mínusu. Douglasi, běž najít tomu Voodoo- dítěti rodiče, než nám zruinuje firmu.

Nebo se ho zbavím... sám. Ale... kde jsou? To bylo dobré, ale jseš s rytmem trochu napřed. - Počkej si na arpeggio. - Strašidelné dítě přichází! Wendy! Pouštíš děti hustějc než tvůj robot písničky. Na co máš to dítě? - Hledám mu domov. Je tvoje? - Ne. Je roztomilé.

A lepkavé... Ušpinilo se od mého želé džemu. Želé džém! Ulepkává dětí. Počkej, proč sis myslel, že je moje? Nedělej Zagorku, Wendy. Obchodní kočka mi řekla všechno o tvém dětském vězení. Prosím, nenazývej mou dělohu dětským vězením. Nestřílej! Vyzradím vládní tajemství! Douglasi. Zakoupil jsem tento drahý tank, aby nás chránil před finančním bankrotem.

Shodou okolností jsme právě zbankrotovali. A je to chyba toho dítěte. Odevzdej ho jeho tatínkovi nebo... mamince... nebo oběma! Možná ho dej dovnitř děla tohoto tanku. - Hlasuji proti nápadu s tankovým dělem. - No, já hlasuji dvakrát pro. Žádná tanková děla, Obchodní kočko. Svolávám mimořádnou schůzi akcionářů. Svolání povoleno.

Můžeš vstoupit. Promiň, Wendy. Jen pro akcionáře. Dlužíš mi asi 12 dolarů, Obchodní kočko. Což znamená, že v podstatě vlastním většinu firmy. Žádné holky. Páni, je tu opravdu teplo a vlhko. Jop. Konec habaďůry. Už si to dítě nemůžeme dovolit. Potřebuje domov, aby neleželo na zemi.

- Měli bychom se o něj postarat! - Jestli se toho dítěte nezbavíš, zbavím se ho za tebe já! Nejdřív budeš muset projít přese mě, Kočkomuži! Vypadá to, že si tu někdo říká o podlitiny... Tomu dítěti kručí v žaludku. Nemáte nějakou dětskou výživu? Třeba kašovitou ovocnou marmeládu? Kašovité ovocé! Kašovité ovocné marmelády. Co? Nemůžeme najít tvé rodiče, ale ani si nemůžeme dovolit tě krmit.

Je to prostě cenná komodita. No... tohle bude asi... sbohem. Tady máš nůž, kdyby tě obtěžoval nějaký pobuda. Poslouchej, dítě. Vybuduj si vlastní cestu do budoucnosti. Spoléhej jen na sebe. Víš, spousta dětí bez rodičů se stane naprosto skvělými dospělými. Tak.. to udělej. Dospěj a buď skvělé. Nech ho jít, Douglasi.

Teď je to dítě železnic. - Je volné. - To není správné! - Měli jsme ho vychovat jako vlastní. - Douglasi, tomu dítěti je lépe na kolejích než s námi. Byli bychom hroznými rodiči. Házel jsem s ním jako s míčem. Já mu dal svůj nůž! Víš, jak to bylo nezodpovědné? Bez nás má to dítě trochu větší šanci vyrůst v pohodě. Otřesní rodičé. Dali nůž dítětí! - Zapomněli jsme vypnout ten tank.

- Nejdřív si dáme želé džem a pak se postaráme o vraždící tank. Ti debžoti mi rozbili duhů! Je to fakt škoda. Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je taková kravina, až je to geniální!

51

Odpovědět

Já chci zpátky Bravest Warriors. Teď. Hned. !!!!! :(

43

Odpovědět

dafuq? 4:47 z meho zivota je nenavratne pryc..

32

Odpovědět

Tady není pochyb, že velká část inspirace šla z Adventure Times

11

Odpovědět

wtf to hodnocení tady jsou fakt jenom samí dementi

25

Odpovědět

Douglasi, zakoupil jsem tento drahý tank aby nás chránil před finančním bankrotem. Shodou okolností jsme právě zbankrotovali.

1030

Odpovědět

ty vole na toho zmrda co to dislajk si počkám dostane slušnou sodu s vepřovim

227

Odpovědět

ok už vás je šest kompfasujete z***i

213

Odpovědět

Ty nechápavé komentáře jsou nějaký hromadný pokus o trolling? Nebo je úroveň zdejších diváků skutečně tak nízká...? Ovšem nedivil bych se po tom, co se tu glorifikuje např. ty velmi duchaplné žvásty dvou pubertálních taťíků...

45

Odpovědět

Ahoj VideaČesky nechtěli by jste začít překládat od Cartoon Hangover Bee and puppycat ? Je to nový super seriál od Natashi Alegri.
(viz ukázka na začátku)
Nebo občas přidat nějaké video od ADHD kanálu na yt ?
:-) Díky

63

Odpovědět

cOžE?

60

Odpovědět

Tohle video je super prevence proti Alzheimrovi. Blbý 4 minuty a pořád vás to nutí přemejšlet o tom, co se tam kur*a děje.

343

Odpovědět

Nemysleli ve video spíše "dump baby" místo "dumb baby" ?

72

Odpovědět

Hovadina... :-(
Ale ta kočka má hodně dobrého dabéra.

63

Odpovědět

Come on... vážně se vám tohle zdá stupid? :D
Už sem tu viděl pěknou řádku nesmyslů ale řekl bych že tohle je jeden z těch povedenější. Já sem pro další díly, každému po chuti a na tento seriál je fakt potřeba zvláštních chutí ale určitě tady nejsem jediný kdo je trochu jebnutý..
Vždyť v tom jsou stejné nesmysli jako u Bravest Warriors a jediný rozdíl je, že tam jsou opakující se postavy a "příběh" a samozřejmě catbug :3

335

Odpovědět

O.o

11

Odpovědět

Mohli by jste přeložit někdy trilogii: Don´t Hug Me I am Scared? Je to pořad, který naučí děti zajímavé věci například o manženství. https://www.youtube.com/watch?v=sXOdn6vLCuU

34

Další