Bible naruby #2 - Adam a Eva

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:598
Počet zobrazení:8 398
Vítám vás u 2. dílu seriálu Bible naruby, který vykládá biblické příběhy po svém. V dnešním díle uvidíte, jak Bůh Adamovi zavaří, když z jeho žebra stvoří Evu. :D Aby toho nebylo málo, podlý had situaci o mnoho zhorší... Přeju příjemnou zábavu.

Přepis titulků

Překlad: janica www.videacesky.cz Adam a Eva Příštího rána... Tohle bude taková zábava... Nemůžu se dočkat, jak se na to bude Adam tvářit! Nechť je pojmenována Eva. Tato slouti bude mužena, nebo z muže vzata jest. Pche!

Typický... Au! Jako by mi něco scházelo... Překvapení! Stvořil jsem pro tebe společnost. Ahoj, jsem Eva. Co to má jako bejt? On nevypadá vůbec jako já. ONA bude tvou družkou. Ale ona je odporná! Její hrudník vykukuje ze všech stran. A nemá tam tu věcičku!

Je tvou ženou a budeš s ní šťastný! Stvořil jsem Adama a Evu, ne Adama a... Edu. Tak dobře! Teď je na vás na obou starat se o váš domov. Tohle všechno je pro vás. Budete jísti z každého stromu rajského. Ale stromu, kterýž jest uprostřed ráje, nebudete jísti, aniž se ho dotknete. To jest strom vědění dobrého a zlého. V který byste koli den z něho jedli, smrtí umřete.

Zase ten strom?! Jasně, chápu to! Nejíst z posvátného stromu! Ježiši. Asi začnu obdělávat zahradu. Fakt už nevím... Zajímalo by mě, proč si Bůh nepřeje, abysme z tohohle stromu pojedli. Tak-liž jest, že vám Bůh řekl: Nebudete jísti z každého stromu rajského? Ne. Ovoce stromů rajských jíme. Kromě ovoce stromu vědění dobrého a zlého... Jinak smrtí umřeme.

Ať už to znamená cokoli. Nikoli nezemřete smrtí! Myslíš? Tak proč by nám to zakazoval? Ale ví Bůh, že v kterýkoli den z něho jísti budete, otevřou se oči vaše a budete jako bohové. Já mu ukážu co proto! Nemám důvod nevěřit mluvícímu hadovi! Není mi nějak dobře... Ty krávo jedna blbá! Neuposlechla jsi rozkazu Hospodina!

A to jen pár minut poté, co jsi byla stvořena! To bylo tak snadné! Ksakru! Jestli mám jít ke dnu, vezmu s sebou i tu královničku Adama. Výborný nápad! Jsem si jistý, že je stejně pitomý, jako jsi ty. Inteligence - to určitě! Adame, drahý!

Kde tě mám? Já to tu jen trochu vylepšuju. Co říkáš na ten břečťan? No není skvostný? Na chvilku na něj zapomeň. Podívej! Přinesla jsem nám ovoce k snědku. To je dobrý. Já mám banány. Ale no tak! Ochutnej. Fajn. No tak počkat!

Není to ovoce ze stromu vědění? Ne, jasně že není! Tak dobře. - Jseš si tím jistá? - Ano! Sněz to už konečně! Tak jo teda. Najednou se... necítím tak báječně.

Víš ty co? Ono to asi bylo ovoce ze stromu vědění. Čubko jedna proradná! Jednu ti vrazím, ženská hloupá! Poslouchej... Myslím, že sem jde Bůh. Honem, schováme se za to křoví. Hej, vy tam, vy dva... Přemýšlel jsem... Lidi.

Kdež jste? My jsme... - My jsme... - se líbali. Fuj! Evo! Z jakého důvodu zakrýváš svá prsa? Já... já je jen držím, protože... jsou tak velká!

Nebylo jezeno z toho stromu, z něhožť jsem jísti zapověděl? - Já jsem se jen procházela! Had mě podvedl! - Já se tu poflakoval a ona mi dala to ovoce! Dost už! Evo, protože jsi zhřešila, velice rozmnožím bolesti tvé a počínání tvá, s bolestí roditi budeš děti a pod mocí muže tvého bude žádost tvá a on panovati bude nad tebou. Fakt skvělý! Adame, že jsi uposlechl hlasu ženy své, zlořečená země pro tebe, s bolestí jísti budeš z ní po všecky dny života svého.

- Co? - Ještě jsem neskončil! V potu tváři své chléb jísti budeš, dokavadž se nenavrátíš do země. Víš, je to dost tvrdý trest za to, že jsem snědl to ovoce lstí... Ticho! A teď opusťte zahradu Eden. Navždy!

Kreténe... Gratuluju, Evo. Myslím, že už to nemůže být horší, ne? Ksakru, Bože, vždyť to byl jen vtip! Hm, ale akorát mě nasral. Ale no tak! Musíš se naučit ovládat svůj vztek... Tak to bylo podlý. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ.

Komentáře (104)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle musí mluvit stejný člověk jako C&H :DD Výborný to je. :D

180

Odpovědět

on řekl ježiši? jak to mohl říct když Ježíš ještě nebyl ????? :-D

202

Odpovědět

Podle Bible Ježíš byl vždy a vždy bude :)
Jen na Zem přišel "o něco později" :)

210

Odpovědět

had s nohama vede!

230

Odpovědět

Všechna náboženstvý na světě jsou hovadiny. A co já vím tak křesťanstvý zabilo více lidí než všechny nemoce dohromady. Já věřím, že něco jako stvořitel existuje, ale nebudu kvůli tomu někoho zabíjet.

220

Odpovědět

nemůžeš házet všechny křesťany do jednoho pytle..problém je, že u nás "křesťanství" = katolická církev...což je blbost :-) já jsem věřící (křesťan chceš-li), ale s katolíky silně nesouhlasím :-) a souhlasím s tím, že nebudu kvůli tomu někoho zabíjet

181

Odpovědět

+RayusProblém je že já znám ty protestanty (o kterých asi mluvíš) a je to stokrát horší než katolíci...
Katolíci si povídají sami mezi sebou, ale protestanti mají obrovskou touhu evangelizovat...

180

Odpovědět

Trdelin: s tím ocasem jsi to naprosto zabil... :D Thumbs up :)

180

Odpovědět

Lidi meli byste prestat pouzivat spojení dvou slov jako je dobro a zlo protoze jsou to naproste nesmysly. Buh byl dobry (necht je mu zeme lehka) a jelikoz stvoril vsechno tak vsechno nalezite take musi byt dobre takze kdyz uz chcete mluvit o te vasi moralni schopnost tzv.: dobro-zlo lepe udelate kdyz budete pouzivat dobro-docasna absence dobra.
Dale bych tu trochu chtel objasnit toho dabla Kain zabil sveho bratra a za to byl potrestan bohem ( necht je mu zeme lehka). Byl vyhnan a nucen pit ´krev a stal se zneho upir a vseci jeho potomci byli take krvesajove podrizeni svemu stvoriteli (Kainovy) a jelikoz nesnaseli svetlo zili v podzemi kde se jejich telo prizpusobili danym podnminkam napr.: transformace chodidel v kopyta aby jim to neklouzalo po kluskych stenach v podzemnich jeskynich atd. Z toho se da usuzovat ze dabel je vlastne upir ktery vypada jak dabel.
Doufam ze ted uz vite jak to ve skutecnosti je a uznate ze Twilight je skutecne spatny film uz jen kvuli tomue ze Edward neni porostli srsti nema misto nohy kopyto a ocas mu trci na spatnou stranu.

183

Odpovědět

Tomas - Jéé. Zkus si přečíst bibli nebo se zeptat nějakého věřícího a uvidíš jaké hovadiny meleš :) Bůh je dobrej, a základem křestanství je chovat se co nejlépe. Proto se třeba bůh chová tak jak chová - lidstvo je prostě zkažené.

Jo, a ve středověku byly církve jediným zdrojem vědění. Objev zákonu dědičnosti, říká ti to něco ?

190

Odpovědět

Jenže 99% věřících tu bibli ani nezná a 100% věřících si ji vykládá po svém a nikdo v ní nevidí ty rozpory co v ní vyvstávají díky dnešnímu poznání světa co máme... :)
A jestli je dobrej? Tak to ví jenom Bůh :))

190

Odpovědět

nemá věcičku! :D :D

190

Odpovědět

tomas: A zober si napriklad taky dokument Valkira. Konkretne atentat s bombou v lietadle.. 99,99999% uspesna smrt toho zacesaneho fuzateho zmrda... a nic... bomba v bunkri... nic... ak ho chranil ten na koho je to mierene teda ak by existoval, nedokazem si predstavit jeho pohnutky..... ale milosrdnost tam asi nepatri

este ak chcete, moj nazor na tuto tematiku je v hladove bestii, kde som to dal omylom uz dost neskoro do mrtvej diskusie

181

Odpovědět

je to uz nepsanym pravidlem ale vzdicky kdyz se zjevi nejaky takovy video nebo tema je zarucena velice dlouha a bezpredmetna debata bez konce, ve ktere se jako politici stejne nedoberete kompromisu a postupem casu je i debata utocna a urazliva z obou nebo i tri stran... ze vam vsem to za to stoji.

190

Odpovědět

Podle mě jsou jen dvě možnosti:
1) Bůh neexistuje
2) Bůh existuje a je největší svině co kdy byla protože nezabraní tomu co se na světě děje

Nebýt církve a fanatických věřících tak je lidstvo o hodně dál.

Tohle video to přesně vystihuje http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-online-zdarma/buh

180

Odpovědět

Co se mi podařilo na netu vyčíst.. tak Adam a Eva neměli jen těch pár synů, ačkoli ti byli nejznámější... takže je mi líto, žádné křížení s opicemi (ačkoli při pohledu na dnešní populaci onu teorii ještě nezavrhuji xD)... měli i hromadu dcer a dalších synů... takže brutální incest... všichni jsme jedna velká rodina plná degenů... ! xD

180

Odpovědět

Blaazha, přečti si Bibli ;-).

180

Odpovědět

EHM...had a nohy?! :D

180

Odpovědět

Werc: Já na to nezapomínám, proto sem taky zcela záměrně použil minulý čas.

180

Další