PlážBee a PuppyCat (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:86
Počet zobrazení:3 326

V dnešním díle si Bee odpočine od domácích starostí, trochu nechtěně se podívá na pláž a spřádá plány na budoucnost. Za všechno může Překrásný Patrik, Puppycat se snaží pomoct a do toho... krab.

Přepis titulků

BEE A PUPPYCAT PLÁŽ Panečku, ten salát vypadá výborně! Co máte vy? Jogurt. To máte k obědu jen tohle? Za chvilku z něj bude sýr... Za chvilku z něj bude sýr.

No, pokud chcete trochu mého salátu, můžete ho mít. Ah, díky, Překrásný Patriku! K pořadu Poledne s Překrásným Patrikem se vrátíme po reklamě. Žjova, já ten pořad miluju. Já taky. Zůstaňte s námi! Po odvysílání všech epizod Poledne s Překrásným Patrikem uveřejníme zbrusu novou epizodu, kde odhalíme Patrikovo oblíbené jídlo!

Musím ho znát, musím ho znát! Sáhni mi na vlásky. Jo, dobře, no... To je voda ze záchoda. Fujky! Už jsem tě chvíli neviděla, Cardamone, jak to jde ve škole?

V pohodě. Jak se má mamka? Pořád spí. Tvůj záchod mi přetéká do záchodu. Spravím ti to. Hele, to nemusíš. Jasně, že musím. Jsem teď tvůj domácí.

Požaduji to kladivo. Neměli bysme v domě mít domácí mazlíčky. Totiž, on... platí nájem. Je měkkej. A tlustej. Pojď se s náma dívat na bednu! V devět je zbrusu nová epizoda Poledne s Překrásným Patrikem.

Nemůžu. Je mojí povinností postarat se o tvoje záchodové problémy. Potřebuju na práci víc místa. Jo, jasně. Víc místa. Jděte dál. Dál. Dál Tohle je nejdál, co můžeme jít. Pojď, Puppycat, najdeme někde televizi.

Ty si nechceš zaplavat? Nee, já nerada vodu. Kámoš? Kámoš! Kámóš! Nejjistější bude asi kavárna. Je jich tu hafo. V jedné z nich musí dávat Překrásného Patrika. Dekolt, čoveče...

Jdeme! Dekolt? Dekolt, čoveče? Hodinka kočičího řevu Nanukový dekolt? Hodinka krájení zeleniny Párkový dek- Hodinka zmrzlinového tání Zmr-zli-no-vý de-kolt?

Žádná z kaváren nedává náš oblíbený pořad. Přinuť je přepnout kanál. Nerada lidem rozkazuju. To bys ale měla. Je to povznášející. Mám radost z toho, že se nám líbí stejný pořad, Puppycat. Kdybych mohla, zařídila bych nám vlastní kavárnu. Pořád bysme se mohli dívat na Poledne s Překrásným Patrikem.

Deckard by tam mohl dělat. A Cass by nám naprogramovala nějaký nerozbitný záchod, takže by ho Cardamon nemusel spravovat, pokud by přišel. Na tyto tvé podivné televizní sny budeš potřebovat hromadu peněz. Prachy! Brigádbot! Brigádbot je obrovská televize! Eh, mám písek v plavkách. Já též.

Musíme se tam jen dostat a zeptat se jí, jestli nás nechá se na ni koukat, až budou v 9 dávat Poledne s Překrásným Patrikem! Zadkodekolt? Pro Překrásného Patrika udělám cokoliv! Hurá. - Náš úděl nás očekává. - Pecka. Žádný... dekolt... Jejdamane...

horký... pálí, au! Proč je to tak horký? Moc párků v rohlíku. Super, máš ho! Ano, tak už pojďme. -To budu muset kvůli tobě až zpátky? -Hnus-ná vo-da! Hnus-ná vo-da! Hnus-ná vo-da! Hnus-ná vo-da! Je to jenom voda! Ha!

Ani kočky ji nemají rády! No dobrá, už plavu. Nemáš hlad? Zrovna jsme jedli. Jo... já vím. Něco bych si dal. Jasně, že jo! Proč?

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Naprosto dokonalá satira dnešní společnosti. Mimo spousty očividných je tam ale i spousta malých narážek, které nejsou viditelná při prvním zhlédnutí.

53

Odpovědět

Uhm a rozhodne nezávislý komentujúci. Že sa ti, Krčmelound, chce vytvárať anonymné komentáre a chváliace hodnotenia na svoje preklady. Čo keby že niekedy preložíš aj niečo naozaj kvalitné a získaš si dobré hodnotenia tak ako ostatní prekladajúci?

49

Odpovědět

+BokZravím, děkuju za pozitivní komentář. Teď jsem tu bohužel asi týden nebyl, ale slibuju, že se do budoucna vynasnažím pochválit si aspoň každé druhé video.

30

Odpovědět

Třeba se pletu, ale podle mě v tom hledáte něco, co tam není.

10

Odpovědět

Jenže ony tam opravdu jsou....

00

Odpovědět

Tak ten krab to rozsekal :D

70