JídloBee a PuppyCat (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:328
Počet zobrazení:4 659

(Zatím) čtyřdílná minisérie od Cartoon Hangover vypráví o potřeštěném životě slečny Bee, u které se jednoho dne zjeví podivný kočkopsí mimozemšťan PuppyCat. Původně opěvovaný seriál, často přirovnávaný k Steven Univers či Odvážným válečníkům, vybral v roce 2013 na Kickstarteru téměř 900 000 dolarů. Sliboval osm dílů. Po čtyřech dílech však přestal vycházet, což se neobešlo bez negativní odezvy fanoušků, hlavně těch platících. Před půl rokem tvůrci oznámili pokračování Bee and PuppyCat, které však stejně jako třetí sérii Bravest Warriors, nehodlají umístit na YouTube. Co tedy bude se všemi seriály od Cartoon Hangover a s jejich reputací, je ve hvězdách...

Přepis titulků

BEE A PUPPYCAT JÍDLO Ahoj! Proč se mi nikdy nemůže zdát o jídle? Cooo... Jo! Jo! Jo! Hej, nalš-našla jsem res-recept. Kop-koupím ingredience a uvaříme to, pokud máš čas.

...POKUD MÁŠ ČAS. TAJI MÁŠ FOTKU RESEPTU To je... TO JE FOTKA TVÝHO PRSTU! Puppycat! Sklapni! Sklapni! Sklapni! Kdo se mnou chce mít milion dětiček, kdo se mnou chce mít milion dětiček, kdo se mnou chce mít milion dětiček?

Tady jsi! Páni, cikáda! Ty jsou tak ňuňatý. Běž si pro helmu. Jedeme do obchoďáku. Já bych chtěl jinou. Ale ty jsi v ní tak roztomilý. Já nechci být roztomilý.

Blbá... roztomilá... helma... Tohle je skvělá doba na nákup, protože tu nikdo není. Hej, kam to jd- Rybí karbanátky! Čoveče, ty jsem neměla ani- Co to je za věci? Kdes našel tu koženou bundu? To jsem zvědavá, jak to všechno zaplatíš, když sis nechal peníze doma.

Co kdybys to šel vrátit? A jé, ještě něco a nedá mi to. Mám jen 56 dolarů. Dělá to celkem 55. Juhů, vem si žvejku! - Ahoj! - Čau, nazdar. Mám všechno na ten recept, co jsem našla v časopisu. Kdopak je tohle, Bee?

Sesbírej mou potravu, slouho! Puppycat! Páni, zní divně na to, že je to... Moment, je to kočka, nebo pes...? No, podle mě vypadá jako kočka, ale... ten smrad. Páni, smrdí jako pes. Jop.

Roztomilý. Puppycat, mohla bys mi podat ty... To není to, co jsme potřebovali, ale to nějak zvládneme. Máš super slánku. To je v pořádku, to nějak zvládneme. Kruciš. Deckarde. Deckarde! To je v pořádku, to nějak zvládneme. Ty sis od rána nesundal pyžamo?

Je skoro poledne. Ahoj, Cass! Jsi tu brzo. Dneska šlo programování rychle. O co se tu vy dva snažíte? Zkoušíme jeden recept, co jsem objevila. - Deckarde, proč nejsi v práci? - Já... si vzal nemocenskou. Mo-hla by-sem? - Jen si dej.

- Božácký! Jestli se ti chtělo blbnout v kuchyni, mohls jít do práce. Jsi kuchařský učeň. Chtěl jsem si zkusit nový recept. V restauraci vařím každý den to samé. Už se ti ozvali z té kulinářské akademie? - No... - Nastupuješ do školy vaření? Na jednu jsem se přihlásil, ale není na ostrově a... Nedokážu uvařit ani podle jednoduchého rezeptu... reseptu? Receptu.

Re-cep-tu. - Dovaříme to? - Ne. Nechtěl jsem ti to říkat, ale něco nám chybí. Chce se mi na záchod a to fakt hodně! - Jde na záchod s kočkou? - Smrdí jako pes. - Ty smrdíš jako pes. - Ty jako pes vypadáš. Moje poslední peníze šly na žvejkačku? Teď nemůžeme jít dokoupit to, co nám chybí, vinou týhle poťapaný žvejky!

Právě jíš na záchodě. Já odcházím. Puppycat, prosím, pomoz mi. Jestli zvládneš zajistit brigádičku, nechám ti všechny peníze, co zbydou, až dokoupíme, co potřebujeme. A dostaneš koženou bundičku! Vlastní kožená bunda. Šance vypadat zvenčí tak frajersky, jak se cítím uvnitř.

Dělám to jen pro tu bundu. No ták, zaštěkej! Přestaň! Haf, haf-haf!

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čo to je za ultimátnu žumpu toto?

03

Odpovědět

Nechtěli byste začít pilotním dílem? Seriál je skvělý, takhle ale rozumím, že to nebude spoustě lidí dávat smysl bez začátku.

380

Odpovědět

Jo no, taky jsem si říkal, proč nenahodili i nultej díl :)

270

Odpovědět

Tohle video nestojí ani za shlednutí. Je to odpad.
Ale bude to chtít ještě hodně kouzlíček, aby se dostalo alespoň na 80% oblíbenosti.
Viz palce dolů které očekávám. Pravděpofobně během několika minut budu mít hezkých 50 mínusů.

139

Odpovědět

Řekl bych, že už to toho chcípáka přestalo bavit. :)

235

Odpovědět

Hej, napřed jsem si říkal "co to je za kokotinu...?", ale stejně jsem to dokoukal... pak po několika hodinách, nevím proč, jsem si to pustil ještě jednou... a pak jsem se na to zhulil a pustil si to po třetí a je to celkem šupa :D Nevím, čím to je, asi tím, jak je to úplně absurdní a v kombinaci s tím haluzovým dabingem... :) No, rád se podívám i na další díly.

362

Odpovědět

Kurec, jaký palečkový démon se tudy prohnal :D :D Dobrý. Nebyla to ta roztomilá kočka, co nechce být roztomilá a smrdí jak pes?

136

Odpovědět

Tak toto bolo naozaj dosť nenápadné - každý negatívny komentár dostal 30 palcov dole, každý pozitívny 30 palcov hore a celkové hodnotenie videa si prilepšilo o 30%. :)

146

Odpovědět

chybí mi odvážní válečnci

730

Odpovědět

Chybí tu nultý díl, ten je super :D

610

Odpovědět

Musí to byť dobré, pretože podľa BugHera kvalita videí na tomto webe predsa neklesá!

255

Odpovědět

Tak na to hledím stejně nechápavě jako na Pokemon Rusty. Tu Smrtku na přechodě jsem ještě neviděl a asi už ani nedám, protože začínám mít pocit, že za posledních 24hod už to tady začíná být boj o zdravý rozum a mohlo by si to potom žádat lobotomii.

Vybrané peníze bych ještě chápal, vždyť přispět na kickstarteru zvládne kdejaká desetiletá holka, případně maminky taky hledají kde můžou něco, čím na chvíli zacpou hubu svým ratolestem. Ale jak proboha mohlo někoho napadnout to dávat sem, animáč pro děti do 10let? Nevěřím, že se to u dalších ep. otočí o 180° a bude to něco jiného, než co jsem viděl právě teď.

Co říct na hodnocení na csfd? To si nechám až po těch následujících třech ep. Každopádně se zatím nestačím divit.

264

Odpovědět

Tak bez toho druhého dílu to nedává žádný smysl. Kdysi jsem viděl všechny a moje reakce byla asi něco jako: Meh. Cartoon Hangover v té době měl zajímavější věci (vybavuji si Blackford Manor a Manly například). Ale 28 % je poměrně kruté :-D Mno aspoň to vyvrátilo ten argument, že cokoliv je animované, dostane tady vysoké hodnocení :-D

540

Odpovědět

Snesu toho hodně.. ale tohle??! :D

465

Odpovědět

čo ti j**e?

365

Odpovědět

škoda času tohle je odpad

465

Odpovědět

Tyjo, tak tohle jsem teda do konce nedal :D U toho člověk úplně cítí, jak mu umírají mozkový buňky...

665

Další