The Black Eyed Peas - The Time

Thumbnail play icon
56 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:600
Počet zobrazení:6 071

Dneškem zahajuji pravidelný přínos videoklipů. Dvakrát do týdne, a to v neděli a ve středu, budete moci zhlédnout překlady aktuálních hitů. Do aktuálních hitů patří všechny hudební pecky z posledních let, které se na vás valily z rádií a nejrůznějších hitparád. O překlady méně známých a starších písniček můžete zažádat v sekci Vzkazy/Požadavky. Dnes jsem si pro vás připravil píseň od Black Eyed Peas - The Time. Píseň jsem si vybral, protože je o velké párty a jak jinak začít něco nového, než pomocí párty. V písni se objevuje slovní spojení Dirty Bit. To jsem nepřekládal, protože je dvojsmyslné. Oznamuje, kdy slyšíte tu mixovanou část písně, ale také je to zkratka k výrazu "dirty bitch", který většina z vás asi chápe. Ve středu se můžete těšit na Linkin Park a jejich Waiting for the End. Do komentářů můžete psát, jak se vám tato nová sekce líbí a tipy na příští neděli.

Přepis titulků

Přeložil: m@es Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz Tohle je mezinárodní, velká, obrovská hitovka. Měl jsem se jako nikdy ve svém životě. Jestě nikdy jsem se takhle necítil. Přísahám, že tohle je pravda a za všechno vděčím tobě. Měla jsem se jako nikdy ve svém životě.

Jestě nikdy jsem se takhle necítila. Přísahám, že tohle je pravda a za všechno vděčím tobě. Tobě. Dirty bit! Dirty bit! Přišel jsem to sem roztočit, zapálit oheň a pěkně to tu rozpálit.

Nepřišel jsem se sem fotit, jen si chci dát pár panáků. Tak už jdem na to, nepřemýšlej o tom, pojedeme celou noc, až už nebudeme moct. Lidi tančí do rytmu hudby, zesilte to a koukejte, jak jedou. Budeme šíleně pařit tak dlouho, dokud na nás nespadne střecha. Jo, je tu horko, ta teplota... rozpálila ty holky ještě víc.

Pěkně jsem se rozpálila, brouku, když jsem se poflakovala holkama. Nepřišla jsem se nad nikoho povyšovat, přišla jsem to roztočit. Byla jsem předurčena být divoká, to je můj styl. Pokud jsi to nevěděl, tak teď už to, brouku, víš. Protože mně... je s tebou... skvěle... to ti říkám.

Měl jsem se jako nikdy ve svém životě. Jestě nikdy jsem se takhle necítil. Přísahám, že tohle je pravda a za všechno vděčím tobě. Měla jsem se jako nikdy ve svém životě. Jestě nikdy jsem se takhle necítila. Přísahám, že tohle je pravda a za všechno vděčím tobě.

Tobě. Dirty bit! Dirty bit! Všem těm holkám se líbí můj styl, říkají mi Mick Jagger. Rozjedu to jako Stoun. Nezajímají mě obyčejné holky, já chci ty nejzlobivější holky v klubu. Jak je, zlato? Zrcadlo, zrcadlo, kdo je v téhle zemi nejzlobivější?

To bude Apple, já jsem táta Mac. Odpůrci, radši odstupte, dámy, stáhněte si aplikaci. Já jsem párty aplikace, co to rozjíždí jako nic. Tohle je mezinárodní, velká, obrovská hitovka. Protože mně... je s tebou... skvěle...

to ti říkám. Měl jsem se jako nikdy ve svém životě. Jestě nikdy jsem se takhle necítil. Přísahám, že tohle je pravda a za všechno vděčím tobě. Měla jsem se jako nikdy ve svém životě. Jestě nikdy jsem se takhle necítila. Přísahám, že tohle je pravda a za všechno vděčím tobě.

Měl jsem se jako nikdy ve svém životě. Jestě nikdy jsem se takhle necítil. Přísahám, že tohle je pravda a za všechno vděčím tobě. Měla jsem se jako nikdy ve svém životě. Jestě nikdy jsem se takhle necítila. Přísahám, že tohle je pravda a za všechno vděčím tobě.

Dirty bit!

Komentáře (102)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A jako Dirty Bit se nepřekládá?

181

Odpovědět


Odpovědět

BEP mám ráda a ono jde o to že přinesli novej styl hudby a ostatní na to nejsou zvyklí. Bohužel se jim to vymstilo že do toho šli jako jedni z prvních , ale vsadím se že za pár let bude tato muzika velice populární :).

193

Odpovědět

Jako naprosto dokonalej song. Nemá to chybu. Spojili klasiku a moderní záležitost do jednoho a je to naprosto super. A perfektně se ne to kalí

196

Odpovědět

Dřív byli takový originalní, strašně se mi líbili taneční kreace co dělaly v klipech. A ta hudba byla strašně neotřela (Shut up mluví za vše) ovšem, asi zjistili, že takhle vydělají víc peněz. Škoda. Musí se ale nechat, že když to hoděj na party tak člověk paří jak o život :D

190

Odpovědět

No, Black eyed peas moc nemusim, protože se mi moc nelíbi co se z nich stalo. Vím že nemůžu čekat, že každý zůstane tak jak je ale radši si poslechnu where is the love, nebo pump it. Ale to je jenom můj názor :)

191

Odpovědět

Kdyby místo textu zpívali "Nanana", tak tomu dám i vyšší hodnocení, poněvadž by to bylo snad i smysluplnější...

190

Odpovědět

Otras , strasne ma touto piesnou BEP sklamali, sa divim ze sa to rozhodli vypustit

192

Odpovědět

podle mě perfektně udělanej song !

193

Odpovědět

Tomu se rika, Zprasit zase jednu super vykopavku .

191

Odpovědět

Setsakramenstky se těším na ty Linkiny a jejich Waiting for the end, v současnosti jednu z mých nejoblíbenějších písniček vůbec, a klip je správně zvláštní :))

180

Odpovědět

poprosim přeložit cokoliv od Cheryl Cole :-)

180

Odpovědět

Strašnej kočkopes.

181

Odpovědět

Ač nerad, tak mainstream poslouchám jako zvukovou oponu, a vděčím mu hlavně za to, že mi znechutí písničky, který se mi z počátku líbili. To ale neplatí pro "The Time", podle mě si Black Eyed Peas vybrali špatně. Ale na Fergie se hezky kouká a zase jsem si po dlouhý době pustil originál :) . Jinak, jsem rád za zahájení všech tří okének. Kdyby se ještě někdo chopil rockového, mám tady hned jeden návrh: http://www.youtube.com/watch?v=byEGjLU2egA (dávám i do "vzkazy/požadavky") , a když ne, třeba potěší alespoň někoho, kdo si tenhle komentář přečte. Mezi lidmi mého věku (jsem dítě Černobylu) není Ugly Kid Joe moc rozšířené.

181

Odpovědět

co třeba eminem-lose yourself?

180

Další