KočkyBee a PuppyCat (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:3 059

Bee a Puppycat už zase vyráží na brigádičku, tentokrát na planetu Kotěhůlku. Bee si v tamních lázních vyzkouší, jak divné to je, když lidé skáčou kolem svých mazlíčků. A Poledne s Překrásným Patrikem jede dál.

Přepis titulků

BEE A PUPPYCAT KOČKY Ahoj, Puppycat! Ahoj, Bee! Vy moje dvě baculky! Jak se dnes máme? Připraveni na brigádičku? Potřebujeme z tebe na pár hodin udělat televizi, máš ovladač? Ne.

Musíte pracovat. Moment, ale... A kdy dostane oblek on? Přenáším vás na Kotěhůlku! Mějte se krásně, koláčci! Kavárna? V kočičí kavárně jsem dřív dělala. Páni! To je libový... Puppycat, proč to má v rozkroku tolik látky?

Jakože fakt moc. Dost. Toto jsou kavárenské lázně. Obyvatelé Kotěhůlky sem chodí relaxovat, uvolnit se, jíst sladké a koupat se. Všechno zároveň. Vždyť ale kočky vodu nesnáší.

Au! Ajaj. Nový mazlíček do kavárny! Je tak milounký! Dáš si zákusek? To si piš! Je to z ryb. Moment.

Já jsem tu jako za kočku? No samozřejmě! Většinou tu máme víc mazlíčků, kolem kterých skáčeme, ale dneska jsi tu jenom ty. Máte tu televizi? Tak to teda máme! Všichni jste tak hodní. Mě také odnesete. Poběž, Puppycat, koukneme na Poledne s Překrásným Patrikem.

Jdu si pro tebe... Překrásný Patriku! Máš všechno, co potřebuješ? Jop, dík. Nevidim! A nyní zpět k maratonu Překrásného Patrika. Zapomněli, že jsem chtěl bez rajčete. Chcete ho?

Přicházím se dívat na Překrásného Patrika. Vpustíte mě dovnitř, nebo poznáte skutečný strach. Vypadá to tak odporně. Tvoje tělo je... příšerné. Na mazlíčka nejsi dost roztomilá. Počkej na mě. PATRIKU! Puppycat, snažím se poslouchat Patrika.

Přestaň obtěžovat našeho mazla! Zrada... ...je zimní pyžamo, ale zároveň kostým dinosaura. Dýňový koláč, rebarborový koláč, borůvkový koláč... jablečný koláč, hruškový koláč? Malinový koláč, ostružinový koláč... Tvůj kožich. Je zničený. To je dobrý. Nic se neděje. Já jsem doma dost bordelář...

Vypadá to, že tě budeme muset umýt! Vy mě olížete? Počkat, tak kdo mě olíže? Tady se jazykem nečistíme. Hloupoučká, jsme v lázních. Strčíme tě do kádě. Co? Ne, ne, ne, ne, ne!

Ne! Do vody ne! Prostě mě olízejte, pitomci! -To my už neděláme. -Vodu ne! Puppycat! Co? Taji seš, pocem! Kočky za tuto nespravedlnost zaplatí. Zmeškal jsem kvůli nim Překrásného Patrika. Cože?

Nic jsi z něj neviděl? To mě mrzí. Věnovala jsem se víc jídlu, než tobě. Jsem nejhorší panička ze všech. Já nejsem tvůj mazel. Puppycat? Bože, potřebujeme koupel. Poneseš mne. Záchod hotov, divňouši Mám spravenej záchod.

Není dekolt... Prošvihli jsme novej díl. Žirafka? Milá Bee, nahrál jsem ten pořad, který jsi chtěla vidět. Jo! Slyšíš to, Puppycat? Nevím, proč se chceš koukat na pořad, kde chlap jí bramborovou kaši, ale nesoudím tě.

Spoilery! Zahajuji platbu.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

http://kisscartoon.eu/watch/bee-puppycat-season-01-episode-5-6-birthday-game/
Zde je zbytek epizod ! (a aspon to začne pak dávat smysl)
Bohužel nikdy na youtube nebudou. Cartoon Hangover je nahrál jen na platformu VR která je pouze dostupná v USA.
:-)

30

Odpovědět

SPOILER: Bee a její nenávist k vodě je hodně důležitá věc

01

Odpovědět

I don't get it....

21