Birds of PreyFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:61
Počet zobrazení:5 074

Po úspěchu Harley Quinn v neúspěšném Sebevražedném oddílu (2016) dostává Jokerova svěřenkyně vlastní týmovku. Film je inspirovaný komiksovou předlohou Birds of Prey.

Poté, co se Joker a Harley Quinn rozešli, se Harley Quinn (Margot Robbie) spřáhne se třemi superhrdinkami – Black Canary, Huntress a Renee Montoyou, aby zachránily jednu dívku před jedním kriminálníkem. V kinech od 13. 2. 2020.

Přepis titulků

Víš, co znamená harlekýn? Role harlekýna je sloužit. Bez svého pána není nic. A každýmu je u prdele, kým jsme doopravdy. S Jokerem jsme se rozešli. Chci nový začátek. Ale ukázalo se, že nejsem jediná slečna v Gothamu, co hledá svobodu.

Senzační zprávy! Slečna Quinn patří mně. Co vy jste zač? Má se to takhle, Quinn. Potřebuješ mě! Teď jde po nás všech. Nikdo z nás odsuď nevyjde... jestli to nedáme dohromady.

S tebou? To si děláš srandu. Není to prča? Jako přespání u kamarádky. Co objednat pizzu? Namíchat drinky? - Harley, soustřeď se. - Dobře. To mě by se měli bát! Ne tebe! Ne pana J.

Protože jsem zatracená Harley Quinn! Kdo si to užívá? Připravte se, dámy. BIRDS OF PREY: PODIVUHODNÁ PROMĚNA HARLEY QUINN - Ty jsi ta psycho kóča - Nikdy neříkej ženě kóča. Beru couru, dámu, ženu a příležitostně čubku. - Čubku? O čem to mluvíš? - Hoď to za mě, jo? Překlad: Karolína I.

www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já opravdu nevím co si myslet, DC Comics má tak skvělé postavy. Věřím tomu, že by z toho byl velký úspěch kdyby to mělo lepší režiséry a scénáře. Nechci zatím hodnotit tenhle film, ale už ten trailer je takový nezáživný.

Čemu teď věřím je film JOKER. :) Na to se opravdu těším věřím, že to bude velký úspěch.

90

Odpovědět

Já vím, že je to už trochu zprofanovanost používání toho songu, ale jsem to jen já, kdo v tom vidí promarněnou příležitost pro Don't stop me now podkres? :)

11

Odpovědět

Já bych tak chtěl Catwoman a Poison Ivy i když do té se jim asi nechtělo kvůli "realističnosti".

21

Odpovědět

Jestli to bude dobry, nebo spatny se uvidi. Vime, jakej byl hype kolem Suicide Squad a jak to nakonec nevalne dopadlo. Ted nema smysl delat nejakej zaver, kdyz do filmu jeste zbyva nekolik mesicu a traileru. Kazdopadne jako fanda DC se tesim, jak se s tim poperou a kdo vse z Birds of prey nakonec ukaze.

103

Odpovědět

korhak: No hele. Film má být Rko. Toto je buď jen audio cenzura do traileru (není to ojedinělá věc), která ve výsledném filmu nebude (pokud se tomu rating z nějakého nesmyslného důvodu nezmění). Nebo to ani nemá být FUCKING, ale je to prostě FREAKING (od slova freak-blázen), což by i dávalo smysl. :)

91

Odpovědět

Som smutný z dnešných filmov, čo vám poviem :/

1015

Odpovědět

Pro mě ten film ztratil veškére naděje, když řekla: "Harley fricking Quinn". Jako by se měl Holywood posrat z jednoho f**k.

318

Odpovědět

A nebo proste Harley proste rekla to, co rekla, protoze to proste rekla. Ne kvuli cenzure... Proc nutne museli nahradit fucking?

101