Bill Cosby o alkoholu

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:458
Počet zobrazení:6 220

Už je to nějaký ten pátek, co se návštěvníci na VideaČesky mohli přesvědčit o tom, že Bill Cosby není jenom ta postavička z Cosby Show, ale také výborný stand-up komik.

Na otočku se teď k němu vracím, abyste si mohli poslechnout, co si Bill Cosby myslí o alkoholu a jeho konzumentech.

Přepis titulků

Rád bych prostudoval pití, opíjení se a lidi, co říkají, že se baví. Protože se vyfiknete a řeknete: "Jdu se ven bavit." Ale někteří to oznámí: "Jdu ven, protože si to zasloužím. A opiju se, protože si to zasloužím. A jděte mi z cesty!" Ti lidi dorazí a začnou pít a pít a pít. A tělo vám začne říkat: "Radši zpomal, prosím."

Lidi, co přijdou, chodí takhle... Opilí lidé chodí různě. Například... Obyčejný, ošuntělý opilec pijící whiskey... A fakt se snaží jít rovně. Ale ostatní mu hýbou s místností. Pak máte ty, co pijí gin. Gin a vodka a martini, to jsou lidi... co si hledí svýho...

A pak přestanou u šesti nebo sedmi. A kroutí se jim prst, protože si jím míchají pití. A při mluvení dělají tohle. I když pijou, takže vám polijou boty. A vy koukáte na své boty... A hodně mumlají. "Jak se mmmáte? Fajn. Rád vás zase vidímmm. Pardonnn..."

Jsou velmi uhlazení. Pak jsou tu samozřejmě vinaři. Ale ti, když se dostanou do fáze, ve které už nemůžou chodit, tak chodí jakoby po špičkách. Opatrně nakračují. Potom, protože se tu přihodila ta věc s westerny, existují lidi s kovbojskými kloubouky a opaskem. Ti vypijou hodně piva.

A... támhle jsou. A s pivaři je to vážně těžký. Protože se jim poškodí sluch. Téměř... úplně... všechno... "Doobřee!" Pijou hodně piva a to nejde sem, ale do jedné nohy. A když se ta noha naplní, tak musejí na záchod. A tak když jdou... A potom...

Když vyjdou ze záchodu, tak je to hned vidět. Už je prázdná. Tak ji jdou znovu k baru naplnit. Takže noha říká: "Musím na záchod." "Heeej! Jdu na hajzl!" Ale tohle je vždycky takhle venku. A dávají to nahoru a ono to padá. Pak chtějí jezdit na mechanickým býkovi a naflákat si obličej. "Jel jsem u Gilleyho na bejkovi a naflákal jsem si obličej."

Ukázka idiota v praxi. Ale člověk, který se zaváže jít ven a opíjet se, dokud mu nebude zle, je největší vůl. Stojí tam a pije a pije. Tělo říká: "Už si další nedávej." Natáhnete se pro pití a žaludek řekne, vzkáže dolů: "Dává si další sklenici." "Dobrá.

Nahoďte zpátečku. Ale vpusťte to jen do krku." Máte to tady. "A teď ať si krkne." "Zapnout aktivátor potu." Lidi se zeptají: "Jsi v pořádku?" "Jasněžesem." Teď musíte na záchod. Tak jdete na WC.

Zavřete za sebou. A nezapomínejte! Zasloužíte si to! Celý týden jste pracovali a teď jste tady. Ach, Ježiši... Panebože... Jestli mě z toho dostaneš, tak už nikdy nebudu pít. Nyní jste připraven položit obličej na místo, které není určeno k pokládání obličeje. Cítíte, že se to blíží.

"Jsem připraven! Držím se? Držím se. Připraven na jízdu? Jo. Jdem na to? Jo. Už je to tu, teď vybuchnu!" A vaše svaly se zatnou. A vůbec by vás nepřekvapilo, kdybyste viděli svý boty vylízt z vaší pusy. Teď to skončilo... Položíte hlavu k záchodu a děkujete mu. "Díky, záchode.

Díky, že tak po straně chladíš. Jen ty mi rozumíš. Jsi můj jediný přítel. Můj báječný záchode." Ke dveřím začnou chodit lidi: "Jsi v pořádku?" "Jasně. Takhle jsem furt. Dávám si malý piknik. Naslouchám záchodu." A tomu se říká "bavit se." Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtělo by to více překladů těhle standup, protože je to fakt úžasné a dokonale přesné

201

Odpovědět

Má to napozorované. Klobouk dolů, to je pan komik.

221

Odpovědět

Bill Cosby super jako vždy :-)

181

Odpovědět

proč takový komici nejsou i u nás ?

181

Odpovědět

Já po pivu zpívam anebo běham. Nebo oboje najednou. Zvlášť když se přesouvá mezi hospodama. Všichni se ploužej a já musim běžet.

211

Odpovědět

Bill je absolútne famózny komik. Je jediný, kto je vtipný a pritom nikoho neuráža, nieje vulgárny ani nič podobné. Avšak je neuveritelne vtipný. Keď to skúša hocikto iný, tak je to trápne.
Moji favoriti:
1) Bill Hicks: Skvelý, avšak je dosť agresívny a pesimistický, mne sa to páči, je to super a rozumiem mu. Vie si však s humorom poradiť aj ked nieje ofenzívny a nezosmiešňuje... Skvelý komik. Moj favorit.
2) Bill Cosby: Jedinečný. Pozitívny, vtipný, žiadne útoky na nikoho... Proste jedinečný.
3) Dylan Moran: Dylan je hrozne svôj. Borec...
4) Jimmy Carr: Hrozne drzí. Vulgárny. Časté zosmiešňovanie... Ale ide mu to skvelo
256) George Carlin: Mal som ho celkom rád, ale znechutil sa mi. Vkuse pi_uje, je vtipný, ale neporadil by si s humorom, keby nebol agresívny a ofensívny... Znechutil sa mi a je to najhorší z TOP komikov...
257) Ženy... sorry, ale ženy proste v stand upe nevedia chodiť...

213

Odpovědět

Bál jsem se, že ta velryba, co je tu nově, všechny moje oblíbený komiky vytlačí, ale nezklamali jste mě, Bill je super.

181

Odpovědět

Připomíná mi to včerejší večer ;)

181

Odpovědět

Když sem ožralej, je mi jedno jak chodím, hlavně že dojdu domů :D :D

180

Odpovědět

Taky zapínáš autopilota? :D

191

Odpovědět

+BurgNěkde v dálce najdu pevný bod a toho se držím. Běda jak na mě někdo promluví, pa pa soustředění a začíná tanec :-D

180

Odpovědět

Presne vim, o cem mluvi :-) jak ta misa krasne chladi.Ale po tom vsem, se jede na novo :-D

225

Odpovědět

Kdo si někdy nepovídal s mísou, tak jako by ani nežil! :D

2215