Bible naruby #3 - Kain a Abel

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:565
Počet zobrazení:7 193
Dnes zhlédneme nějakou tu manželskou hádku, boj o přívětí Boha a bratrskou hádku, která skončí Kainovým znamením... Pozn.: Dnes je několik titulků rychlejších, ale Bibli nezkrátím. :D

Přepis titulků

Překlad: janica www.videacesky.cz Kain a Abel Adam pak poznal Evu, ženu svou, kterážto počavši. Ty chceš, abych dal moje co do tvýho čeho?! To je tak nechutný! Porodila Kaina a opět porodila bratra jeho, Abele. I byl Abel pastýř ovcí a Kain byl oráč. Tati, počkej na nás!

Jak se máme dostat domů? Práce jako práce. Evo, jsem doma! Dino, stůj! Dino, přestaň mě olizovat! Počkat. Ono je to příjemné... Vítej doma, Adame. Tak co máme k večeři? Jémine!

Byla jsem tak zaneprázdněná uklízením, že jsem na ni úplně zapomněla... Chápu. Nejdřív jsi nás připravila o věčný šťastný život a teď jsi zapomněla na večeři. Fakt skvělý. Mrzí mě to, Adame. Jdu ji připravit. Tak si asi pustím zprávy... Dnes ve zprávách uvidíte... Nic nového ve světě.

No tak počkat. Eva zapomněla Adamovi nachystat večeři. Víc ve zprávách v 11. Ježiši. Prostě si začínám myslet, že život nemá žádnej smysl. Dík, žes nás vzal z práce, tati. Doufám, že nás zítra ráno vezmeš do práce. Musíme si připravit oběti pro Boha. Bůh. Žádný Bůh neexistuje! Adame! Slyšelas dobře.

Ale, Adame, vždyť jsi s Bohem včera mluvil... Nemluvil. Ale jo, mluvil. A navíc můžeš zrovna vidět Boha za naším oknem. Nikoho tam nevidím. Od dnešního dne jsem ateista. A... věřím v to, že se člověk vyvinul z... opice! Pojmenoval jsem tě.

Víš to? Adame, nebuď směšný! Ne, sama jsi směšná! Mluvíš ke kouzelný víle na nebi! Jdu si lehnout. Zdravím tě, Adame. Tak jak ti to jde? Ahoj? Nikoho tu neslyším. Nepamatuju se, že bych tě stvořil hluchého. Ty hlupáku jeden.

Vůbec neexistuješ! Cože?! Ale samo sebou, že existuji! Stvořil jsem nebe a zemi, - tebe a Evu a... - Vůbec tě neslyším! - Bohovi se bude líbit moje oběť! - Ani náhodou! Ta moje se mu bude líbit víc! No tak, děti! Nehádejte se kvůli mně! A teď se podívejme na to, co jste přinesli, abych si vás oblíbil. Bože, přinesl jsem ti plody z úrody zemské!

Páni... Plody! Dík. Bože, já ti obětuju prvorozenou ovci z mého stáda. Tak ovci říkáš? Máme vítěze! Cože? Tys dal přednost mrtvé ovci před plody? Víš přece, že mám rád obětovaná zvířata. Prej plody! Plody jsou pro holky! Kain je holka!

Zdravím, Abeli. Ahoj, Kaine. Co je? Ále nic. Jen mě tak napadlo, že se za tebou půjdu podívat, jak se ti daří... Mám se dobře. Střežím své ovce. Jo... Tu máš! Kdo ti pohlídá ovečky teď, zmrde?

Kaine, kdež jest Abel, bratr tvůj? Za koho mě máš? Zdaliž jsem já strážným bratra svého? Co jsi učinil? Hlas krve bratra tvého volá ke mně z země. Vůbec nevím, o čem to mluvíš. A navíc ho tam vidím ležet se sekerou zaseknutou v hlavě. Kaine, budiž potrestán za bratrovraždu! Hm, tak co s tím? Tulákem a běhounem budeš na zemi.

Většíť jest nepravost má, než aby mi odpuštěna býti mohla. Kdo mne koli nalezne, zabije mne. Kdo? Tví rodiče? Jsou jedinými lidmi v okolí. Jo, tohle... Jak máme vlastně zalidnit zemi? Mám to dělat s vlastní mámou?! Zmlkni! Vrahu. Je mi líto celá ta záležitost s bratrovraždou...

Jo, já vím. A pomysli na to, že se tohle stalo před videohrami. Videohrami? Ale nic. Každopádně ta bratrovražda ukázala, že nejsi zas taková slečinka... Tady je tvá žena. Hezky pěkně. Můžeš jí zvětšit prsa?

Suprácký! Poznal pak Kain ženu svou, kterážto počala a porodila Enocha. I narodil se Enochovi Irád. A Irád zplodil M... Maviaele. Maviael pak zplodil Matuzaale... zaele. A Matuzaal... zael zplodil L... Lám... Seru na to! Rodili se prostě lidi, jasný? Počkat!

A co bude se mnou? Na mě jsi úplně zapomněl! Nu, Adame, budiž živ ještě dalších 930 let! Neříkal jsi, že mě plody ze stromu vědění zabijí? A taky že zabijí! Za 930 let. Tak to je pěkně na hovno. Překlad: janica www.videacesky.cz POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ.

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Včera mluvil s bohem a děcka se jim za ted den narodili a vyrostli ? :DDD

181

Odpovědět

některým větám rozumím víc v angličtině než v češtině... např. : "Většíť jest nepravost má, než aby mi odpuštěna býti mohla."... takový kecy... daleko líp to zní v angličtině : "My punishment is greater than I can bear."

200

Odpovědět

Flinstones yesssssssss :D

190

Odpovědět

Kain is a girl, Kain is a girl :D:D:D:D

200

Odpovědět

lepsi a lepsi :D

190

Odpovědět

Tak on je bůh nakonec hroznej sympaťák :D

180

Odpovědět

Tak tenhle seriál nemá chybu :D :D takhle vtipné vyobrazení bible jsem ještě neviděl :D

180

Odpovědět

Tom: Nenašla jsem to tam. :)

180

Odpovědět

Tenhle díl mi přijde dost trapnej.

180

Odpovědět

Tenhle seriál je nyní u mě na VČ na 1. místě. Je perfektní :D.

180

Odpovědět

juchu, Avenged Sevenfold :)

180

Odpovědět

¨csfd? :-)

180

Odpovědět

Kdyby kain to ovoce vypálil...

190

Odpovědět

Kain is a girl.
Kain is a girl.
Kain is a girl.

:-D asi chcipnu smichy :-D

180

Odpovědět

prej zrovna můžeš boha vidět za naším oknem damdy damdy :DDDDD

180

Další