Pán emocíOdvážní válečníci (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:357
Počet zobrazení:8 033

Ve druhém díle Odvážných válečníků se naši hrdinové poprvé setkají s Pánem emocí. Kdo to je? To se možná v tomto díle dozvíte.


Přepis titulků

ODVÁŽNÍ VÁLEČNÍCI PÁN EMOCÍ - Dostali jsme pěkně na frak. - Aspoň nejsme mrtví. Až dojedeme domů, hezky si odpočinu s hlávkovým salátem. Ty seš divná. Danny, jak je na tom podpora života? Je systém nějak poškozen? Danny...? Myslím, že Dannymu něco je. Jo, tohle normálně nedělá.

Kámo, uklidni se. Myslím to vážně, brácho. Klid! Kámo! Brácho! Byl úplně hysterickej, jako nějakej blázen. Všiml jsem si několika návalů bolesti, Chrisi. Počítači, diagnostikuj Dannyho. Diagnóza: Danny trpí Zgraxxiskou horečkou. Dobrá, je načase mu vyměnit oční bulvy. Něco není v pořádku.

Mám divný pocit. - Je mi z toho zle. - Celá tahle mise je divná. Prvně jsme přistáli na Zgraxxisu, abychom pomohli králi Congletardovi bojovat proti Tvrdým horským trpaslíkům. Nevypadali spíš jako Měkcí horští trpaslíci? - Všiml jsem si, že sis toho všimla. - Pak když jste táhli to přídatné slunce, ten měsíční drak se popletl a chtěl si užít s našimi záďovými motory. - A pak Beth narostl ocas!

- Jo, mám ocas! - Nazdárek. - Jestli nechcete moji pomoc, tak si vezmu svou krásu a škvarky a šup zpátky na autobusovou zastávku. Předstírejte, že jsem tu nebyl. - Um, zdravíčko...? - Ten chlap tu předtím nebyl. Nenechte mě zašpinit vaše tepláky. Jsem hroznej. Můžu jít prostě umřít. - Povídali jsme si. - Ano. - A pak tu byl postarší chlapík se škvarkama - a vyjmenovával neobvyklé zájmy.

- Máš pravdu. A pak jsem viděl autobus. Támhle. Nejsem si jistý, co jsme právě viděli. Nějaký přízrak? Nebo to fakt byl mimozemšťan? Byl, ale podle čtečky je to člověk. Velice emocionální. Viděli jste jeho schopnosti? Lidi, myslím, že to byl Pán emocí. Cooo? Pána emocí nikdo nikdy neviděl. Je to něco, co si vymysleli slaboši, aby se cítili bezpečně ve svých slabostech. Mluvíte o mně, jako bych tu nebyl!

Co udělám se vším tím motorovým olejem? Teď máte tolik motorového oleje, že vám vydrží navždy. Ten chlap je fakt šílenej! Ty snímky nedávají smysl. Chrisi, asi jsi stál moc blízko něj a rušil jsi signál. Pozor: Pacient v kritickém stavu. Všechny hlavní orgány selhávají. Ztrácíme ho. Počítači, sterilizuj tuto oblast k okamžité operaci. - Jo, tohle místo je teď sterilní.

- Chris chce vesmírná kuřata! - Co? Ne, nechci. - 30 vesmírných kuřat! Do toho! Hou, pozor. Zaznamenávám velké množství vesmírných kuřat. Co? NE! Vesmírná kuřata jsou chirurgovou noční můrou! Nechápu to. Co je ten chlap zač? Vesmírná kuřata fakt nepotřebujem. Ale ne, ta vesmírná kuřata lezou do toho oleje! Počítači, zaměř oblast a resterilizuj ji. Dochází nám čas. Už ten Pán emocí zmizel? - Myslím, že jo.

- Dobrá. Laserový skalpel připraven. A odstraňujeme... Dannyho víčka... Dabney nepřežil. Končím. Čas úmrtí 16:00. Byl to dobrý muž. - No tak, chlape! - Nemůžu nikde najít svůj mexický vítězný klobouk! Neviděl ho někdo? - Prosím, Danny umře, pokud... - Kešu do tvé pusy! Neautorizované kešu! To už stačilo!

Pojď sem a bojuj, darebáku! - Tos byl ty, že? - Jsem tady. Tys způsobil ty divné věci na Zgraxxisu! Jsi nerozumný, nezodpovědný... - Marco. - Polo! Přehnaně emocionální a neatraktivní! Na mě nestřílej. - A kvůli tobě Danny umře! - Chrisi, uklidni se. - Nejsi snad? - Nestřílej sem lasery.

- Nejsi snad? - Chrisi, ne! Nemůžu ho cvičit. Není připraven. - O čem to mluvíš? - Byl jsem připraven tě nachystat na cestu za tvým osudem. Ale jsi moc mladý, sebestředný a netrpělivý. Jaký osud? Ty mě chceš cvičit? - Počkej chvíli! - Už žádná další vesmírná kuřata. Žádný ocas. A váš přítel Dandy... uzdraven. Hej, hej, hej!

Cítím se čerstvý jako ďábel! Jednoho dne, Chrisi Kirkmane, poznáš plný rozsah svých schopností. Ale ne nyní. Jednoho dne... se vrátím. Počkej... já? Já budu mít schopnosti? Děláš si srandu? Jo, dělám si srandu. 500 čokoládových štěňátek! Musím běžet. To je nejlepší den mého života! Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslím, že ani zhulené čokoládové štěňátko to nepochopí napoprvé. :D

40

Odpovědět

Ono to nie je zle, len si na to musim...zvyknut. Asi by to chcelo brko.

242

Odpovědět

Už podruhé se na to koukám zhulený ale pořád to nechápu :-D

542

Odpovědět

Hlásím, že ve střízlivém světě to není o moc pochopitelnější.

790

Odpovědět

To musíš jet na kyselině :3

194

Odpovědět

Jsem v podobné situaci, ale podruhé už bych to asi nedal :-D

50

Odpovědět

ja chci taky cokoladove stenatko :D

452