Bible naruby #9 - Moji dva synové

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:435
Počet zobrazení:5 578
A máme tu závěrečný díl Bible naruby. Návštěvníci Festivalu fantazie měli možnost ho zhlédnout v předpremiéře již v sobotu. 10. díl je možné zhlédnout pouze na zakoupeném DVD, alespoň prozatím... Od příštího pátku se můžete v tuto dobu těšit na nový kreslený seriál, do kterého se pouštím opět já a je opět na vaše přání - v anglickém originále "Lenore" (aneb roztomilá mrtvá holčička). Tak jak se vám Bible naruby jako pravidelný seriál na VideaČesky.cz líbila? A těšíte se na nový seriál? :)

Přepis titulků

Překlad: janica www.videacesky.cz Moji dva synové Když se pak sstaral Izák a pošly byly oči jeho, tak že neviděl, povolal Ezau syna svého staršího a řekl jemu: Synu můj. Aj, teď jsem. Aj, já jsem se již sstaral a nevím dne smrti své. Přistroj mi krmi chutnou, jakž já rád jídám, a přines mi a budu jísti, aťby požehnala duše má, prvé než umru.

Slyšela pak Rebeka, když rozmlouval Izák s Ezau synem svým. Rozmlouval? Rozmlouval s Ezau synem svým. Jákobe, aj, slyšela jsem, když otec tvůj mluvil k Ezau bratru tvému, a pravil: Přines mi něco z lovu a přistroj mi krmě chutné, abych jedl, a požehnámť před Hospodinem, prvé než umru. Nyní tedy, synu můj, poslechni hlasu mého v tom, což já přikazuji tobě.

Jdi medle k stádu a odtud mi vezmi dva kozelce výborné, abych přistrojila z nich krmě chutné otci tvému. A přineseš otci svému a on jísti bude, na to, aby požehnal tobě, prvé než umře. Cože? Ksakru! Uvař nějaký maso. Podvedem tvého bratra, jasný? Proč? Nemám zdání! Jsem k smrti znuděná! Víš, že Ezau bratr můj jest člověk chlupatý, a já jsem člověk hladký, ou jé.

A? Jestliže omaká mne otec můj, tedy zůstanu u něho za podvodného. A tak uvedu na sebe zlořečenství, a ne požehnání. Nestrachuj se. Nechť jest na mne zlořečenství tvé. Jen ty poslechni hlasu mého. Jak chceš. Tedy odšed, vzal a přinesl matce své.

I připravila matka jeho krmě chutné, jakž otec jeho rád jídal. Tak, a co teď? Teď je čas na tvou proměnu, holka! Jsem příliš obdařený pro můj oděv, příliš obdařený pro můj oděv, příliš obdařený... To bolí. Jsem příliš obdařený svými pažemi, příliš obdařený těmi svými jemňoučkými pažemi! Vypadám úplně stejně jako můj bratr!

Pohleďte! Jsme připraveni podvést mého otce! Podvést mého otce, jó! Jsme připraveni podvést mého otce! A teď vezmi to maso, kteréž jsem připravila pro tvého otce. A on přišed k otci svému, řekl: Otče můj! Kdož jsi ty, synu můj? Já jsem Ezau, prvorozený tvůj.

Mám pro tebe krmi, abys mi mohl požehnat, ou jé. Což to? Brzys to nalezl, synu můj. Dnes pokládáš mnoho otázek. Nalezl jsem tak brzo, nebo Hospodin Bůh tvůj způsobil to. Blik... Přistupiž, ať omakám tě. No jasně. A je to tady... Nuže... Hlas jest hlas Jákobův, ale ruce tyto ruce Ezau.

Ježiši. Fakt? To je ale potěšilec... Teda, chtěl jsem říct, co jsem to za pošetilce! Přistupiž nyní a polib mne, synu můj. Ale ne... Boha jeho... I přistoupil a políbil ho. Požehnal mu, řka: Dejž tobě Bůh z rosy nebeské. Ať už je to cokoliv, budiž!

A z tučnosti zemské. Budiž! I hojnost obilí a vína. Budiž a budiž! Nechažť slouží tobě lidé a sklánějí se před tebou národové. Ježiš! Ještě něco? Budiž pánem bratří svých a ať se sklánějí před tebou synové matky tvé. Dobře.

Ale to už by stačilo! Nejsem žádnej rozsévač blaha, jasný?! Kdož by zlořečili tobě, nechť jsou... Tak jo! To už by stačilo! Už je požehnán! Tak jak to šlo? Pitomečci! Otce bylo lehké obelstít, ale já obelstil i Boha! Tupec jeden... Teď můžeš požehnat mně.

To si piš! Jak je? Co to děláš, Ezau? Lovil jsem zvěřinu a... připravoval chutnou krmi otci. Požehná mi! Jo, jasně. Tak hodně zábavy přeju. Jo... Dík.

Kéž by byla vynalezena kamera. Jo... Kéž bychom to mohli nahrát na YouTube... Otče, jsem připraven, abys mi mohl dát své požehnání! Cos to řekl?! Kdo jsi ty? To... jsem přece já! Já jsem syn tvůj, prvorozený tvůj Ezau. Opravdu vtipné!

Už jsem ti požehnal. - A teď vypadni! - CO?! CO?!!! Požehnejž mně! Už je pozdě, blbečku. Je mi to líto, Ezau. Přišel bratr tvůj podvodně a uchvátil požehnání tvé. Ale...

ale...! Tak dobrá, nebude to tak zlý... Nenechal jsi mě to dokončit. Aj, ustavil jsem ho pánem nad tebou a všecky bratří jeho dal jsem mu za služebníky. Jo, to si piš! Teď jseš moje kurvička! Ale... On tě obelstil! Nemůžeš to vzít zpátky a dát požehnání mně?! To by nebylo rozumné. Taky nechápu proč to.

Já tě zabiju! Ne, to teda ne. Ty mi pěkně umyješ zadek, kurvičko. Do prdele! Přesně tak. To není vůbec vtipný! Přestaňte se smát! Já šťastné konce prostě zbožňuju! POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ.

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to naprosto skvělej seriál, děkuju za překlad!
Tohle se prostě neomrzí :D

240

Odpovědět

no nevím co je na tom vtipného, moc se mi to nelíbí.

1810

Odpovědět

ÁÁÁ, ten polibek otce a syna, fuj! :D

220

Odpovědět

Škoda že nebudou další díly, fakt se mi to líbilo :)

181

Odpovědět

surp díl :)

Ps: morty sry omylem sem ti dal palec dolu kdyz jsem omylem klikl na tvuj prispevek

183

Odpovědět

Neee! Nechci konec! Blesk aby do toho udeřil! Snad ta náhrada bude alespoň podprůměrná....

181

Odpovědět

lol bitchboy :D

190

Odpovědět

boží! :D

181

Odpovědět

neee nebylo tam damdy damdy damdy dam x( ....jinak fajne :)

193

Odpovědět

To líbání bylo dost nechutný :D ale dobrý díl :))

191

Odpovědět

kruty diel :D Boh je bozi :) nechape, co od neho chce, ale aj tak mu to da :D a aj tak je najlepsie, ako sa kazdemu vysmeje :D

181

Odpovědět

Škoda, že to končí. Byla by sranda kdyby tam byl ještě Ježíš, Eliáš a další ti proroci.

181

Odpovědět

ten konec nejlešpí! :D

181

Odpovědět

Už se na Lenore těším:)! ta si Váš překlad zaslouží!

181

Další