Bee a PuppyCat

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:163
Počet zobrazení:4 037

Dodatečně vám přináším pilotní díl seriálu Bee and PuppyCat, který jsem původně nechtěně opomněl. Tvůrci ho zveřejnili ještě před kickstarterovou kampaní. Má trochu jinou animaci a právě její změna je jednou z věcí, kterou fanoušci tvůrcům vyčítali. Díl ukáže, jak se PuppyCat ke slečně Bee dostala a trochu osvětlí podivnost celého seriálu. První díl jsme tu již na začátku prázdnin přeložili a vyvolal hodně rozporuplné ohlasy. Najdete ho zde.

Přepis titulků

BEE A PUPPYCAT Dostala jsem padáka. Přeběhla bych, ale nemůžu si dovolit dostat pokutu. Ne! Přeblikni, pitomej semafore. Kočka? Nebo spíš pes? Jsem hrozná troska.

Moje břicho, mý břicho... Už běžím! Čus. Čau, Deckarde. Prý jsi přišla o práci. Jo. Škoda, že na vyhazovech nejde udělat kariéra. To už bych byla výkonný ředitel nebo manažer. Co z toho je víc?

Prezident? A budeš v poř-- Ježkovy zuby! Proboha! Vydrž! Něco tu na něj mám! Mám pro tebe pytel ledu na rozkrok! Cpu ti ten pytel pode dveřma! Už jsi vzhůru!

Dáme na půl tenhle kastrol? Jé, nazdárek! Panečku... Cože to? Hej, čekej! Kam to, vy potvory, jdete? Proč jsem z toho tak smutná? Blbej sen! A tys tam byl!

A lasagne jsou v tahu! JDEŠ POZDĚ! A jdu pozdě! Agentura dočasného zaměstnání Čili nemáte žádné doložitelné dovednosti, vzdělávání jste se naposledy věnovala na střední a vaše minulá zaměstnání jsou přinejmenším pochybná. Tohle je pracovní agentura, ne charita.

Ano? Jo tak. Ne. Nevěděl jsem, že má alergii na buráky. Pokud otekl jenom trochu, tak ho prostě dostaňte co nejdál od buráků. Do půl hodiny bude v pořádku, jinak volejte sanitku. Díky. Nashle. Trvalo vám to moc dlouho. A teď jste bez cukrátek. To se tak stává.

Zdravím, lokaji. Pokloň se mi. Ne. Díky. Proč ne? Hej, kámo! Mám pro tebe dárečky. Zavřeli zverimex, kde jsem dělala. Dobře pro nás. Takže tu pro tebe mám kost, kolem který jsem namotala myš, dečku, lilkopolštář, psí žrádlo, kočičí žrádlo, šampónek, vodítko a gumáčky!

Kruciš, a došly mi peníze na jídlo. Hele, pohodička, tvoje jídlo jíst nebudu. Dost! Nebouchat! Radím ti, aby tam nebylo něco děsivýho a tajemnýho, jinak budu vřískat!

Hrozitánsky! A potom mi asi hrábne. Zatím to vypadá bezpečně. Drahý Puppycat... To seš ty? Přihlaste se prosím v Akvarkosmu na brigádičku. Podepište dole. Počkej, půjčím ti tužku. Haló!

Haló? Je tu někdo? Nechali mě zde. Jsem osamocen. Nejsem snad dost dobrý?! Fuuuj! Příjem. Vítej, Puppycat!

Vypadáš jinak. A vítej i ty, neznámý vetřelče. Bohužel kvůli zpřísněným bezpečnostním opatřením je nutné tě zpopelnit. Páni. Momentíček, všechno je v pořádku. Ona je... můj host. Hele! Ty mluvíš! Tak nějak.

Aha, takže je na praxi? Vítej. Zahajuji přiřazení uniforem. Ne, ne, ne! Ten oblek se mi nelíbí. Prosím, vstupte do Akvarkosmu. Dejte mi vědět, až budete hotoví. Co tu děláme? Hlídáme Wallace v Akvarkosmu. Ahoj, Wallace.

Ahoj, Waldo. Co se děje? Chybí mi maminka. Vždycky mu chybí maminka. Už je pryč snad věky. Je pryč dvě minuty. A do deseti minut se vrátí. Chtěl bys bumbat?

Ne, díky. Co takhle svačinku? Ne. Schrupnout si? Ne... Je tak smutný. Neplakej, Wallaci. Mohl bys mi říct pohádku?

Před dávnými věky… žil, byl vesmírný uprchlík, který se zamiloval do dcery Krále vesmíru a oba dva věděli, že jsou si souzeni. Princezna se rozhodla s ním utéct a dohodli se, že se ještě před útěkem sejdou na jejich oblíbeném paloučku. Ale byla to past.

Princezna uprchlíkovi lhala a jeho obklopili královi černokněžníci. Byl zradou natolik rozčilen, že kouzla, která jej měla zadržet, ho místo toho přeměnila v monstrum, a on tak utekl. A co dál? To je všechno.

Takhle to utneš? To je hrozné. A vážně zajímavé... Já věděla, že jsi to ty! Předstírat, že je to jen pohádka... Lhát dětem... Vnucovat jim, že mají obdivovat hrdinu... který je ale ve skutečnosti odpudivé monstrum a nic víc.

Fujtajksl. Nesahej na mě! Puppycat! Koukej ho pustit! Bee! Zabiju tě! To je odporné!

Použij ten meč! Použij ten meč, jak se meče používají! Neříkej mi, co mám dělat! Zvedni mě. Dobře. Teď mě nabij za ocas. Proč? Co z toho...? No, jak chceš.

Ty jo. Ježkovy. Hele, ta pohádka, co jsi říkal rybě, je pravdivá? Aha, takže už zase nemluvíš? Ty kráso, ještě že nebylo nic ostrýho na gauči. Tyjo, hele, peňauze! Díky. A dík, žes mě nenechal spálit naším zaměstnavatelem. Asi za ty peníze koupím Deckardovi kastról, když mi taky jeden koupil.

Co s nima uděláš ty? Zase na mě kašleš? Klidně. Mně se tvoje pohádka líbila, Puppycat. Jestli chceš, vymyslíme spolu lepší konec. KONEC

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hezké titulky!!!

00

Odpovědět

a proč už se to dál nepřekládá? Mě se to třeba líbí.

20

Odpovědět

Je to náhodou sranda, mě to baví. Ten dabing je prostě p***l :))

210

Odpovědět

Nechápu tu zbytečnou kritiku, však je to hezky zpracované.

330

Odpovědět

Přesně — zbytečný naleštěný prd!

02

Odpovědět

Konečně ten pilotní díl. Ta animace je tady fakt parádní. Škoda, že u toho nezůstalo :)

330

Odpovědět

Používejte lepší boty,tohle je s těmi body dost očividný.

133

Odpovědět

Ta socialistická jednota je hustá! už teď je tu přesně po 21 bodech podle toho jestli je to negativní nebo pozitivní, to si tady někdo dělá srandu nebo si fakt myslí, že lidi jsou tak dementní aby na to skočili.

Prej rozporuplné ohlasy :D Vždyť 80% komentářů je tam negativních, původní hodnocení 30% než si to tam někdo zmanipuloval. To že si změníte hodnocení přece neznamená, že se to bude líbit, jen tím odrazujete lidi od svýho webu nekorektním chováním, trochu sebereflexe nikdy nezaškodí :)

533

Odpovědět

Tak to je dost debilní .... 😐 No což...máš pravdu

233

Odpovědět

Prosím o komentář, to se vám vážně nelíbí kritika manipulace? Takže to mám brát, že jste pro nečestné jednání? Vždyť v odkazovaným prvním videu jsou nesporný důkazy. V tomhle komentáři vážně kritizuji jenom manipulaci, tak co se proboha děje?

15

Odpovědět

Ach, vážne som sa snažil..

00

Odpovědět

Probůh, co to je za číčovinu?
Kde je blicí smajlík?

952

Odpovědět

Piloty mají povětšinou lepší grafiku (Steven Universe)
Ukázka schopnosti tvořivého jádra.

Pak se koncept předá animátorům v Korei a díky zjednodušení můžeme mít víc dílů za levno! Yay....

520

Odpovědět

Myslíš ten diel, kde sa z ničoho nič objavilo pod každým negatívnym komentárom 40 palcov dole? :D

454

Odpovědět

:D Tak to je úlet, to hodnocení v prvně přeloženým díle. To se jim do toho někdo naboural, nebo si vážně videa česky hrají komunistickej režim?

233

Odpovědět

+OndryPozri sa na koment svoj a ostatných a urob si názor sám. :D

02